Ліпофілінг тилу кистей рук

Головна Пластична хірургія Пластика тіла Ліпофілінг тилу кистей рук
Ліпофілінг тилу кистей рук

Ліпофілінг тилу кистей рук

Ліпофілінг тилу кистей рук

Ліпофілінг тилу кистей рук– це процедура, спрямована на взяття власного жиру на тілі пацієнта, шляхом ліпоаспірації. І далі введення підготовленого і спеціально обробленого жиру в область атрофії на тильному боці кисті. Ліпофілінг тилу кистей рук використовується для отримання тривалого омолодження тильній поверхні кисті. Це досягається шляхом відновлення втраченого обсягу атрофованої підшкірної клітковини. При цьому поліпшується колір і стан шкіри, ховаються контуріруются сухожилля і вени. Ліпофілінгмає значний омолоджуючий ефект на м’які тканини тилу кистей рук.

Ліпофілінг кистей рук

Тильна поверхню здорової, естетично виглядає кисті, містить невеликий, рівномірно розподілений обсяг підшкірного жиру, який покриває сухожилля і вени, але повністю їх не приховує. Поверхневі вени найчастіше помітні, і чим більше спортивний і стрункий чоловік, тим більше ці вени видно. Сухожилля, зазвичай незначно контурируются, а синій колір вен може бути видно через шкіру.

Операція ліпофілінга рук

Сама операція малотравматична. Забір жиру проводиться в місцях його надмірного вмісту за допомогою канюль, діаметром 2 мм, а введення жиру здійснюється за допомогою спеціальних канюль, діаметром від 0,8 до 1,2 мм. Це гарантує максимальне збереження жирових клітин. З метою додаткового омолоджуючого ефекту, процедуру липофилинга, ми можемо посилювати, шляхом додаткового обколювання шкіри кистей збагаченої тромбоцитами плазмою, яка виходить з власної крові пацієнта, так звана PRP – технологія (плазмоліфтінг).

Показання для ліпофілінга

На тильному боці старіючої кисті підшкірна жирова клітковина поступово атрофується і зникає, тонус, і стан шкіри погіршується. З втратою підшкірної жирової клітковини, починають значно контуріровани сухожилля м’язів. Які контурируются у вигляді білих тяжів під шкірою, а вени здаються ще більш помітними за рахунок більш насиченого синього кольору венозної стінки, яка контрастує вже безпосередньо під шкірою. З втратою підшкірної клітковини і зниженням еластичності м’яких тканин, шкіра на тилу кистей рук стає сухою, зморшкуватою, а пальці і суглоби, за рахунок вираженого контурирования, здаються збільшеними і подагричними.

Видео Липофилинг тыла кистей рук

Чому саме жир краще використовувати з метою омолодження кистей рук?

Власний жир, є ідеальним філерів для відновлення атрофії підшкірно жирової клітковини, пов’язаної з віковими змінами кистей.

Найчастіше, для липофилинга кистей рук, ми використовуємо жир, який береться з внутрішньої поверхні стегон або колін. Саме цей жир має оптимальну консистенцію, містить найменшу кількість фіброзної тканини, добре постачається кров’ю і найменш гормональнозавісім

Величезне значення має процес забору і підготовки жиру. У нашій клініці, на підставі досвіду провідних світових фахівців, розроблена власна методика забору, подальшої підготовки жирової тканини і методів пересадки, за рахунок цього ми добиваємося більшого відсотка приживлення пересаджених жирових клітин. Ці ж методики дозволяє отримувати максимально стійкий і стабільний результат.

Після підготовки жирової тканини, проводиться введення його через проколи шкіри на тильній поверхні кистей рук. Введення жиру здійснюється через тонкі канюлі, що дозволяє абсолютно травматично, без пошкодження нервів, судин рівномірно розподіляти жирові клітини в місцях атрофії на кистях і при необхідності на тильну поверхню пальців рук.

Тривалість процедури ліпофілінга

Тривалість процедури липофилинга кистей рук, найчастіше близько 40-50 хв. Синці та набряки, після ліпофілінга на кистях, зазвичай зникають протягом 7-14 днів. Результат, в більшості випадків, зберігається дуже довго, а іноді і на все життя.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Ліпофілінг тилу кистей рук

Название процедурыСтоимость
Абдоминопластика полнаяот 95 000 до 130 000 грн
Мини абдоминопластика55 000 – 85 000 грн
Липомоделирование живота (передняя брюшная стенка) спортивный живот45 000 - 55 000 грн
Липосакция (поясница, бедра, голени, спина, плечи)от 26 000 до 30 000 грн.
Липосакция внутренней поверхности бедер20 000 - 30 000 грн
Липосакция подлопаточной области, верхней части спины22 000 грн
Липосакция зоны «галифе»22 000 – 26 000 грн
Удаление жирового горба (климактерический горб) – липосакция20 000 - 26000 грн
Хирургическая подтяжка ягодиц75 000 – 90 000 грн
Брахиопластика (подтяжка задней поверхности плеча)25 000 грн
Пластика внутренней поверхности бедер (подтяжка бедер)35 000 – 65 000 грн
Протезирование ягодиц имплантами (глютеопластика)4500 - 5000 евро
Круропластика (пластика голеней имплантами)4000 евро
Липофилинг (липомоделирование) голеней45 000 грн
Липомоделирование ягодиц (увеличение ягодиц собственным жиром, коррекция контуров)45 000 грн
Липофилинг кистей рук (омоложение кистей рук собственным жиром)17 000 грн
Лечение патологических рубцов (консервативное)800 - 2000 грн
Хирургическая коррекция патологических рубцовот 550 грн за 1 см
Технология J-plasmaот 1600 Евро