Технологія J-Plasma

Renuvion J-Plasma

Технологія Renuvion J-Plasma

Технологія J-Plasma

Renuvion J-Plasma

Renuvion J-Plasma– це безопераційна процедура, призначена для підтяжки та омолодження шкіри на будь-якій ділянці обличчя і тіла. Використання холодної плазми, яка подається під шкіру – створює миттєве скорочення і підвищує її пружність. А точечность впливу дозволяє мінімізувати ризики впливу на навколишні органи.

Renuvion J-Plasma и пластична хірургія

Малорухливий спосіб життя, незбалансоване харчування або просто вікові зміни організму часто призводять до появи надмірної ваги. Як результат фігура втрачає привабливість. І ніякі фізичні навантаження і супертреніровкі не в змозі це виправити. Тут може допомогти тільки хірург. Але дуже багато жінок (та й чоловіки теж) побоюються традиційних хірургічних операцій. Травматично, залишаються шрами, довгий реабілітаційний період, загальна анестезія – список страхів можна продовжувати.

Найчастіше після процедури ліпосакції потрібна додаткова пластика живота. «Зайву» шкіру просто видаляють, щоб створити ідеальний животик. Але при цьому залишаються досить помітні шрами. Але якщо ліпосакцію поєднати з процедурою на апараті Renuvion J-Plasma, то цих операцій можна буде легко уникнути. Вже після однієї процедури обсяг тканин скорочується на 30-50%!

Результат процедури Renuvion J-Plasma

Що ми маємо в результаті? Пружну і підтягнуту шкіру відразу ж по завершенню процедури! Ніякого відлущування обпаленої шкіри (як при застосуванні звичайного лазера), ні довгого реабілітаційного періоду, ні неприємних рубців і шрамів. У дзеркалі ви побачите себе ідеальну. А через кілька днів, коли остаточно зійдуть незначні набряки, результат стане ще краще.

Renuvion J-Plasma. Инновационная технология в пластической хирургии

Процедури омолодження на апараті Renuvion J-Plasma підходять для всіх фототипів шкіри без ризиків депігментації або появи рубців і шрамів. Оскільки вплив на тканини відбувається зсередини, верхній шар епідермісу залишається неушкодженим і з часом природно оновлюється, що створює додатковий омолоджуючий ефект. Ваша шкіра стає рівнішою, здоровою і, природно, молодий!

Вже після першої процедури на апараті Renuvion J-Plasma підвищується регенерація і утворення колагенових волокон, поліпшується тонус і текстура шкіри, буквально зникають дрібні зморшки. Іноді достатньо навіть одного застосування, щоб отримати значні результати і вражаючий візуальний ефект.

Підтяжка шкіри з Renuvion J-Plasma це просто революція в естетичній хірургії, оскільки з її допомогою можна успішно впливати на ті області, які раніше підлягали лише загальному хірургічному впливу. Наприклад, шкіра навколо очей або внутрішня поверхня плеча. Із застосуванням технології холодного гелиевой плазми ми отримуємо чудовий ефект підтяжки навіть на цих складних ділянках тіла.

А найголовніше, що ефект навіть після однієї процедури є пролонгованим. Тобто, ще протягом 3-6 місяців шкіра продовжує втягуватися і ставати більш пружною.

Виконавши таку операцію, Ви повертаєте собі красиву груди і збільшуєте привабливість і сексуальність !!!

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Renuvion J-Plasma

Название процедурыСтоимость
Абдоминопластика полнаяот 95 000 до 130 000 грн
Мини абдоминопластика55 000 – 85 000 грн
Липомоделирование живота (передняя брюшная стенка) спортивный живот45 000 - 55 000 грн
Липосакция (поясница, бедра, голени, спина, плечи)от 26 000 до 30 000 грн.
Липосакция внутренней поверхности бедер20 000 - 30 000 грн
Липосакция подлопаточной области, верхней части спины22 000 грн
Липосакция зоны «галифе»22 000 – 26 000 грн
Удаление жирового горба (климактерический горб) – липосакция20 000 - 26000 грн
Хирургическая подтяжка ягодиц75 000 – 90 000 грн
Брахиопластика (подтяжка задней поверхности плеча)25 000 грн
Пластика внутренней поверхности бедер (подтяжка бедер)35 000 – 65 000 грн
Протезирование ягодиц имплантами (глютеопластика)4500 - 5000 евро
Круропластика (пластика голеней имплантами)4000 евро
Липофилинг (липомоделирование) голеней45 000 грн
Липомоделирование ягодиц (увеличение ягодиц собственным жиром, коррекция контуров)45 000 грн
Липофилинг кистей рук (омоложение кистей рук собственным жиром)17 000 грн
Лечение патологических рубцов (консервативное)800 - 2000 грн
Хирургическая коррекция патологических рубцовот 550 грн за 1 см
Технология J-plasmaот 1600 Евро