Гінекомастія

Гінекомастія

Гінекомастія

Гінекомастія– це збільшення грудних залоз за рахунок збільшення залозистої або жирової тканини, або того й іншого. Як правило, дане порушення розвивається на тлі порушень ендокринної системи, при онкопатології, при прийомі деяких гормональних препаратів. Найбільш часто поява хвороби обумовлено порушенням балансу чоловічих і жіночих статевих гормонів – тестостерону та естрогену, а також спадковими факторами і конституціональними особливостями. Останнім часом все частіше стали звертатися спортсмени, які для збільшення м’язової маси використовували гормональні препарати, і як наслідок, в результаті прийому препаратів, отримали такий побічний ефект.

Лікування гінекомастіі

До мене досить часто звертаються чоловіки з проблемою, під назвою гінекомастія – збільшення грудей. Для багатьох пацієнтів це проблема, адже чоловіків з дитинства вчили “не плакати», «не скаржитися», «бути мужнім». Тому для багатьох пацієнтів чоловіків звернення до Пластичний хірург викликає певний психологічний дискомфорт. Але якщо все ж ви зважилися, то я проведу лікування гінекомастії найсучаснішими методиками, з превосходними косметичними результатами.

Як чоловік, я це можу зрозуміти, і однозначно можу всіх запевнити, що ця проблема, розв’язувана.

Види гінекомастіі

Існує справжня гінекомастія, помилкова гінекомастія (псевдогінекомастія) і змішана форми гінекомастії.

Справжня гінекомастія

При цій проблемі відбувається гіпертрофія залозистої тканини, формується щільна, дольчатая структура залози, помірно болюча, з почуттям тяжкості і розпирання, іноді можуть спостерігатися виділення прозорого виділень з сосків.

Помилкова гінекомастія (псевдогінекомастія)

Для цього варіанту характерно двостороннє розростання жирової тканини в області залози, м’яке і безболісне при пальпації. Цей варіант зустрічається у повних чоловіків або після швидкого зниження ваги.

Змішана форма

При цій формі відбувається розростання залозистої тканини і накопичення жирової клітковини в області грудей.

Видео Гинекомастия

Підготовка до операції

До операції обов’язково проводиться очне консультування, при якому визначається проблема, проводиться узі грудних залоз. Визначається варіант корекції грудей. Призначаються додаткові методи обстеження – аналізи крові, ЕКГ, при необхідності консультації суміжних фахівців.

Після отримання результатів аналізів, при відсутності протипоказань до операції призначається день операції.

У призначений день операції ви приїжджаєте в клініку. Після оформлення медичної документації та підписання інформованої згоди на операцію, проводиться доопераційне фото-документування, щоб потім наочно оцінити результат операції.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Корекція гінекомастії (чоловіки)

Название процедурыКатегорияСтоимость
Коррекция гинекомастии1 категория480 евро
Коррекция гинекомастии2 категория750 евро
Коррекция гинекомастии3 категория1200 евро