Ліпосакція

Ліпомоделювання

Ліпосакція / Ліпомоделювання

Ліпосакція

Ліпомоделювання

Липосакция – це сучасний і досить ефективний метод для корекції фігури. За допомогою неї, можна коригувати локальні обсяги жиру в конкретних проблемних зонах на тілі у пацієнта. Одним з головних позитивних моментів є відсутність слідів після процедури видалення надлишків жирової клітковини, а при дотриманні рекомендацій хірурга і дієтолога ще і тривалий ефект.

В даний час з’явилася назва липомоделювання. У цю назву вкладається кілька понять. Одне з них це видалення жиру – власне ліпосакція. І друге поняття, що входить в липомоделирование – це пересадка власного жиру – ліпофілінг.

Що важливо і потрібно знати про ліпосакцію?

Ліпосакція не є методом зниження надмірної ваги. Ви не станете після операції худенькою. І якщо не змінити харчові звички і ритм життя, жир буде накопичуватися в інших місцях. Ліпосакція – це відмінний метод корекції контурів фігури. З її допомогою можна зменшити об’єм стегон, зменшити животик, скорегувати локальні відкладення жирової тканини в інших відділах тіла, але про кардинальне зниження обсягу маси тіла мова не йде.

Зони, в яких виконується ліпосакція

З точки зору пластичної хірургії представлені зони, є найбільш ефективні, для ліпосакції:
• Підлопаткова область;
• Всі відділи черевної стінки;
• Зовнішньої і внутрішньої частини стегна;
• Гомілки;
• Задня поверхня плеча;
• Подбородочная область;
• Щек;
Лобка;
• Рук;
• Зона великих грудних м’язів у чоловіків при гінекомастії.

Основні показання

Основними показаннями для проведення ліпосакції є надлишки жиру в локальних проблемних зонах. Найчастіше це: подбородочная зона, зовнішня і внутрішня поверхня стегон, передня черевна стінка і бічні відділи живота. І головне не варто забувати, ми ведемо мову не про зниження ваги, а про корекцію форми тієї чи іншої зони.

Так само методика ліпосакції, може доповнювати операції підтяжки живота (абдомінопластика). Так як, якщо прибрати надлишки жиру з передньої черевної стінки, то ваш животик буде виглядати куди більш привабливим і естетичним.

Протипоказання для ліпосакції

• Хронічні захворювання в стадії суб – і декомпенсації;
• При онкологічних захворюваннях;
• Проблеми зі згортання крові;
• Надмірна вага (якщо ви хочете позбутися від нього тільки за допомогою ліпосакції)
• Гострі респіраторні стану в день операції;
• Вагітність і період лактації.

Методи знеболювання при проведенні процедури

Операція може, проводиться, як під місцевим, так і під загальним знеболенням. Важливо пам’ятати, що метод знеболення вирішується після консультацій з пластичним хірургом і анестезіологом і підбирається індивідуально в кожному конкретному випадку.

Як проводиться ліпосакція?

Перед проведенням самої ліпосакції в зону передбачуваного видалення жирової клітковини вводиться спеціальний розчин Кляйна, який містить фізіологичний розчин, лідокаїн і адреналін, соду, таким чином, досягається краще видалення жиру і знижується ймовірність появи гематом після операції.

Далі через прокол, який робиться в місцях природних складок або в місцях прикритих нижньою білизною, вводиться металева трубочка канюля, поєднана за коштами силіконової труби зі спеціальним апаратом – вакуумним аспіратор. Жир під негативним тиском видаляється з тіла пацієнта. В даний час з метою прискорення і підвищення якості проведення ліпсакціі і липомоделювання я використовую методику вібраційного, посиленою ліпосакції.

З цією метою застосовується спеціальний апарат, який створює вібрацію канюлі, таким чином полегшується проведення канюлі в тканинах, руху хірурга більш плавні і рівномірні, що дає можливість швидко і якісно проводити ліпосакцію.

