Шліфування шкіри обличчя

Шліфування шкіри обличчя

Шліфування шкіри обличчя

Шліфування шкіри обличчя – це процедура естетичної медицини, яка призначена для корекції дрібних зморшок, складок шкіри, видалення пігментних плям. Метод заснований на видаленні верхніх шарів шкіри посредствам впливу хімічних речовин або механічної дермабразії на шкіру. Після загоєння поверхні після шліфування відбувається стимуляція синтезу колагену, що дає ефект підтяжки шкіри.

Шліфування шкіри обличчя

Глибока послойная шліфування шкіри дозволяє усунути багато зовнішніх дефектів на обличчі.

Підготовка до шліфування шкіри

Процедури шліфування особи популярні серед пацієнтів, які не хочуть вдаватися до хірургічних корекцій особи. Пацієнти, у яких шкіра пошкоджена сонцем або є зморшки або рубці від вугрової хвороби – це кандидати для виконання процедури шліфування особи. Потрібно подбати заздалегідь про необхідні мазі і креми для догляду за шкірою після шліфування. Процедура шліфування щодо безболісна, але після може відчуватися якийсь дискомфорт. Що усувається прийомом знеболюючих препаратів.

Можливі ускладнення

Вкрай рідко, але можуть зустрічатися деякі ускладнення процедури, а саме іноді трапляються опіки і можуть формуватися рубці, також може відзначатися неоднорідність пігментації. Пацієнтам, у яких смаглява шкіра, процедури шліфування особи не підходить, так як після виконання процедури може з’являтися нерівність пігментації.

Шліфування шкіри може бути декількох видів – хімічний пілінг – це вплив спеціальних хімічних речовин (феноловий, трихлороцтової, фруктовий пілінги); механічна шліфовка – дермобразія (шліфування шкіри за допомогою алмазних фрез) і лазерне шліфування.

Лазерне шліфування

Лазерне шліфування шкіри це по суті глибокий пілінг шкіри, при якому проходить повне видалення епідермісу. Глибина проникнення лазера досягає 150 мікрон і завдяки цьому можна вирівняти контур шкіри, прибрати зморшки і рубці, зробити коду більш пружною.

Дермабразія

Механічне шліфування служить для видалення поверхневих шарів шкіри. Для дермабразії використовуються спеціальні обертові алмазні фрези. Іноді, ця методика більш краща, тому що при виконанні процедури контролюється глибина шліфування.

Хімічний Пілінг

Хімічний пілінг використовується для проведення шліфування особи, необхідного для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри обличчя. Процедура позбавляє від зморшок, в’ялості шкіри. Впливаючи на поверхневі шари шкіри, відбувається видалення епідермісу з проникненням в глубокі шари. Після цього відбувається стимуляція вироблення колагену, що збільшує товщину шкіри і її еластичність і забезпечує ліфтинговий ефект.

Використовується різні види пілінгів на основі різних хімічних складів. Часто використовуються трихлороцтової пілінг, використовується для середнього та глибокого пілінгу в залежності від концентрації препарату. Феноловий пілінг, використовується для глибокого пілінгу, коли необхідно усунути глибші зморшки шкіри. Фруктовий пілінг використовується для поверхневого пілінгу. Чим більш концентровані розчини використовуються, тим глибше проникають хімічні речовини. А чим глибше проникнення речовин, тим більше ефективно коригуються зморшки. І в той же час, чим глибше вплив, тим більш тривалий відновлювальний процес. При глибокому пілінгу процес репарації може займати близько 2-х тижнів і ще кілька тижнів на відновлення кольору шкіри.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Шліфування шкіри обличчя

Название процедурыСтоимость
Лазерная шлифовка лица80 - 200 евро
Химический Пилинг100 евро