Підготовка до операції

Головна Підготовка до операції

Підготовка до операції

Прогнозований результат пластичної операції в кожному конкретному випадку залежить від багатьох факторів: сучасні методи та обладнання, що використовується для досягнення поставлених завдань, професіоналізм хірургів, психологічний настрой пацієнта, ну і що не менш важливо – це точне виконання післяопераційних рекомендацій. Необхідно відзначити, що весь процес пластичної корекції починається з правильної підготовки. Предоперціонная підготовка важлива при всіх видах втручань, будь то мінімально інвазивна пластика (Стек гілок ліфтинг, контурна пластика губ, особи) або повноцінне хірургічне втручання (збільшення грудей, липосакція, абдомінопластика). При всіх видах втручань основні принципи передопераційної підготовки залишаються незмінними.

Планування і підготовка до операції

При плануванні тієї чи іншої операції, не залежно від розділу хірургії, будь то пластика або Флебологічне операція, втручання при ожирінні, необхідно вивчити всю доступну і необхідну інформацію про особливості майбутньої операції і можливі варіанти перебігу післяопераційного періоду.

Консультації та зустрічі з хірургом

Дуже значущим моментом при підготовці до планування операції, є зустріч з хірургом на первинній консультації. Це момент важливий з кількох позицій. По-перше, на консультації хірург проведе детальний огляд і визначить правильну тактику лікування з урахуванням ваших побажань, а так же позначить необхідний перелік обстеження. По-друге, Ви зможете задати питання про метод і варіант майбутньої операції.

Протипоказання до операцій

• Хронічні захворювання в стадії загострення;
• Гострі респіраторні захворювання;
• Порушення згортання здатності крові;
• Декомпенсація цукрового діабету;

• Запальні і нагноїтельниє захворювання в області майбутнього вмеательства;
• Вагітність або годування груддю;
• Місячні є відносним пртівопоказаніем до проведення вмешательсва, так як може посилюватися кровоточивість тканин, що може збільшити набряк і синці.
• Оперативне втручання краще не планувати в період за 2 дні до місячних, під час і 2 дні після місячних.

Крім цього, в кожному конкретному випадку, можуть бути виявлені додаткові протипоказання.

Якщо на консультації і в результаті передопераційного обстеження не встановлені ніякі протипоказання до проведення, планується дата проведення втручання.

До операції необхідно

  • скасувати і не приймати препарати, що містять ацетилсаліцилову кислоту (аспірин та ін.), антикоагулянти, вітаміни Е і А. Бажано скасувати ці препарати за тиждень до втручання і надалі почати пріемданних препаратів н раніше 5 діб після втручання, якщо це необхідно.

У той же час необхідно продовжити прийом препаратів, якщо такі призначені для корекції артеріальної гіпертензії, цукрового діабету, включаючи день операції і протягом всього післяопераційного періоду, але при цьому не забути довести до відома вашого доктора про прийом цих препаратів.

  • бажано утриматися від куріння, як мінімум за тиждень до і після операції. Відомо, що у пацієнтів, що палять ризик ускладнень в кілька разів вище, ніж у тих, хто не палить;
  • не брати алкоголь як мінімум за 5 днів до операції, оскільки його надмірне споживання також сприяє кровоточивості;
  • уникати інсоляції перед операцією;
  • будь-яке хірургічне втручання – це стрес для організму і пацієнту перед операцією необхідний повноцінний відпочинок, якісне харчування, вживання в їжу достатньої кількість білкової їжі, фруктів, овочів і вітамінів.

Напередодні операції

Увечері крайній прийом їжі повинен бути не пізніше 19:00, їжа повинна бути легкою. При цьому можна пити воду не газовану або чай. Бажано провести підготовку кишечника – очисна клізма або за допомогою спеціальних препаратів. На ніч рекомендується прийом легких заспокійливих препаратів, які краще узгодити з вашим лікарем.

День операції

Всі операції під загальною анестезією виконуються натщесерце. В такому випадку в день операції не можна приймати їжу і пити. Якщо має бути втручання під місцевою анестезією, з ранку може бути легкий сніданок і солодкий чай.

Всі операції під загальною анестезією виконуються натщесерце. В такому випадку в день операції не можна приймати їжу і пити. Якщо має бути втручання під місцевою анестезією, з ранку може бути легкий сніданок і солодкий чай. Вранці в день операції необхідно прийняти душ, вимити голову, обробити область операції розчином антисептика. При необхідності гоління зон оволосенения – робити це вранці в день операції. Приходити в клініку слід в максимально в зручному одязі, без косметики. Рекомендується заздалегідь змити манікюр. Всі прикраси краще залишити вдома.

І ще є такі моменти, про які потрібно потурбуватися заздалегідь!

Деякі операції проводяться амбулаторно, але проведення їх, вимагає введення препаратів, які можуть на деякий час знижують концентрацію і увагу, так само швидкість реакції. Тому не слід сідає за кермо і необхідно подбати про те, як добиратися додому.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