Підтяжка шиї

Платизмопластика

Підтяжка шиї / Платизмопластика

Підтяжка шиї

Платізмопластіка

Платизмопластика – це відновлення чітких, гладких контурів шиї, що забезпечує хороший омолоджуючий ефект. Найчастіше платізмопластіка може бути одним з етапів підтяжки обличчя (фейсліфтінг), або виконуватися як самостійна операція.

Підтяжка шиї та підборіддя

Кожна жінка знає секрет молодості, що потрібно доглядати не тільки за обличчям але так само приділяти багато уваги стану шиї. Тому що іноді стан шиї може видавати справжній вік.

Але якщо ж зміни вже відбулися, то поправити їх можна за допомогою пластичної хірургії – виконання підтяжки шиї або платізмопластікі, яка може усунути:

  • Подвійне підборіддя;
  • Усунути відвисання шкіри на шиї;
  • Ліквідувати в’ялість і зморшки на шиї;
  • Усунути ефект «индюшиной шиї»;
  • Корекція тяжів на шиї;
  • Відновити шейноподбородочний кут

Як виконується підтяжка шиї (платізмопластіка)?

Підшкірний м’яз на шиї (платізма) – це м’яз, розташована під шкірою, має плоску форму і частково огортає передню поверхню шиї в напрямку від нижньої щелепи до надключичной області.

Згодом тонус платізма знижується і вона починає відвисати, або з’являється гіпертонус окремих волокон, що дає ефект поздовжніх тяжів на передньо поверхні шиї. Так само при втраті тонусу м’язові волокна можуть провисати і розходиться в різні боки по передній поверхні шиї. Всі ці зміни роблять шию неестетично, втрачається привабливість. Платізмопластіка дозволяє усунути ці прояви.

Різновиди платізмопластікі або підтяжки шиї

Усунення внутрішньошкірних тяжів

Найпростіший, спрямований на усунення внутрішньошкірних тяжів на шиї. При цьому виконуються невеликі розрізи до 5 мм по ходу тяжів з їх перетином. Таким чином усувається деформація.

Медійна платізмопластіка

Наступний варіант – це так звана медійна платізмопластіка.При цьому виконується розріз шкіри в області підборіддя з якого виконується видалення надлишкового жиру в цій зоні і виконується зшивання або підтяжка підшкірної м’язи (платізма) з востановлением нормального обриси шиї. Рубець після операції практично не помітний.

Бічна платізмопластіка

Ще один вид пластики – це бічна платізмопластіка. При цьому розріз шкіри робиться по заднебоковой поверхні шиї взоне росту волосся. Далі у напрямку до серединної лінії шиї і підборіддя виконується мобілізація платізма і далі її підтяжка з фіксацією в бічних відділах. Надлишок шкіри січуть, накладаються косметичні шви. Рубець в волосистої частини практично не помітний.

Ліпосакція шії

Ще один варіант корекції шиї – це виконання ліпосакції шиї, коли за допомогою тонких канюль, через проколи проводиться видалення надлишкового жиру на шиї. В результаті чого шкіра підтягується.

Платізмопластіка або підтяжка шиї дозволяє підтягнути контури шиї, відновити шийно-підборіддя кут, усунути провисання м’язи і тим самим омолодити шию. Плануючи операцію хірург вибирає один з варіантів її виконання, це може бути ізольована підтяжка шиї або в комплексі з омолодженням обличчя і шиї.

Ізольована підтяжка шиї

Ізольована підтяжка шиї набагато простіше у виконанні і у неї коротше реабілітаційний період. Повного омолоджуючого ефекту без виконання підтяжки обличчя можна і не добитися. Щоб усунути такий дисбаланс, рекомендується комплексний підхід. Коли виконується корекція шиї, підтяжка обличчя. Але ці всі особливості вирішуються на первинній консультації, коли проводиться огляд, пацієнт висловлює свої побажання, так само враховуються деякі особливості, а саме:
• Оцінюється шийно-підборіддя кут;
• Оцінюється ступінь еластичності шкіри, наявність надлишку жирових відкладень;
• Оцінюється симетричність шиї, варіанти провисання країв платізма;
• Оцінюється форма і обсяг підборіддя;
• Положення і розмір слинних залоз;
• Оцінюється стан шкіри обличчя.

Операція підтяжки шиї може виконуватися як під місцевим знеболенням так і під загальним наркозом. Це залежить від обсягу корекції і від побажання пацієнта.

Реабілітаційний період

В післяопераційному періоді на зону пластики надаватися спеціальна компресійна пов’язка, яку необхідно носити до 2 тижнів. Шви знімаються на 8-10 добу. Остаточний результат операції можна оцінити в терміні до 2 місяців, за цей період йдуть ущільнення, шкіра розгладжується, зникають набряки.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Пластична хірургія обличчя

Название процедурыСтоимость
Подтяжка нижних 2/3 лица (MACS lift, SMAS lift)110 000 – 150 000 грн
Подтяжка средней зоны лица через нижний блефаропластический доступ (чеклифтинг)60 000 грн
Эндоскопический фронто-темпоральный лифтинг, лифтинг средней зоны лица (подтяжка лба, бровей, средней зоны)45 000 – 50 000 грн
Подтяжка шеи (платизмопластика)37 000 – 70000 грн
Липосакция на лице и шее14 000 – 18000 грн
Хейлопластика - (коррекция формы верхних и нижних губ, Булхорн, операция Кисельринга, резекция ДАО)17 000 грн
Протезирование подбородка17 000 грн / Имплант 370 Евро
Верхняя блефаропластика18500 грн
Нижняя блефаропластика транс-конъюнктивальная19 500 - 23000 грн
Нижняя блефаропластика открытым доступом22 500 - 25000 грн
Подтяжка бровей (подбровный доступ, прямая подтяжка)от 15 000 до 20 500 гр
Височный лифтинг бровей25 000 грн
Отопластика10 000 – 17000 грн
Коррекция мочки уха с одной стороны (коррекция разрывов мочки, пластика тоннелей, реконструкция)2 500 – 5000 грн
Липофилинг лица 17 000 – 20000 грн
Удаление жировых комочков Биша16 000 грн
Нитевая подтяжка лицаот 380 евро
Инъекционные методики коррекции лица, губ (уколы красоты)от 3 500 грн