Ліпомоделювання

Ліпоскульптура контурів тіла

Ліпомоделювання

Ліпомоделювання

Ліпоскульптура контурів тіла

Показаннями для ліпомоделювання є наявність локальних відкладень жирової клітковини на передній черевній стінці, попереку, спині, стегнах, гомілках, плечах, підборіддя зоні, які можна усунути шляхом ліпосакції. І другий момент ліпомоделювання- це пересадка жиру з метою корекції об’єму в ті місця, де є в цьому необхідність. За допомогою ліпофилинга або фетгафтінга можна скорегувати форму і об’єм грудей, сідниць, стегон, гомілок. Зробити рельєфне моделювання жиром чоловічих грудей, дельтовидних м’язів і м’язів плеча. За допомогою пересадки жиру можна скорегувати втрачений обсяг на обличчі, при наявності вікових змін. Так само за допомогою пересадки жиру можна коригувати дефекти контурів тіла, які виникли після різних травм і пошкоджень, де потрібно відновити втрачений об’єм. Крім усього іншого, аутоперемещеніе жиру можна застосовувати при деформації поверхонь тіла після невдало проведеної ліпосакції. Використовуючи спеціальні методики перерозподілу власного жиру, можна згладити і поліпшити нерівності.

Ліпомоделювання - сучасний підхід до контурній пластиці тіла

Мати ідеальні контури тіла досить складний процес. Здоровий спосіб життя – заняття фізичними вправами, раціональне харчування НІ  є гарантією отримання красивих контурів тіла. Гарний живіт, стегна, сідниці це те, що хоче Отримати кожна людина, Який ставить перед собою цю задачу. Краса – страшна сила!

Навіть можливо, що саме цей факт змушує людей прагнути бути гармонійними і красивими. Сучасні технології контурної пластики тіла зробила великий крок вперед, і ось з’явився напрям в пластичної хірургії під назвою липомоделирование або ліпоскульптура контурів тіла. Хірург подібно художнику і скульпторові створює шедевр. Ліпоскульптура це методика, що дозволяє за допомогою перерозподілу власного жиру на тілі покращувати контури і робити їх ідеальними. На сьогоднішній день липомоделирование це одна з найбільш затребуваних методів корекції тіла, за якої приходять до мене на консультацію пластичного хірурга в клініку пластичної хірургії Олівія.

Переваги ліпомоделювання або ліпоскульптури

Основна перевага, що за одну процедуру можна позбутися від жиру в місцях, де його багато і додати в ті місця, де хочеться скоригувати форму і обсяг тієї чи іншої частини тіла. Друга незаперечна перевага – це те, що жир це власна тканину і вона не викликає реакції відторгнення і алергічних реакцій. А можливості ліпопластіка обмежуються лише обсягом жиру, який можна забрати для пересадки без шкоди і деформації донорської зони.

Протипоказання для проведення ліпомоделювання

• Наявність серцево-судинної патології в стадії суб- і декомпенсації.
• Наявність злоякісного процесу в організмі.
• Наявність некомпенсованого цукрового діабету.
• Ендокринна патологія у некомпенсованому стані.
• Наявність запальних процесів на шкірі.
• Стан шкірних покривів з розтяжками і великими надлишками, які крім ліпосакції можуть зажадати і хірургічної підтяжки.

Видео Липомоделирование

Перший етап ліпомоделювання або ліпоскульптури

Проведення ліпосакції в зонах, де жир знаходиться в надлишку. При цьому сучасні технології ліпосакції живота, стегон дозволяють змоделювати спортивні контури тіла. Наприклад, створити спортивний живіт, подібно до того, що спортсмени, хитаючи прес, намагаються домогтися цього в спортзалі. Або, скажімо, створити більш рельєфні стегна і т.д. Для цього використовується спеціальна технологія ліпосакції і спеціальне обладнання, яке необхідно для цих процедур.

Другий етап ліпомоделювання або ліпоскульптури

Другий етап ліпомоделювання або ліпоскульптури включає в себе пересадку власного жиру, який попередньо зібраний після ліпосакції – ліпофілінг або фетграфтінг. Жир спеціальним чином готується для проведення ліпофілінга. За допомогою пересадки власного жиру можна зробити фігуру більш привабливою. За допомогою ліпофілінга можна зробити більш привабливою форму і обсяг сідниць, гомілок. Провести ліпофілінг грудей, провести корекцію контурів чоловічих грудей, роблячи її більш рельєфною і мускулистої. Так само можна власним жиром зробити корекцію м’язового рельєфу верхніх кінцівок і найширшого м’яза спини.

