Ліпофілінг обличчя

Ліпофілінг обличчя

Ліпофілінг обличчя

Ліпофілінг обличчя – сучасний метод корекції контурів обличчя власним жиром. Ліпофілінг – процедура відома в медицині ще з кінця XIX століття. Сьогодні він став однією з найпопулярніших процедур, пов’язаних з омолодженням. Він дозволяє повернути колишню красу і надати різним частинам тіла бажану форму, пропорції. Це дає можливість набути впевненості в собі, почати любити своє тіло, свій зовнішній вигляд. Ліпофілінг обличчя став альтернативою інших більш агресивних методів пластичної хірургії.

Суть та переваги методу

Ліпофілінг є косметичну операцію з пересадки підшкірного жиру. Він зводиться до переміщення жирової тканини з стегон, живота, спини в місця або частини тіла, які потребують корекцію форми або обсягу (наприклад – збільшення обсягу або корекція форми грудей або сідниць, гомілок, і так само з відмінним результатом застосовується для корекція об’єму на обличчі)

Переваги процедури липофилинга в порівнянні з іншими методами пластичної хірургії можна звести до наступного:

 • операція не передбачає розрізів, вона проводиться за допомогою проколів, що мінімізує втручання в організм, а, значить, знижує ризики інфікування, кровотечі, а так само мінімізує больові відчуття;
 • жирові клітини беруться у пацієнта і йому ж повертаються, що виключає ймовірність їх відторгнення, імунною системою організму, і запобігає ризику інфікування;
 • сама процедура, не займає багато часу, не вимагає тривалої підготовки і періоду відновлення;
 • ліпофілінг, може виконуватися під місцевою анестезією;
 • область корекції набуває натуральний природний вигляд, так як використовується типова підшкірна клітковина;
 • результати ліпофілінга зберігаються протягом від 3 до 7 років.

Показання для операції

• асиметрія особи, сідниць, грудних залоз
• різні вікові зміни – втрата обсягів на обличчі за рахунок вікових змін, мімічні зморшки, ліподистрофія шкіри обличчя, провисання шкіри обличчя з формуванням складок;
• наслідки операцій та травм – рубці, невдалі наслідки інших косметичних корекцій;
• мало приваблива форма підборіддя, овалу обличчя, щік, вилиць і ін.

Протипоказання до проведення

Протипоказань процедура практично не має. Її не рекомендують проводити у віці до 18 років. У проведенні може бути відмовлено при наявності:
• будь-якого інфекційного захворювання, в тому числі карієсу або ГРВІ;
• проблем з судинами або згортанням крові;
• цукрового діабету.
Труднощі можуть виникнути, якщо пацієнт має дуже маленькою вагою і, відповідно, недостатньою кількістю підшкірної клітковини.

Етапи проведення процедури ліпофілінга

Огляд у хірурга

До операції обов’язковий огляд пластичного хірурга з обговоренням всіх питань стосовно виконання процедури ліпофілінга, а так же обговорюється бажаний результат і деталі підготовки до проведення ліпофілінга. В рамках цього візиту призначається передбачувана дата хірургічного втручання. Незважаючи на те, що процедура передбачає мінімальне втручання, необхідно бути впевненим у тому, що стан організму дозволяє проведення цієї процедури.

Обстеження

 • Коагулограма;
 • RW, маркери гепатитів В і С;
 • загальний аналіз крові;
 • ЕКГ.

За кілька днів до процедури краще утриматися від прийому алкоголю, в день її проведення потрібно постаратися відпочити і налаштуватися на її успішний результат.

Процедура

 • місцеве знеболення зони забору жирових клітин;
 • збір власної жирової тканини, який проводиться через 2 мм прокол за допомогою спеціальної трубочки – канюлі. При цьому важливо зберегти всі клітини живими, оскільки в іншому випадку вони не зможуть виконувати свої функції. Їх пересадка виявиться марною. Тому для забору використовують не голки, здатні пошкодити адипоцити, а канюлі;
 • Далі проводиться знеболення зони, в яку буде вводиться жир;
 • паралельно з анестезією адипоцити відокремлюються від домішок за допомогою методу осаджування;
 • далі проводиться рівномірне введення жирової тканини через прокол до 1,5 мм в коректовувані зони;
 • на проколи накладаються спеціальні пов’язки для загоєння.

