Пластика підборіддя

Ментопластика

Пластика підборіддя

Пластика підборіддя

Ментопластика

Ментопластика – операція, спрямована на зменшення або збільшення підборіддя з використанням різної форми імплантів, або зменшення за допомогою видалення жиру, і як більш радикальна корекція збільшеного підборіддям – це зменшення обсягу підборіддя кістки. Досить часто збільшення підборіддя поєднується з операцією по корекції форми обличчя, тому що підтяжка обличчя (фейсліфтінг), пластика зовнішнього носа. Це необхідно щоб досягти гармонії контурів обличчя.

Пластика підборіддя або ментопластика

Пластика підборіддя або ментопластика стала досить затребувана операція в пластичної хірургії, і з кожним роком кількість ментопластик збільшується. Пацієнти звертаються до пластичних хірургів, щоб виконати корекцію виправити дефектів підборіддя, пов’язані з недостатнім розміром або ж навпаки, надмірно великим підборіддям.

Необхідність в пластиці підборіддя

Для вирішення цього питання необхідно провести аналіз пропорцій особи, для цього потрібно розглянути профіль пацієнта. На зображенні видно, що профіль підборіддя не доходить до вертикально проведеної лінії, через найглибшу точку кореня носа.

Маленьке підборіддя

У цьому випадку мова йде про мікрогнатії (маленькому підборідді) або інакше – недорозвинення підборіддя.

У такій ситуації проблему може вирішити установка спеціальних імплантатів, які збільшать профіль і обсяг нижньої щелепи, що зробить особа гармонійним.

Якщо зона підборіддя збільшена за рахунок надлишкового відкладення жиру і надлишку шкіри, можна виконати ліпосакцію цієї зони і доповнити підтяжкою шиї або платізмопластікой.

Як же виконується операція збільшення підборіддя?

Найчастіше це робиться під місцевою анестезією або під загальним знеболенням, якщо збільшення підборіддя є етапом іншого втручання, наприклад підтяжки обличчя (фейсліфтінга). Існує два види доступів для установки підборіддя імплантів:

Через ротовий доступ

Проводиться розріз тканини всередині рота по лінії між нижньою губою і яснами нижньої щелепи. Формується кишеня для установки імплантів, після чого рана пошарово зашивається.

Через підборіддя

Виконується розріз в області підборіддя, потім виконується мобілізація тканин до самої підборіддя кістки, формується ложе для імпланта. Після цього в сформоване ложе встановлюється, заздалегідь підібраний за розміром і типом підборіддя імплант. Потім рана пошарово вшивається з накладенням на шкіру косметичного шва.

Ліпофілінг підборіддя

Ще один спосіб провести корекцію підборіддя – ліпофілінг підборіддя, тобто його збільшення власним жиром. Така операція, як правило, проводиться в процесі проведення ліпофілінга обличчя, або як самостійна процедура.

Реабілітація

Після операції підборіддя буде кілька набряклим, можливі гематоми. Як правило, набряклість і синці зникають протягом двох тижнів повністю. Так само може відзначатися оніміння нижньої губи, яке так само проходить протягом 2-3 тижнів. Після операції на зону пластики накладається спеціальна еластична пов’язка, яку необхідно носити протягом 10 днів.

В результаті проведення пластики підборіддя, Ви отримуєте гармонійний, збалансований профіль і приємний контур обличчя.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Пластична хірургія обличчя

Название процедурыСтоимость
Подтяжка нижних 2/3 лица (MACS lift, SMAS lift)110 000 – 150 000 грн
Подтяжка средней зоны лица через нижний блефаропластический доступ (чеклифтинг)60 000 грн
Эндоскопический фронто-темпоральный лифтинг, лифтинг средней зоны лица (подтяжка лба, бровей, средней зоны)45 000 – 50 000 грн
Подтяжка шеи (платизмопластика)37 000 – 70000 грн
Липосакция на лице и шее14 000 – 18000 грн
Хейлопластика - (коррекция формы верхних и нижних губ, Булхорн, операция Кисельринга, резекция ДАО)17 000 грн
Протезирование подбородка17 000 грн / Имплант 370 Евро
Верхняя блефаропластика18500 грн
Нижняя блефаропластика транс-конъюнктивальная19 500 - 23000 грн
Нижняя блефаропластика открытым доступом22 500 - 25000 грн
Подтяжка бровей (подбровный доступ, прямая подтяжка)от 15 000 до 20 500 гр
Височный лифтинг бровей25 000 грн
Отопластика10 000 – 17000 грн
Коррекция мочки уха с одной стороны (коррекция разрывов мочки, пластика тоннелей, реконструкция)2 500 – 5000 грн
Липофилинг лица 17 000 – 20000 грн
Удаление жировых комочков Биша16 000 грн
Нитевая подтяжка лицаот 380 евро
Инъекционные методики коррекции лица, губ (уколы красоты)от 3 500 грн