Ендопротезування молочних залоз Збільшуюча маммопластика (Пластична операція по збільшенню грудей) передбачає установку спеціальних силіконових імплантів в одну з площин, розташованих під молочною залозою
Мамопластика (лат. Mammoplastica) являє собою пластичну операцію на молочній залозі, яка полягає в зміні її форми і (або) зміну розміру молочної залози (збільшення або зменшення). У разі відвисання залози видаляють шкіру і розташовану під нею железистую тканину, що залишилися тканини закріплюють в нормальному положенні. Для корекції під шкіру може бути імплантований спеціальний протез. Ендопротезування молочних залоз показано при асиметрії молочних залоз і при відновленні грудей після мастектомії (видалення грудей).
Красиві, підтягнуті груди у жінок, завжди були символом привабливості і жіночності. Операція з ендопротезування молочних залоз або збільшення грудей за допомогою імплантів, в даний час є одним з найбільш затребуваних оперативних втручань в естетичній і пластичній хірургії. На сьогоднішній день багатьох жінок цікавить збільшення грудей і ціна на цю послугу.
• Гіпоплазія молочної залози (маленькі груди);
• Атрофія залози після годування грудьми (постлактаціонная інволюція молочних залоз);
• Аномалії розвиток молочних залоз (синдром Поланд, тубулярная груди), асиметрія молочних залоз;
• Незадоволеність об’ємом і формою грудей
• Реконструктивно-відновлювальні операції на молочних залозах після резекції або мастектомії;
• Необхідна заміна імплантів за медичними або косметичними показниками.
• Маркери вірусного гепатиту В і С
• Реакція Вассермана (RW) або РМП
• Загальний аналіз крові і сечі
• Глюкоза крові
• Коагулограма
• Група крові і резус фактор
• Печінкові проби
• Флюорографія (до 1 року)
• Електрокардіограма (ЕКГ)
• УЗД молочних залоз або мамографія.
• Огляд і висновок гінеколога
• При необхідності огляд суміжних фахівців (мамолога, кардіолога, ендокринолога)
Розріз під грудьми або по субмаммарний складці – це найбільш часто використовуваний доступ для установки грудних імплантів. Даний доступ застосовується приблизно в 85% випадків в усьому світі. Цей доступ має ряд значних переваг – це найменш травматичний і найбільш зручний доступ для установки імплантів.
При виконанні такого доступу немає практично немає контакту з тканиною самої залози, що в подальшому дозволяє зменшити ризики при можливому годуванні грудьми. Сформований рубець після загоєння рани, як правило, відмінно може бути прихований білизною і малопомітний.
Ще один вид доступу для установки імплантів – це періареолярний або напівмісячний розріз, який проводиться по краю ареоли. Перевагою цього доступу можна вважати хороший, малопомітний рубець.
Але є і суттєві недоліки – це однозначна травматизація тканини залози при виконанні доступу, а це в подальшому може створити певні проблемою з годуванням грудьми. Так само в процесі виконання доступу відбувається надмірна травматизація тканин залози, що може збільшувати ймовірність формування капсульної контрактури.
Ще одним різновидом доступу для установки грудних імплантів, є Аксілярний доступ або розріз в пахвовій ямці. Даний доступ вимагає застосування ендоскопічного обладнання, він більш травматичний, досить складний у виконанні, і, як правило, використовується для установки невеликих за обсягом імплантатів.
Також рубець після цього доступу видно завжди, і на пляжі його дуже важко приховати.
Принципово позиції розміщення імплантів для збільшення грудей дві. Перше положення – це розташування імпланту під самою тканиною молочної залози – субгландулярная позиція. Імплант встановлюється через один з обраних доступів в порожнину сформовану під тканиною молочної залози і імплант знаходиться в безпосередньому контакті з задньою поверхнею залози.
Перевага субгландулярного розміщення полягає в меншій травматизації тканин при формуванні кишені під тімплант, так само це більш простий метод установки. Існуючі недоліки – іноді імпланти можуть контуріровани, що надає штучний вигляд для грудей, так само може збільшуватися ймовірність розвиватися капсульної контрактури, і частіше може виникати птоз (опущення) грудей у віддаленому періоді.
Ще однойпозіціей розташування імпланту є установка під великий грудний м’яз – субмускулярно. Переваги субмускулярного розташування імпланту – груди імеетс більш природний вигляд, краю імпланта НЕ контурируются і не промацуються, менша ймовірність опущення грудей, значно знижується ризик формування капсульної контрактури. Але є і недоліки – більш травматична установка і більш тривалий період реабілітації.
Останнім часом часто імпланти встановлюються в 2-х площинах, коли верхні 2/3 імпланта розташовані під великим грудним м’язом, а нижній край розташований під тканиною залози. Даний вид установки дозволяє зробити груди більш гармонійним.