Види ліпофілінгу

Ліпофілінг підрозділяється на певні типи в залежності від місця вимагає введення

 1. Ліпофілінг губ. Ця операція служить для додання губам об’єму, виразності, створення чіткого контуру за рахунок усунення зморшок в зоні навколо рота. Процедура займає від півгодини до години. Болі під час її проведення клієнти зазвичай не відчувають, але при бажанні можливе застосування місцевої анестезії або загального наркозу. Однією з різновидів ліпофілінга губ є мікрофетграфтінг. Він характеризується тим, що для забору жирових клітин і їх подальшого внесення в коректується зону застосовують канюлі однакового діаметра. Це знижує ймовірність деформації адипоцитів. В результаті клієнт отримує гарні повні губи з бажаними рельєфом і формою.
 2. Ліпофілінг носогубних складок. Причина утворення носогубних складок – вікові зміни підшкірного жиру в результаті старіння, активна міміка. Розвиваються вони, як правило, після 30 років і практично не піддаються корекції. Ліпофілінг носогубних складок проводиться в кілька стадій. Жирові клітини заповнюють підшкірне простір шарами. Залежно від ступеня вираженості носо-губної складки може знадобитися загальний або місцевий наркоз. Але навіть при самому запущеному випадку операція не триває більше години. Не весь жир після введення може приживатися, тому спочатку виконується невелика гиперкоррекция, тобто вводиться приблизно на 30-40% жиру більше.
 3. Ліпофілінг повік. Корекція області очей включає в себе нижню, верхню повіку і область слізної борозни. Застосовується в даному випадку підшкірна клітковина з колін. Причина – в оптимальному розмірі самих клітин і мінімальній кількості тяжів сполучної тканини. Ліпофілінг очей є роботою підвищеної точності, тому загальний час операції може займати до декількох годин. В результаті усуваються дрібні зморшки навколо очей, піднімається лінія брів, зникають «мішки». Результат операції може зберігатися до 5 років.
 4. Ліпофілінг щік і скул. Контур обличчя з роками може «поплисти». Це надає людині втомлений, виснажений вигляд. Ліпофілінг скул в цьому випадку створює певну рельєфність, повертає молодість. Операція триває близько години, результат зберігається до 7-10 років. Для усунення просідання жиру застосовують метод «гіперкорекції», клітини адипоцити вводяться з деяким запасом.
 5. Ліпофілінг підборіддя. Підборіддя піддають коригування з метою усунення вікових змін, збільшення його розмірів (як альтернатива імплантату). Жирові клітини вносяться віялоподібно, що створює природний моложавий вид. Залежно від бажаного результату може знадобитися від 1 до 3 операцій. При відсутності коливань у вазі ефект від операції зберігається довічно.
 6. Ліпофілінг скроневих зон. Процедура застосовується для корекції запалі скронь. Вона триває не більше півгодини і має стійкий пролонгований ефект. Жир вводиться шарами по 1 мл, необхідну його кількість коливається від 5 до 15 мл. Це дозволяє повернути особі бадьорий, здоровий вигляд.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Пластична хірургія обличчя

Название процедурыСтоимость
Подтяжка нижних 2/3 лица (MACS lift, SMAS lift)110 000 – 150 000 грн
Подтяжка средней зоны лица через нижний блефаропластический доступ (чеклифтинг)60 000 грн
Эндоскопический фронто-темпоральный лифтинг, лифтинг средней зоны лица (подтяжка лба, бровей, средней зоны)45 000 – 50 000 грн
Подтяжка шеи (платизмопластика)37 000 – 70000 грн
Липосакция на лице и шее14 000 – 18000 грн
Хейлопластика - (коррекция формы верхних и нижних губ, Булхорн, операция Кисельринга, резекция ДАО)17 000 грн
Протезирование подбородка17 000 грн / Имплант 370 Евро
Верхняя блефаропластика18500 грн
Нижняя блефаропластика транс-конъюнктивальная19 500 - 23000 грн
Нижняя блефаропластика открытым доступом22 500 - 25000 грн
Подтяжка бровей (подбровный доступ, прямая подтяжка)от 15 000 до 20 500 гр
Височный лифтинг бровей25 000 грн
Отопластика10 000 – 17000 грн
Коррекция мочки уха с одной стороны (коррекция разрывов мочки, пластика тоннелей, реконструкция)2 500 – 5000 грн
Липофилинг лица 17 000 – 20000 грн
Удаление жировых комочков Биша16 000 грн
Нитевая подтяжка лицаот 380 евро
Инъекционные методики коррекции лица, губ (уколы красоты)от 3 500 грн