У нас в клініці пластичної хірургії Олівія г. Запорожье ми зібрали кращий досвід провідних світових клінік за цим напрямком. Я навчався у зірок світової пластичної хірурги і законодавців цього напрямку – Constantino Medieta, Alexander Aslani, Deniel Del Vecchio. На підставі отриманих знань ми розробили свій унікальний метод забору, підготовки і введення жиру. Це дозволяє нам добиватися максимального приживлення пересадженого жиру і отримувати стійкий і бажаний результат для наших пацієнтів.

Очікуваний результат і період реабілітації

Потрібно чітко розуміти, що період реабілітації після проведення липомоделирование безпосередньо залежить від обсягів ліпосакції. Чим більше площа і об’єм тканин, які схильні до ліпосакції, тим довший процес реабілітації. Можна розділити реабілітацію на 2 етапи. Перший – це ранній етап реабілітації. Він триває в середньому 3-4 тижні. За цей період гояться шкірні рани, йде больовий дискомфорт і йде максимальний набряк і синці. Другий період – це повна реабілітація. Цей період від 3 до 6 місяців. За цей період часу відбувається повне відновлення тканин організму після пластики. І ось в цей період часу можна вже оцінювати остаточний результат після липомоделювання. Щодо пересадженого жиру, потрібно сказати, що в різних місцях і у різних пацієнтів жир приживається по-різному. В середньому ми вважає, що приживлюваність жиру близько 50%. Але ми знаємо, що в сідницях приживлюваність краще і найчастіше залишається до 70% від пересадженого жиру. Тому в кожному конкретному випадку приживлюваність жиру індивідуальна. І в деяких випадках для отримання ідеального результату може знадобитися повторення процедур липофилинга.

Так для отримання максимального результату збільшення грудей жиром може знадобитися 2, а іноді і 3 процедури липофилинга грудей з інтервалом 3 6 міс. Звичайно ж, при наявність надлишків жиру на тілі, які можливо видалити.

Потрібно відзначити, що жир, який прижився, поводиться так само так, як і будь-який жир на тілі. Якщо вага знижується, або збільшується, відповідно жирові клітини або зменшуються або збільшуються в обсязі, в тому, що клітина не руйнується. Але так, же є вікова липодистрофия, особливо це виражено на обличчі. І з часом жирові клітини руйнуються, як і будь-які інші клітини організму.

Щоб зберегти максимальний результат потрібно зберігати стабільну вагу. ак само потрібно розуміти, що липомоделирование – це не метод зниження ваги, це метод контурної пластики. Для отримання відмінного результату потрібно продовжувати або починати правильне харчування і фізичну активність.

Так само потрібно сказати, що дуже важлива ланка отримання максимального результату – це проведення післяопераційної фізіотерапевтичної реабілітації. Таку реабілітацію після липомоделирование слід починати з 3-5 дня. Як правило, це легкий лімфодренаж ручний і проведення процедур пресотерапії. У міру зменшення больових відчуттів додаються процедури ультразвукової кавітації, мікрострумової терапії, потім можна робити процедури вібраційної кавітації, ручний масаж. Всі процедури потрібні для прискорення розсмоктування набряків і запобігання утворенню фіброзу. Так само за допомогою масажів можна максимально скоротити шкіру зробити результат максимально природним.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Ліпомоделювання

Название процедурыСтоимость
Абдоминопластика полнаяот 95 000 до 130 000 грн
Мини абдоминопластика55 000 – 85 000 грн
Липомоделирование живота (передняя брюшная стенка) спортивный живот45 000 - 55 000 грн
Липосакция (поясница, бедра, голени, спина, плечи)от 26 000 до 30 000 грн.
Липосакция внутренней поверхности бедер20 000 - 30 000 грн
Липосакция подлопаточной области, верхней части спины22 000 грн
Липосакция зоны «галифе»22 000 – 26 000 грн
Удаление жирового горба (климактерический горб) – липосакция20 000 - 26000 грн
Хирургическая подтяжка ягодиц75 000 – 90 000 грн
Брахиопластика (подтяжка задней поверхности плеча)25 000 грн
Пластика внутренней поверхности бедер (подтяжка бедер)35 000 – 65 000 грн
Протезирование ягодиц имплантами (глютеопластика)4500 - 5000 евро
Круропластика (пластика голеней имплантами)4000 евро
Липофилинг (липомоделирование) голеней45 000 грн
Липомоделирование ягодиц (увеличение ягодиц собственным жиром, коррекция контуров)45 000 грн
Липофилинг кистей рук (омоложение кистей рук собственным жиром)17 000 грн
Лечение патологических рубцов (консервативное)800 - 2000 грн
Хирургическая коррекция патологических рубцовот 550 грн за 1 см
Технология J-plasmaот 1600 Евро