Ендопротезування гомілок

Круропластика

Ендопротезування гомілок (круропластика)

Ендопротезування гомілок

Круропластіка

Ендопротезування гомілок (круропластика) – пластична операція, метою якої є корекція форми і об’єму гомілок. Ендопротезування гомілок (круропластика) проводиться за допомогою установки спеціальних силіконових імплантатів. Для того щоб зрозуміти, кому показана операція по збільшенню гомілок, треба визначитися, що таке «ідеальні ноги», а також які бувають деформації нижніх кінцівок. Форма ніг різна і має різні особливості, пов’язані з національністю, статевою приналежністю, віковими особливості.

Операція ендопротезування гомілок в Запоріжжі

Для різних етнічних груп уявлення про гарні ноги може сильно різнитися. В Україні, поняття красиві ноги, перш за все, асоціюється, з поняттям як стрункі і прямі. Ідеальна форма ніг характеризується наявністю трьох веретеноподібних заглиблень внутрішнього контуру, обмежених промежиною, зімкнутими колінними суглобами, м’якими тканинами в області литкових м’язів і щиколотки. Гармонійно розвинені литкові м’язи формують витончені, красиві гомілки.

Іноді корекцію гомілок, можливо, виконати за допомогою занять фітнесом і вправами, спрямованими на зростання і зміцнення литкових м’язів. Але що, ж робити людям, яких природа не нагородила красивими ногами і заняття фізичними вправами не приносять жаданого результату? Вихід – в пластичної операції гомілок.

Як проводиться операція ендопротезування гомілок

Круропластіка може проводитися, як правило, під спинномозковою анестезією або під загальним наркозом, але можна виконувати і під місцевим знеболенням. Виконується розріз до 3 – 4 см в підколінної складці. Під фасцією формується кишеню для імпланта заданої фори і розміру. Після чого проводиться установка імпланта. Рана зашивається косметичним швом. Як правило, після загоєння рани рубців практично не помітно.

Протипоказання до операції ендопротезування гомілок (круропластіка)

• Захворювання внутрішніх органів в стадії суб-і декомпенсації;
• Порушення в системі згортання крові;
• Цукровий діабет в стадії декомпенсації;
• Варикозна хвороба з явищами хронічної венозної недостатності;
• Запальні захворювання шкіри.

Установка спеціальних силіконових імплантів з метою хірургічної корекції гомілок дозволяє провести корекцію форми і обсягу гомілок, а так само усунути асиметрію литкових м’язів. Нижче ми наводимо ціни на зазначену процедуру.

Показання до операції круропластікі

Всі свідчення можна умовно розділити на дві основні групи – це медичні та естетичні показання..

Медичні показники

До операцій за медичними показаннями відносять – корекцію гомілок при вторинної атрофії м’язів гомілки в результаті наслідків травм, або будь-яких захворювань.

Естетичні показання

Операції, що виконуються за естетичними показниками, їх необхідність визначають виключно пацієнти, грунтуючись на своїх бажаннях і уявленнях про ідеальних ногах. Як показує багаторічний мій досвід, далеко не всі думки пацієнток можуть бути об’єктивними. При цих умовах, рекомендувати операцію з пластики гомілки треба з певною обережністю.

В даний час, з метою пластики гомілок, використовуються високотехнологічні імпланти, які володіють усіма необхідними вимогами безпеки – надстійка міцна оболонка, інертна, не відривати організмом. А вибір різноманітних форм і обсягів імплантів, дозволяє зробити вибір для корекції будь-якої проблеми. З урахуванням вимірів і побажань пацієнта проводиться підбір необхідних імплантів.

Так само потрібно сказати, що в даний час з’явилася і активно розвивається методика корекції форми та об’єму гомілок за допомогою пересадки власного жиру –липофилинг (ліпографтінг) гомілок.

Реабілітаційний період

Як правило, пацієнти залишають клініку вже на наступний день, після операції. Обов’язково надягають компресійні панчохи, які необхідно носити протягом 1-15 міс. Рекомендується протягом цього періоду ходити у взутті на невеликому каблуці до 5 см. Перший час після операції, пацієнти можуть відчувати невеликий дискомфорт, який, як правило, зникає до 3-4 тижнів. Шви видаляються на 10-12 день.

В даний час, ендопротезування гомілок (круропластіка) за допомогою імплантів - це найнадійніший і швидкий спосіб досягти бажаного результату !!!

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Круропластіка

Название процедурыСтоимость
Абдоминопластика полнаяот 95 000 до 130 000 грн
Мини абдоминопластика55 000 – 85 000 грн
Липомоделирование живота (передняя брюшная стенка) спортивный живот45 000 - 55 000 грн
Липосакция (поясница, бедра, голени, спина, плечи)от 26 000 до 30 000 грн.
Липосакция внутренней поверхности бедер20 000 - 30 000 грн
Липосакция подлопаточной области, верхней части спины22 000 грн
Липосакция зоны «галифе»22 000 – 26 000 грн
Удаление жирового горба (климактерический горб) – липосакция20 000 - 26000 грн
Хирургическая подтяжка ягодиц75 000 – 90 000 грн
Брахиопластика (подтяжка задней поверхности плеча)25 000 грн
Пластика внутренней поверхности бедер (подтяжка бедер)35 000 – 65 000 грн
Протезирование ягодиц имплантами (глютеопластика)4500 - 5000 евро
Круропластика (пластика голеней имплантами)4000 евро
Липофилинг (липомоделирование) голеней45 000 грн
Липомоделирование ягодиц (увеличение ягодиц собственным жиром, коррекция контуров)45 000 грн
Липофилинг кистей рук (омоложение кистей рук собственным жиром)17 000 грн
Лечение патологических рубцов (консервативное)800 - 2000 грн
Хирургическая коррекция патологических рубцовот 550 грн за 1 см
Технология J-plasmaот 1600 Евро