Ліпофілінг гомілок

Ліпографтінг гомілок

Головна Пластична хірургія Пластика тіла Ліпофілінг гомілок (ліпографтінг)
Ліпофілінг гомілок (ліпографтінг)

Ліпофілінг гомілок (ліпографтінг)

Ліпофілінг (ліпографтінг) гомілок  – сучасний метод корекції форми та об’єму гомілок власним жиром. Ця процедура стала відмінною альтернативної протезування гомілок за допомогою імплантів, при небажанні пацієнтів застосовувати силіконові імпланти для корекції гомілок.

Суть і переваги методу ліпофілінга гомілок

Ліпофілінг гомілок є пластичну операцію з пересадки власного підшкірного жиру. Суть методу полягає в переміщенні жирової тканини з стегон, живота або інших частин тіла на яких є надлишок жиру в місця на гомілки, які вимагають корекції форми або обсягу.

Ліпомоделювання гомілок

Однією з різновиду корекції гомілок є процедураліпомоделювання гомілок. Ця процедура комбінує в собі два етапи – перший це видалення надлишкового жиру на гомілки за допомогою ліпосакції. При цьому гомілки надається більш “точений” рельєфний вид за рахунок видалення надлишку жиру. І другий етап липомоделирование – це переміщення жиру в місця на гомілки з недоліком обсягу і для корекції форми.

Переваги процедури

• операція не передбачає розрізів, вона проводиться за допомогою проколів, що мінімізує втручання в організм, а, значить, знижує ризики інфікування, кровотечі, а так само мінімізує больові відчуття;
• жирові клітини беруться у пацієнта і йому ж повертаються, що виключає ймовірність їх відторгнення, імунною системою організму, і запобігає ризику зараження;
• сама процедура, не займає небагато часу, не вимагає тривалої підготовки і періоду відновлення;

• ліпофілінг, може виконуватися під місцевою анестезією;
• область коррекцііает набуває натуральний природний вигляд, так як використовується типова підшкірна клітковина;
• результати липофилинга зберігаються протягом тривалого часу;
• Процедура ліпофілінга гомілок передбачає забір жирової тканини з місць з надмірним вмістом жиру, а отже можна одночасно провести корекцію проблемної зони.

Протипоказання до проведення

Протипоказань до процедури практично немає. Ліпофілінг гомілок не рекомендують проводити у віці до 18 років. Так само процедура не проводиться при наявності:
• будь-якого інфекційного захворювання на шкірі в зоні забору жиру і в зоні ліпопластіка на гомілках, в тому числі ГРВІ;
• проблем з судинами або згортанням крові;
• цукрового діабету.

Труднощі можуть виникнути, якщо пацієнт має дуже маленькою вагою і, відповідно, недостатньою кількістю підшкірної клітковини. В такому випадку ідеальним варіантом корекції форми та об’єму гомілок буде ендопротезування гомілок за допомогою імплантів.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Ліпофілінг гомілок

Название процедурыСтоимость
Липофилинг голеней1250 евро