снує велика різноманітність фірм, які виробляють грудні імпланти. Найчастіше, в своїй роботі, я використовую імпланти декількох виробників – це Політех (Німеччина), Мотиву і Аллерган (USA), Евросілікон, Ментор. Всі імпланти мають офіційну реєстрацію в Україні.
Принципово імпланти можна розділити за формою – — каплевидні (анатомічні) та круглі. Імпланти між собою відрізняються формою, обсягом і розмірами. Підбір імплантів здійснюється індивідуально для кожної пацієнтки на підставі вимірювання антропометричних даних, з урахуванням побажань пацієнтки щодо форми та обсягу бажаної грудей. Все це робиться на попередній консультації.
Іноді пацієнтки задають таке питання –“Чи можливо відразу приїхати в клініку і виконати операцію?” » Принципово, звичайно можна, але є деякі особливості, що стосуються підготовки та планування операції по збільшенню грудей . І попередній візит до пластичного хірурга потрібен саме для того, щоб з’ясувати і обговорити побажання пацієнтки щодо бажаної форми, і об’єму грудей.
Так само в нашій клініці є відмінна можливість провести примірку бажаного обсягу грудей з використанням зовнішніх примірочних імплантів. Це дозволяє реально оцінити обсяг майбутньої грудей і в деяких випадках або збільшити, або зменшити розмір бажаної грудей з урахуванням реальної примірки.
При повторній консультації пластично хірург оцінює результати отриманих обстежень, уточнюються всі необхідні деталі щодо пропонованих операції. З урахуванням сучасних технологій другий візит може бути замінений на спілкування по телефону або будь-яким видом комунікації (частіше Viber, WhatsApp, e-mail). І якщо за результатами обстеження не встановлені протипоказання до збільшення грудей, то призначається день операції..
При первинній консультації хірург проводить всі вимірювання, необхідні для підбору імплантів, так само проводиться бесіда про стан здоров’я пацієнтки і визначається план доопераційного обстеження
Пацієнтки повинні розповісти лікареві про всі особливості вашого здоров’я, про можливе мають непереносимість лікарських препаратів. Якщо при наявності значного птозу (провисання) грудей, може бути рекомендована корекція грудей у вигляді установки імплантів в поєднанні з однією з різновидом мастопексіі (підтяжки грудей).
У призначений день операції Ви приходите в клініку строго натщесерце (уточнити у лікаря). До операції оформляються всі необхідні документи. Відбувається зустріч з анестезіологом, уточнюються всі нюанси проведення наркозу. Операція проводиться під загальним знеболенням. Тривалість операції приблизно близько 1,5 годин.
Після проведення операції пацієнтка перекладається в палату, де під пильним наглядом медичного персоналу відбувається процес відновлення і через 1-2 дні пацієнтки залишають клініку. Відразу після виконання операції надаватися спеціальний компресійний білизна, яке необхідно носити постійно протягом першого місяця (можна знімати для купання і прання) і ще один місяць в денний час.
Зазвичай, шви видаляються через 7-10 днів. Іноді я використовую безшовну методику, яка дозволяє не накладати шкірні шви, а отже не потрібно їх і знімати. В післяопераційному періоді, як правило, може спостерігатися набряклість грудей, яка поступово зникає протягом 2-х тижнів.
Перебіг післяопераційного періоду, як правило, гладке, можуть турбувати невеликі хворобливі відчуття або відчуття дискомфорту в зоні пластики до 5-7 днів. Дані проблеми купіруються прийомом анальгетиків.
До нефізичної роботі вже можна приступати через 5-7 днів. Необхідно обмеження фізичного навантаження на 2-3 тижні. Остаточний результат операції по збільшенню грудей можна оцінити через 2-3 місяці після операції.
Мінімум за 5 днів до запланованої операції необхідно повністю виключити прийом препаратів, що містять аспірин, вітамін Е, а так само інших препаратів впливають на згортання крові.
- Увеличение молочных желез
4000 - 5500 евро. / Импланты В-Lite 5600–6000 евро
- Подтяжка молочных желез (мастопексия) с установкой имплантов
5000 – 6500 евро . / Импланты B-lite 6500-7500 евро
- Подтяжка груди (мастопексия)
3000 - 6000 евро
- Редукционная маммопластика (уменьшение груди)
5000-7000 евро
- Реконструкция молочных желез Коррекция тубулярной груди, повторные операции на груди с коррекцией, пластика сосково-ареолярного комплекса
500 - 4000 евро
- Липофилинг (липографтинг) груди /SAFER, VASER
1500 / 2000 евро
- Коррекция гинекомастии (мужчины), спортивное липомоделирование груди./SAFER, VASER
650 - 1300 / 1900 евро