Збільшення сідниць

Глютеопластика / Ендопротезування

Збільшення сідниць / Глютеопластика

Збільшення сідниць

Глютеопластіка / Ендопротезування / Ліпофіллінг

Останнім часом пластика сідниць – збільшення сідниць (ендопротезування, ліпофіллінг), стає найпопулярнішою пластичною операцією в Україні. «Бразильські сідниці», як у багатьох зірок, і зокрема Дженніфер Лопес, стали надзвичайно популярні у жінок. На жаль, не всіх природа нагородила вираженими контурами сідниць, часто буває «плоска попа». Багато жінок намагаються коригувати форму і обсяг сідниць за допомогою занять в фітнесом, бодібілдінгом, але, на жаль, проти природи ми не «поправоч», є непереборні фактори, що, перш за все, обумовлені генетичними особливостями сідничного м’яза.


Збільшення сідниць (Глютеопластіка) в Запоріжжі

Існують кілька варіантів корекції сідниць. Перший – це проведення збільшення сідниць за допомогою установки силіконових імплантів (аугментационной пластика сідниць, ендопротезування сідниць, Глютеопластіка). За допомогою установки імплантів можна скорегувати «плоску попу», підтягнути і підняти просіли тканини в області сідниць.

Увеличение ягодиц имплантами Існують кілька варіантів корекції сідниць. Перший – це проведення збільшення сідниць за допомогою установки силіконових імплантів (аугментационной пластика сідниць, ендопротезування сідниць, Глютеопластіка). За допомогою установки імплантів можна скорегувати «плоску попу», підтягнути і підняти просіли тканини в області сідниць..


Показання до проведення операції по збільшенню сідниць

Пластика сідниць показана пацієнтам, які хочуть виконати корекцію форми і обсягу сідниць за допомогою використання імплантів або процедури липофилинга. Так само збільшення сідниць показано пацієнтам з «плоскою попою», коли неможливо, за допомогою фізичних вправ виконати корекцію форми і об’єму сідниць.

Протипоказання до проведення

Протипоказань процедура практично не має. Її не рекомендують проводити у віці до 18 років. У проведенні може бути відмовлено при наявності:
• будь-якого інфекційного захворювання, в тому числі карієсу або ГРВІ;
• проблем з судинами або згортанням крові;
• цукрового діабету.
Труднощі можуть виникнути, якщо пацієнт має дуже маленькою вагою і, відповідно, недостатньою кількістю підшкірної клітковини.

Існує так само інший метод корекції форми та об’єму сідниць – це липофилинг сідниць або пересадка власного жиру, або ліпографтінг.

ВИдео Липосакция и липофилинг ягодиц

Ліпофілінг сідниць

Красиві, щільні, округлої форми сідниці – сьогодні реальність, як на худому, так і на повному тілі. Причому це можливо зробити, не вдаючись до впровадження в організм чужорідного тіла (імплантатів). У цього чудодійного методу є назва – липофилинг сідниць.

Увеличение ягодиц имплантами

Реабілітаційний період

Як правило, перший час пацієнти відчувають дискомфорт і неприємні відчуття, може бути важко ходити, сидіти, але, як правило, такі відчуття купіруються протягом перших 10 днів. Після операції обов’язково необхідно носіння спеціального компресійного білизни, яке потрібно носити 2 місяці. Шви видаляють на 10 добу. Рубець після операції практично не помітний. Необхідно обмежити фізичне навантаження 2 місяці. Забороняється робити внутрішньом’язові ін’єкції в область сідниць. Остаточні результат операції можна буде оцінити через 1 місяць.

Можливі ускладнення і проблеми в післяопераційному періоді

Хоча ускладнення після операції вкрай рідкісні, через її низьку інвазивності, можливі наступні неприємні наслідки липофилинга:
• синці і набряки. Розсмоктуються протягом 1-2 тижнів;
• запалення в донорської або реципієнтную зоні. Устранятся при своєчасному зверненні до медустанови і призначення антибіотиків, протизапальних препаратів;
• зміна чутливості прооперованої зони. Це явище найчастіше проходить через 2-3 дня після процедури;

Хоча ускладнення після операції вкрай рідкісні, через її низьку інвазивності, можливі наступні неприємні наслідки липофилинга:
• синці і набряки. Розсмоктуються протягом 1-2 тижнів;
• запалення в донорської або реципієнтную зоні. Устранятся при своєчасному зверненні до медустанови і призначення антибіотиків, протизапальних препаратів;
• зміна чутливості прооперованої зони. Це явище найчастіше проходить через 2-3 дня після процедури;


Різновиди сідничних імплантів

Існують різні види і розміри сідничних імплантів, що застосовуються для збільшення сідниць і корекції їх форми та об’єму. Але принципово імпланти можна розділити на 2 види – це круглі імпланти, і анатомічні – коли підстава імпланта може бути у вигляді заоваленной окружності різної форми.

Вибір типу і розмірів сідничних імплантів проводиться до операції на підставі індивідуальної виміру параметрів сідниць і з урахуванням варіанту вирішення конкретної проблеми, але з урахуванням побажань пацієнтів.

Звичайно ж, всю детальну інформацію, що стосується проблеми корекції форми та об’єму сідниць, стосовно кожного конкретного випадку, краще отримувати на консультації у вашого пластичного хірурга. Так як у всіх випадках є індивідуальні особливості і стандартних методів вирішення однієї і тієї ж проблеми немає. Всі індивідуальні, і потрібно вибрати саме той спосіб корекції, який підійде саме Вам.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Збільшення сідниць (Глютеопластіка)

Название процедурыСтоимость
Абдоминопластика полнаяот 95 000 до 130 000 грн
Мини абдоминопластика55 000 – 85 000 грн
Липомоделирование живота (передняя брюшная стенка) спортивный живот45 000 - 55 000 грн
Липосакция (поясница, бедра, голени, спина, плечи)от 26 000 до 30 000 грн.
Липосакция внутренней поверхности бедер20 000 - 30 000 грн
Липосакция подлопаточной области, верхней части спины22 000 грн
Липосакция зоны «галифе»22 000 – 26 000 грн
Удаление жирового горба (климактерический горб) – липосакция20 000 - 26000 грн
Хирургическая подтяжка ягодиц75 000 – 90 000 грн
Брахиопластика (подтяжка задней поверхности плеча)25 000 грн
Пластика внутренней поверхности бедер (подтяжка бедер)35 000 – 65 000 грн
Протезирование ягодиц имплантами (глютеопластика)4500 - 5000 евро
Круропластика (пластика голеней имплантами)4000 евро
Липофилинг (липомоделирование) голеней45 000 грн
Липомоделирование ягодиц (увеличение ягодиц собственным жиром, коррекция контуров)45 000 грн
Липофилинг кистей рук (омоложение кистей рук собственным жиром)17 000 грн
Лечение патологических рубцов (консервативное)800 - 2000 грн
Хирургическая коррекция патологических рубцовот 550 грн за 1 см
Технология J-plasmaот 1600 Евро