В даний час проблема відсутності яєчок одностороннього або двостороннього вирішується за допомогою протезування яєчок шляхом імплантації в мошонку спеціальних синтетичних протезів, які за формою і консистенції практично не відрізняються від нормальних яєчок.
Перед операцією проводиться підбір імплантів відповідно до розмірів мошонки, а так само відповідно до розмірів протилежної яєчка при односторонньому відсутності.
Операція виконується, як правило під місцевою анестезією або під внутрішньовенним знеболенням, за тривалістю займає від 30 до 50 хвилин.
Протезування яєчок іноді поєднуються з іншими операціями з арсеналу чоловічих інтимних операцій, таких як збільшення довжини і товщини статевого члена.
Проводиться розріз на мошонці, по можливості виділяються залишки сім’яного канатика і до них, спеціальними нитками, проводиться підшивання імпланта для його фіксації. В цьому випадку можна домогтися фізіологічного скорочення м’язів сім’яного канатика і при цьому буде підніматися яєчко, як в нормі.
Якщо ж канатик відсутня, імплант фіксується до тканин мошонки. Далі на шкірну рану накладаються шви, і вже після загоєння рани слідів в після операції практично не помітно.
Після операції я рекомендую прийом антибактеріальних препаратів протягом 5-7 днів з профілактичною метою. Обмеження статевого життя на 2 тижні. Після операції необхідно носіння щільних трусів для фіксації імпланта в заданій позиції.