Пластика губ

Хейлопластика

Пластика губ / Хейлопластика

Пластика губ

Хейлопластика

Хейлопластика (пластика губ) — це операція, спрямована на корекцію форми та об’єму губ. За допомогою хейлопластики можна збільшити або зменшити обсяг губ. Інформація про хейлопластика не так поширена і не так всім знайома, в порівнянні з блефаропластикою, ринопластикою, тому і попит на такі операції не такий високий. Але останнім часом у зв’язку з більшою популяризацією даної процедури, все більше пацієнтів вдаються до хейлопластика.

Що таке хейлопластика?

Даний вид операцій може зробити губи досконалими і чуттєвими, які притягують погляди і надають на чоловіків «гіпнотичний» вплив. А тому, багато жінок хочуть знати, куди б їм звернутися, щоб виконати ефективну і безпечну пластику, щоб отримати бажані губи.

Якщо ж ви хочете внести зміни форми та об’єму губ, то вам слід звернутися до пластичного хірурга, який може провести вам:

  • зменшення або збільшення обсягу губ;
  • підвести куточки рота;
  • зменшити відстань від носа до верхнього краю губи;
  • усунути вікові зміни навколо губ.

Красиві губи можна характеризувати наступними проявами – верхня губа повинна бути трохи тонше, ніж нижня і повинна прикривати верхній ряд зубів. Колір губ повинен бути контрастніше відтінку шкіри навколо губ. Естетичні губи повинні бути з трохи піднятими куточками. Червона, широка облямівка нижньої губи трохи видається вперед в порівнянні з верхньою. На жаль, не так багато щасливих володарок ідеальних форм губ. І якби не різні види хейлопластики, то ідеальні губи так і залишалися, лише в мріях багатьох дам.

Отже, щоб ваші губи і рот мали ідеальну, спокусливу і привабливу форму, вам варто звернутися на консультацію до пластичного хірурга, який зробить ваші губи такими всього за пару годин. Операція проводиться амбулаторно і не вимагає тривалої госпіталізації. Сама операція може виконуватися як під місцевою анестезією, так і під внутрішньовенним знеболенням. Тривалість операції, в середньому, близько години. Через 2 години пацієнти залишають клініку.

Видео Хирургическая коррекция губ - хейлопластика

Варіанти пластики губ

Серед сучасних способів хірургічної корекції губ можна виділити наступні види:
1. Булхорн
2. Ліпофілінг губ
3. Стек гілок ліфтинг губ
4. V-Y пластика губ
5. Операція Кессельрінга
6. Підтяжка куточків губ (corner lift)

Операція Булхорн

Трапляється іноді так, що маленький штрих може псувати враження про загальну привабливість особи. Наприклад, під час артикуляції верхня губа може некрасиво звисати вниз за рахунок подовження смужки шкіри, яка відокремлює ніс від верхньої губи. Така проблема виникає через індивідуальних особливостей в будові особи, або ж це може бути пов’язано з появою віковими змінами, коли з віком відбувається подовження шкіри верхньої губи або зниження висоти верхньої щелепи.

Ліпофілінг губ

Ліпофілінг губ – це відмінне рішення для тих, хто бажає скорегувати форму губ, але не хоче використовувати різні хімічні субстанції. Основна перевага ліпофілінга губ в тому, що імплантація власного жиру виключає можливість алергічних реакцій і відторгнення введених препаратів. Крім того, ліпофілінг губ з хірургічних методик корекції губ самий щадний метод, що підтверджують відгуки задоволених пацієнток.

Операція Кессельрінга

Одним із способів корекції губ, без використання філерів, є операція Кессельрінга. Операція заснована на видаленні шкірної порожнини строго по контуру губ. В результаті операції червона облямівка губ злегка вивертається, чим і досягається бажаний результат. Показанням до операції є тонкі губи, що не залежачи від спадкових особливостей або вікових змін. Операція Кессельрінга, як правило, виконується тим, у кого тонка слизова, що не дозволяє виконати V-Y пластику.

V-Y пластика губ

При виконанні цієї операції проводяться розрізи губ на слизовій у вигляді букви V, а потім проводиться накладення швів і формується рубець у вигляді букви Y. Обсяг губ додається за рахунок вивороту вологою частини губи. Таке розташування рубців дає можливість зробити розрізи повністю непомітними. Кількість надрізів може варіювати і залежить від індивідуальних побажань пацієнтки зробити ту чи іншу частину губи більш виразною.

Підтяжка куточків губ / Corner Lift

Опущення куточків рота може бути істинним або псевдоопущення, за рахунок ілюзії, які створюють шкірні складки. Опущення куточків губ може бути як в спокої, так і при міміці. Іноді зустрічається асиметрія куточків губ. З метою корекції опущених куточків губ використовується операція – підтяжка куточків губ (corner lift), яка полягає в висічення невеликих надлишкових надлишків тканин в куточках губ.

При цьому може січуть шкіра з частиною кругового м’яза рота, що дає значно виражений ефект, особливо, при так званих, «кислих» ротах. Операція підтяжки куточків губ може поєднуватися з різними іншими видами хейлопластики і з введенням філерів.

Пластика посттравматичних дефектів губ

Іноді до мене звертаються пацієнтки з різними видами травм верхньої або нижньої губи. Я проводжу таким пацієнткам пластики з метою відновлення цілісності губ і по максимуму досягнення ефект первозданності.

Таким чином, описані варіанти хейлопластики є унікальними хірургічними операціями, завдяки яким хірург виконує процедуру по наданню губ пацієнтів більш привабливого вигляду. Даний вид хірургічної корекції губ є ефективним і досить безпечним, а ризик розвитку ускладнень мінімальний. Все це робить хейлопластика досить популярною серед шанувальників пластичної хірургії.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Пластика губ

Название процедурыСтоимость
Хейлопластика (булхорн, корнерлифт, опер Киссельринга)550 євро