Пластика живота

Абдомінопластика

Пластика живота / Абдомінопластика

Пластика живота

Абдомінопластика

Абдомінопластика (пластика живота) – це хірургічна корекція форми черевної стінки, що дозволяє усунути надлишок шкірно-жирового клаптя, виконати зміцнення м’язів живота для перекази плоскої форми черевній стінці і зробити його більш естетичною. Найчастіше, до цієї процедури вдаються жінки.

Пластика живота, ціна на яку в нашій клініці дуже доступна для населення, найчастіше проводиться після вагітності, в результаті якої відбувається розтягнення тканин передньої черевної стінки, живіт стає куполообразним з випинанням в нижніх відділах. А коливання ваги, можуть сприяти формуванню надлишкової шкірно-жирової складки внизу живота, що може виглядати досить не естетично і приносити масу незручностей.

Існує думка, що виконавши таку операцію, вирішується проблема надмірної ваги. Це помилкова думка. Абдомінопластика – це всього лише метод контурної пластики тіла. Найкращі результати підтяжки живота не у тих пацієнток, які страждають на ожиріння, а саме у тих, які вже знизив вагу чи дієтою, то чи можна за допомогою баріатричної операції. І ось тоді метод контурної пластики може бути дуже до речі.

Видео Абдоминопластика

Різновиди пластики живота

Існують різні види абдоминопластики, а вибір методу проведеної операції залежить від ступеня деформації черевної стінки, від стану м’язового шару, від кількості жирової тканини і її поширеності. Абдомінопластика – це досить складна операція, пов’язана зі значною мобілізацією тканин передньої черевної стінки.

При тотальній абдомінопластиці, наноситься значна травма організму, через значної мобілізації шкірно-жирового клаптя. А така мобілізація проводиться від нижніх відділів живота до підребер’я. Найчастіше підтяжка живота може сочетаеться з виконанням ліпосакції (видалення жиру за допомогою відсмоктування).

Це дає можливість виконувати корекцію жирових пасток на передніх і бічних відділах черевної стінки, що є доповненням до абдомінопластиці. Комбінування ліпосакції і абдоминопластики надати животу більш естетичний вигляд.

Показання для підтяжки живота

• Є сформовані надлишкові шкірно-жирові відкладення на черевній стінці, які консервативними або інші не хірургічними методами скорегувати не представляється можливим.
• Неможливість виконання ліпоаспірації через зниженого тонусу шкіри на черевній стінці (передбачається, що після виконання ліпосакції настане скорочення утворюється надлишок шкіри).
• При наявності розтяжок або стрий внизу живота на тлі надмірно розвиненою шкірно-жирової складки.
• При наявності вираженого надлишку шкірно-жирового фартуха з наявністю діастазу прямих м’язів живота на тлі куполоподібної деформації черевної стінки.
• Наявність грубих післяопераційних рубців внизу живота з наявністю надлишку шкірно-жирового клаптя.

Протипоказання до виконання пластики живота

• Декомпенсація патології легенево-серцевої системи
• Декомпенсація діабету цукрового.
• Виражене ожиріння.
• Планована найближчим часом вагітність.

Видео Пластика живота

Принципово розрізняють

  • мініабдомінопластика – коли потрібно лише видалення невеликого шкірно-жирового клаптя внизу живота без великої мобілізації тканин.
  • тотальна абдомінопластика – це операція складна, що вимагає хорошого знання анатомії черевної стінки, тому що потрібно досить об’ємна мобілізація шкірно-жирового клаптя від лона до підребер’я з пересадкою пупкового стебла, з відновленням м’язово-апоневротического шару і можливо з виконанням ліпосакції. А найголовніше при виконанні цієї операції, це правильно скроїти шкірно-жирові клапті, щоб рубці були максимально непомітні, і потрібно це зробити так, щоб зайве не залишити, і більшого не прибрати.

