Збільшення губ гіалуроновою кислотою

Головна Пластична хірургія Пластика обличчя Збільшення губ гіалуроновою кислотою
Збільшення губ гіалуроновою кислотою

Збільшення губ гіалуроновою кислотою

Виразні, красиві губи надають жіночність, сексуальність і впевненість власницям, акцентуючи на них увагу. Але, на жаль, не всі дівчата і жінки можуть похвалитися такими губами. Деяким з них доводиться звертатися до пластичного хірурга або до косметолога метою проведення корекції форми та об’єму губ – збільшення губ гіалуроновою кислотою.

Методи збільшення губ

Ін'єкційні методики збільшення губ

Ін’єкційні методики збільшення губ – це досить хороша альтернатива хірургічним методикам. Ін’єкційні методики досить безпечні, безболісні, мають менше протипоказань, і може бути повністю оборотна. В цей же час ін’єкційні методики досить ефективні, щоб добитися відмінних результатів.

При проведенні ін’єкційних методик корекції губ використовуються препарати на основі гіалуронової кислоти. На сьогоднішній день існує безліч різних препаратів на основі гіалуронової кислоти, які призначених для введення під шкіру з метою поповнення обсягів тканин, розгладження зморшок.

В естетичній медицині «гіалуронка» застосовується не тільки з метою омолодження шкіри обличчя, але є на сьогодні широко затребуваним і поширеним препаратом для контурної пластики обличчя, а саме для корекції форми і обсягів губ, виправлення їх асиметрії та інших проблем. Так само препарати гіалуронової кислоти застосовуються з метою контурної пластики обличчя.

У яких же випадках можна застосовувати даний метод

• Недостатній обсяг губ;
• Чи не чіткі, розмиті контури губ;
• Асиметрія губ, як вроджена, так і придбана;
• Наявність рубців, атрофії на губах;
• Вікові зміни губ, у вигляді зморшок, стоншування;
• Опущення куточків рота.

Протипоказання для збільшення губ препаратами гіалуронової кислоти

• Вагітність;
• Період лактації;
• Аутоімунні захворювання;
• При патології ендокринної системи;
• Наявність запальних процесів в області губ;
• Загострення вірусної патології (герпес);
• Загострення хронічних захворювань;
• Непереносимість гіалуронової кислоти;

Як проходить процедура збільшення губ

В даний час на ринку косметології представлено досить багато препаратів для збільшення губ. Всі препарати виробляються на основі гіалуронової кислоти. Всі вони в різній мірі схожі і підходять для процедури збільшення або корекції губ.

Сама процедура проводиться в стерильних умовах. Перед введенням препарату проводиться обробка губ антисептиками. У особливо чутливих пацієнтів, я використовую знеболювання губ перед процедурою.

Далі проводиться власне введення препарату в губи. Це проводиться різними техніками в залежності від поставлених завдань. Потім проводиться легкий масаж губ для рівномірного розподілу препарату. Губи повторно обробляються антисептиком і пацієнтки залишають клініку.

Як правило, після введення гіалуронової кислоти на губах з’являється набряк, який йде в протягом 2-3 днів.

Як вести себе після процедури

Зазвичай реабілітаційний період триває не більше 2-3 днів. Після самої процедури можуть бути хворобливі відчуття або дискомфорт в губах. Найчастіше, це не вимагає ніяких дій, але іноді можна застосовувати знеболюючі або протизапальні препарати.

Після самої процедури і протягом 2 днів не варто пити гарячі напої, вживати алкоголь, курити. Так само не потрібно відвідувати сауни, лазні.

При появі почервоніння, посилення болів, збільшенні набряку, слід, негайно звернеться до лікаря, щоб не допустити ускладнень.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Збільшення губ гіалуроновою кислотою

Название процедурыСтоимость
Контурная пластика препаратами гиалуроновой кислоты и гидроксиапатита кальция150 - 400 у.е (1 шприц) (в зависимости от фирмы производителя и вида коррекции)
Введение ботокса или диспортаот 1 800 грн / одна зона
Интралипотерапия (введение препарата Акваликс)60 у.е / 1 зона (флакон)
Нитевая подтяжка лица и тела / Нити Aptosот 380 у.е