Видео Липосакция / Липомоделирование

Як і при будь-пластичної операції, важливим є досвід і професіоналізм пластичного хірурга, так як при необережному русі канюлі можна травмувати внутрішні тканини, а при нерівномірному видаленні жиру може бути деформація контурів тіла. На жаль, освіта синців та набряків після операції неминуче, але вони, найчастіше, розсмоктуються через пару тижнів, а набряк тканин може поступово йти в перебігу до двох – трьох місяців.

В даний час отримало велику популярність методика спортивного липомоделювання. За допомогою ліпосакції проводиться моделювання контурів живота, надаючи обриси спортивного преса. Процедура досить затребувана серед моїх пацієнтів. Причому не тільки серед тих, хто не любить відвідувати стортзал, але і серед спортсменів, які хотіли б підкреслити більш чіткі м’язові контури.

За допомогою липомоделювання можна проводити ліпопластіку черевної стінки, контурів грудних м’язів у чоловіків, надати талії більш витончений вид і т.д.

Реабілітація

Компресійну білизну – це обов’язковий атрибут після ліпосакції, яке пацієнти повинні носити. Так само призначаються спеціальні препарати і мазі для прискорення процесу реабілітації. В процесі післяопераційної реабілітації велике значення має проведення фізіотерапевтичних процедур, таких як пресотерапія, вакуумно-роликовий масаж, лікувальні обгортання, лімфодренажний масаж. Весь цей комплекс заходів дозволяє домогтися швидкої реабілітації та кращого косметичного результату.

Коли можна побачити результати ліпосакції?

Те, що зменшилася кількість жирової тканини видно відразу. Але результати ліпосакції попередньо можна оцінити через 4-6 тижнів після операції. За цей період йде набряк тканин, розсмоктуються ущільнення в зоні операції, відбувається загоєння ран. Остаточний результат можна оцінити через 2-3 місяці. За цей період відновлюється еластичність в зоні пластики, зникають можливі нерівності, і зона пластики набуває остаточного вигляду.

Пререваги ліпосакціі

Ліпосакція, в даний час, є однією з найпопулярніших пластичних операцій для корекції фігури. За популярністю може конкурувати з установкою грудних імплантів для збільшення грудей.

Популярність ліпосакції обумовлена:

• високою ефективністю самої операції;
• досить прогнозованим ефектом;
• відносною безпекою;
• коротким післяопераційним періодом;
• практично відсутністю рубців;
• досить тривалим і стабільним ефектом.

Ліпосакція може бути одним з етапів в інших оперативних втручаннях. Наприклад, може поєднуватися з абдомінопластика, використовуватися для лікування гінекомастії, для усунення пахвового гіпергідрозу (підвищеної пітливості пахвами).

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг на Пластика живота і тіла

Название процедурыСтоимость
Абдоминопластика полнаяот 95 000 до 130 000 грн
Мини абдоминопластика55 000 – 85 000 грн
Липомоделирование живота (передняя брюшная стенка) спортивный живот45 000 - 55 000 грн
Липосакция (поясница, бедра, голени, спина, плечи)от 26 000 до 30 000 грн.
Липосакция внутренней поверхности бедер20 000 - 30 000 грн
Липосакция подлопаточной области, верхней части спины22 000 грн
Липосакция зоны «галифе»22 000 – 26 000 грн
Удаление жирового горба (климактерический горб) – липосакция20 000 - 26000 грн
Хирургическая подтяжка ягодиц75 000 – 90 000 грн
Брахиопластика (подтяжка задней поверхности плеча)25 000 грн
Пластика внутренней поверхности бедер (подтяжка бедер)35 000 – 65 000 грн
Протезирование ягодиц имплантами (глютеопластика)4500 - 5000 евро
Круропластика (пластика голеней имплантами)4000 евро
Липофилинг (липомоделирование) голеней45 000 грн
Липомоделирование ягодиц (увеличение ягодиц собственным жиром, коррекция контуров)45 000 грн
Липофилинг кистей рук (омоложение кистей рук собственным жиром)17 000 грн
Лечение патологических рубцов (консервативное)800 - 2000 грн
Хирургическая коррекция патологических рубцовот 550 грн за 1 см
Технология J-plasmaот 1600 Евро