Мініабдомінопластика

Дана методика має на увазі видалення надлишків шкірно-жирових складок внизу живота без транспозиції пупкового стебла. Операція може виконуватися під спінальної або загальною анестезією. При незначних обсягах шкірно-жирового клаптя, операцію можна виконувати під місцевою анестезією. В результаті операції, формується післяопераційний рубець низько над лобком, по лінії бікіні. Це найменш травматичний вид абдоминопластики. Після операції пацієнти виписуються для амбулаторного лікування на 2 добу. Після операції обов’язкове носіння компресійного бандажа. Шви знімаються на 10-12 добу.

Тотальна абдомінопластика

Зазвичай, тотальну абдомінопластику, проводять під загальним знеболенням. Перед виконанням операції виконують попередню розмітку шкіри для маркування зон, які планується видаляти. Розріз виконується горизонтально над лоном з підлозі місячним переходом на бічні поверхні живота. Далі виконується мобілізація шкірно-жирового клаптя практично до підребер’я. Викарбовується пупок.

Тотальна абдомінопластика (продовження)

Далі проводять висічення надлишку шкіри. Формується новий отвір на шкірі для пупка. Тотальну абдомінопластику виконують практично завжди з транспозицією пупка в нове положення на шкірі, тому що без виконання цього етапу, неможливо підтягти вище розміщені відділи над пупком. Обов’язковим етапом є пластика м’язово-апоневротического шару, що дозволяє зробити живіт плоским. Так само під час операції виконується корекція грижових дефектів і усувається диастаз прямих м’язів живота, при його наявності.

Перебіг післяопераційного періоду

•Завжди після тотальної абдоминопластики, формується рубець, частіше горизонтальний рубець над лоном або поєднання горизонтального з вертикальним рубцем по серединній лінії живота.

• Прогнозувати до операції якість рубців неможливо, так як у кожного конкретного пацієнта, є індивідуальні особливості загоєння ран і формування рубця.

• Синці та набряки на черевній стінці, розсмоктуються, як правило, протягом 3-4 тижнів.

• Після пересадки пупка формується циркулярний рубець по колу пупка і форма його може змінюватися.

• У зоні пластики можливе скупчення серозної рідини, в результаті може виникнути необхідність пунктировать ці сіроми.

• При виділенні великих шкірно-жирових клаптів підвищується ризик погіршення кровопостачання шкірних країв рани, а це може призводити поганому загоєнню рани і може знадобитися виконання додаткових шкірних пластик, або трохи подовжить процес загоєння рани .

Послеоперационный период

Після операції необхідно постійне носіння компресійного білизни протягом 2-х місяців. Шви знімаються на 10-12 день. На 2-3 добу пацієнти виписуються для амбулаторного лікування.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Пластика живота і тіла

Название процедурыСтоимость
Абдоминопластика полнаяот 95 000 до 130 000 грн
Мини абдоминопластика55 000 – 85 000 грн
Липомоделирование живота (передняя брюшная стенка) спортивный живот45 000 - 55 000 грн
Липосакция (поясница, бедра, голени, спина, плечи)от 26 000 до 30 000 грн.
Липосакция внутренней поверхности бедер20 000 - 30 000 грн
Липосакция подлопаточной области, верхней части спины22 000 грн
Липосакция зоны «галифе»22 000 – 26 000 грн
Удаление жирового горба (климактерический горб) – липосакция20 000 - 26000 грн
Хирургическая подтяжка ягодиц75 000 – 90 000 грн
Брахиопластика (подтяжка задней поверхности плеча)25 000 грн
Пластика внутренней поверхности бедер (подтяжка бедер)35 000 – 65 000 грн
Протезирование ягодиц имплантами (глютеопластика)4500 - 5000 евро
Круропластика (пластика голеней имплантами)4000 евро
Липофилинг (липомоделирование) голеней45 000 грн
Липомоделирование ягодиц (увеличение ягодиц собственным жиром, коррекция контуров)45 000 грн
Липофилинг кистей рук (омоложение кистей рук собственным жиром)17 000 грн
Лечение патологических рубцов (консервативное)800 - 2000 грн
Хирургическая коррекция патологических рубцовот 550 грн за 1 см
Технология J-plasmaот 1600 Евро
ЗАПИСАТИСЯ