Видалення шийного горба

Видалення шийного горба

Видалення шийного горба

Шийний горб, горб вдови, клімактричний горб, я припускаю, що значній кількості жінок, знайома ця проблема, а саме, захворювання, пов’язане з локальним відкладенням жирової і фіброзної тканини в області шийно-грудного переходу по задній поверхні. Це утворення не тільки погано виглядає, але і надає певний дискомфорт при русі, при носінні речей. До того ж шийний горб ще і може підвищувати артеріальний тиск, через підвищення тонусу і стомлюваності шийних м’язів унаслідок неправильного розподілу навантаження на шийний відділ хребта. І я думаю, що всі, хто «має» цим «добром» хотіли б від нього швидше позбутися – видалення шийного горба

Чому ж утворюється шийний горб

В результаті поразки шийно-грудного відділу хребта, на тлі погіршення кровообігу (спазм шийних м’язів, ущільнення сполучної тканини, артроз хребетно-реберних суглобів з відкладенням надлишку фіброзно-жирової тканини). В області VII шийного хребця на тлі деформації хребта відкладається фіброзно-жирова тканина у вигляді холки. Освіта буває різних розмірів. Чим більше маса тіла пацієнта, тим більше жирове відкладення. Ще більше збільшення маси тіла призводить до більшого навантаження на цей відділ хребта і призводить до ще більшої деформації хребця. Ситуація, коли формується щільна сполучна тканина в місці ураження, в більшості випадків, перешкоджає нормальному кровообігу і як наслідок харчування головного мозку погіршується. А звідси і швидка стомлюваність, і млявість, підвищення артеріального тиску, головні болі.

Видео Удаление шейного горба

Як видно, шийний горб, сам по собі є наслідком ураження хребта, і мас стає причиною появи інших захворювань. А від сюди слід, до корекції шийного горба потрібно підходити комплексно. При зменшенні ваги, шийний горб значно зменшується, тому починати потрібно зі зміни харчування і зниження ваги.

Другим важливим етапом лікування шийного горба є використання хірургічного методу. Досить добре для пластики цієї зони себе зарекомендувала ліпосакція. Методика дозволяє прибрати надлишок жирової тканини, відновити або значно поліпшити контур цього відділу. І головне поліпшити загальний стан.

Ліпосакція цієї зони може виконуватися під місцевим знеболенням або в поєднанні з внутрішньовенним знеболенням. Процедура переноситься добре. Виписка з клініки в день операції або на наступний день. У післяопераційному періоді необхідно постійне носіння компресійної пов’язки протягом 2-3 тижнів.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Видалення шийного горба

Название процедурыСтоимость
Абдоминопластика полнаяот 95 000 до 130 000 грн
Мини абдоминопластика55 000 – 85 000 грн
Липомоделирование живота (передняя брюшная стенка) спортивный живот45 000 - 55 000 грн
Липосакция (поясница, бедра, голени, спина, плечи)от 26 000 до 30 000 грн.
Липосакция внутренней поверхности бедер20 000 - 30 000 грн
Липосакция подлопаточной области, верхней части спины22 000 грн
Липосакция зоны «галифе»22 000 – 26 000 грн
Удаление жирового горба (климактерический горб) – липосакция20 000 - 26000 грн
Хирургическая подтяжка ягодиц75 000 – 90 000 грн
Брахиопластика (подтяжка задней поверхности плеча)25 000 грн
Пластика внутренней поверхности бедер (подтяжка бедер)35 000 – 65 000 грн
Протезирование ягодиц имплантами (глютеопластика)4500 - 5000 евро
Круропластика (пластика голеней имплантами)4000 евро
Липофилинг (липомоделирование) голеней45 000 грн
Липомоделирование ягодиц (увеличение ягодиц собственным жиром, коррекция контуров)45 000 грн
Липофилинг кистей рук (омоложение кистей рук собственным жиром)17 000 грн
Лечение патологических рубцов (консервативное)800 - 2000 грн
Хирургическая коррекция патологических рубцовот 550 грн за 1 см
Технология J-plasmaот 1600 Евро