Ниткова підтяжка обличчя

Нитковий ліфтінг

Ниткова підтяжка обличчя

Ниткова підтяжка обличчя

Нитевой лифтинг

Коли ж потрібно або можна використовувати методику ниткова підтяжка обличчя? Проведіть один не складний тест – нахиліть голову до плеча, і якщо є виражене зміщення тканин і деформація овалу обличчя, то найімовірніше вже слід подумати про процедурах підтяжки обличчя (ліфтінг), в тому числі, і про такий варіант як нитковий ліфтинг.

Методика ниткового ліфтінгу Aptos

Використання ниткових методик біоармірування та ліфтингу показано як жінкам, так і чоловікам з різними проблемами, які потребують корекції вікових змін. Залежно від віку і вираженості вікових змін на обличчі, можна використовувати різні методики ниткових підтяжок і використовувати різні типи розсмоктуючих та нерозсмоктуючих ниток.

На первинній консультації хірург визначається з проблемою і вибирає той, необхідний метод корекції обличчя, який підходить саме Вам.

Методика ниткового ліфтингу Aptos – це досить ефективний метод корекції вікових змін і підтримки краси та молодості. Використовуючи методику ниткової підтяжки, можливо усунути дефекти контуру обличчя, позбутися від різного роду шкірних складок (носогубні складки, складки маріонетки, провисання зони підборіддя, нососльозова борозна і т.д.).

Деякі провідні фахівці рекомендують починати використовувати нитки Аптос для армування (зміцнення) шкіри, з того моменту, коли зморшки тільки починають ставати помітними, а це вже в середньому з 30-ти річного віку. В результаті такого армування шкіра отримує додаткове укріплення у вигляді синтезу молодого колагенового каркаса, що повертає шкірі пружність, а особі молодість і свіжість.

Показання для проведення ниткового ліфтінгу

• Початкові прояви старіння шкіри;
• Птоз (провисання) м’яких тканин в ранній стадії;
• Поглиблення і прогресування носогубних складок;
• Опущення куточків рота;

• Провисання м’яких тканин в середній зоні особи (в області щік, вилиць, в області підборіддя зоні);
• В’ялі і провисаючі тканини в області внутрішніх поверхонь плечей і стегон;
• Опущення зовнішнього краю брів.
• Загальна виражене старіння обличчя і тіла;
• формуються або вже наявні зморшки на лобі;
• Корекція Носослізний борозни;
• Корекція брилів на щоках;
• Корекція шкірних складок на шиї і в області підборіддя;
• Корекція птозу молочних залоз.

Протипоказання для проведення процедури ниткового ліфтінгу

• Онкопатологія;
• Гостра інфекційна патологія;
• Запальні процеси в зоні передбачуваної корекції і на тілі;
• Порушення в системі згортання крові;
• Важкі соматичні та психічні розлади.

Як проводиться процедура ниткова підтяжка обличчя?

Як і будь-яка процедура омолодження все починається з огляду і визначення якості шкіри і показань до проведення ниткового ліфтінгу. Визначається зона проведення процедури, кількість і різновид ниток для корекції і схема їх установки.

Нитевая подтяжка лица. Нити APTOS

Перед початком процедури на шкірі робиться розмітка для подальшого введення ниток. Проводиться обробка антисептиком і проводиться місцева анестезія зони передбачуваної корекції тонкої голочкою. Потім через проколи шкіри встановлюються спеціальні канюлі (тонкі трубочки) через які встановлюються спеціальні нитки, які мають спеціальні насічки, щоб забезпечити фіксацію тканин. Ці нитки з насічками дозволяють підтягнути тканину і зафіксувати її в потрібному положенні до тих пір, поки відбувається формування нового колагенового каркасу. Сама процедура ниткової підтяжки є досить комфортною і за тривалістю займає від 15 до 30 хвилин в залежності від обсягів корекції.

Рекомендації після проведення процедури ниткової підтяжки

Результат підтяжки видно відразу після процедури. Потім протягом місяця, за рахунок відновлення пружності та еластичності шкіри відбувається формування нового овалу обличчя, помітно підтягується шкіра, стає гладкою і пружною. Ефект омолодження триває в середньому 1,5 – 2 роки.

Після процедури установки ниток необхідно дотримуватися деякі рекомендації

  • Протягом 7 днів намагатися уникати активної мімічної активності;
  • Протягом 10 днів не відвідувати теплові процедури (лазні, сауни, солярій);
  • Протягом 2-3 тижнів утримуватися від активного спорту;
  • Протягом місяця уникати фізіотерапії та внутрішньошкірних ін’єкцій в зоні встановлених ниток.

В результаті проведення ниткового ліфтінгу із застосуванням ниток Aptos, шкіра відновлює колишню пружність, відбувається розгладження зморшок, глибокі складки підтягуються при збереженні природної міміки обличчя. Незначна травматичність процедури ниткового ліфтінгу, дозволяє вважати її «процедурою вихідного дня».

Який принцип дії ниток «Аптос»?

Застосування технології підтяжки з використанням ниток «Аптос», засноване на безопераційної установки спеціальних ниток під шкіру.

Нитки «Aptos Light Lift» виготовлені зі спеціального матеріалу, абсолютно нешкідливого для організму людини. Період повного розсмоктування ниток становить 360 днів. В процесі розсмоктування матеріал ниток природним шляхом, абсолютно безболісно виводиться з організму. В процесі розсмоктування, L-молочна кислота, яка входить до складу ниток, стимулює утворення колагену, запускаючи регенерацію тканин і надає омолоджуючий ефект. Ефект омолодження видно через 3-4 тижні після установки ниток і зберігається до 2-3 років.

Так само існують не розсмоктуються нитки (Light Lift). Їх застосування рекомендовано у віці від 40 до 60 років, коли вже зміни в шкірі носять більш виражений характер і потрібна інтенсивніша підтримка тканин.

Процедура установки ниток проводиться шляхом введення спеціальних голок або канюль через проколи під шкіру або в шкіру спеціальних ниток, які за допомогою спеціальних насічок (гачків) фіксуються в тканинах і надають підтягаючий ефект і створюють колагеновий підшкірний каркас. Установка ниток на невелику глибину забезпечує, практично, безболісність і нетравматичность самої процедури, дозволяючи зберегти природну міміку.

Результати ниткової підтяжки помітні вже відразу після процедури, а через 7-14 днів, стає більш вираженими, а в повній мірі результат омолодження проявляє себе через 2 місяці.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуги Ниткова підтяжка обличчя

Название процедурыСтоимость
Нитевая подтяжка лица и телаот 380 евро