Блефаропластика

Блефаропластика

Блефаропластика

Блефаропластика — це метод хірургічної корекції верхніх і нижніх повік. Метою цієї процедури є усунення нависання шкірних складок на верхньому столітті, з корекцією псевдогриж, а так само усунення надлишку шкіри на нижніх повік з корекцією мішків під очима.

Види пластики повік

В даний час операції з пластики століття набули широкого поширення в світі, і є одними з найпопулярніших операцій у пластичній хірургії.

Існують наступні види пластики століття:
• верхня блефаропластика:
• нижня блефаропластика:
• нижня Транскон’юнктивальна блефаропластика.

Кому показано виконання підтяжки повік?

Найчастіше, подібні операції виконують у жінок у віці після 40 років, проте іноді така процедура необхідна і більш молодим пацієнткам. Це обумовлено деякими особливості нижньої повіки і появою в юному віці невеликих мішечків під очима, які з часом збільшуються.

Так само, останнім часом, все більше чоловіків вдаються до пластики століття, для додання обличчю більш «свіжого» виду. Так само пластика верхніх повік проводиться у пацієнток азіатської зовнішності, при їх бажанні зробити очі більш європейськими.

Показання

• навислі шкіри верхніх повік;
• жирові випинання верхніх повік (псевдогрижі) в поєднанні з надлишком шкіри;
• мішки під очима (псевдогрижі);
• поєднання мішків під очима в поєднанні з надлишком шкіри на нижніх повіках
• корекція форми і розрізу очей;
• надлишок шкіри навколо очей;
• «азіатський» тип очей;
• жирові грижі «мішки» під очима.

Блефаропластика верхніх і нижніх повік

Блефаропластика верхніх повік

Суть операції зводиться до виконання розрізу шкіри на верхньому столітті по лінії природної складки, що робить рубець практично не помітним. При цьому видаляється надлишок шкіри верхньої повіки, який маркується до операції. Надлишок шкіри на верхньому столітті січуть у вигляді веретеноподібної шкірного клаптя.

При виконанні процедури на верхньому столітті, в деяких випадках, може знадобитися видалення надмірно випирають жирових пакетів (псевдогрижі), а так само виконується резекція кругового м’яза ока, що зраджує очам більш виразний і привабливий вигляд.

Блефаропластика нижніх повік

Відкритий вид блефаропластики, тобто з розрізом шкіри на нижній повіці застосовується при надлишку шкіри верхньої повіки. Розріз виконується з відступом 1-2 мм до низу від лінії росту вій, що робить такий його практично не помітним в майбутньому. При цьому виконується мобілізація надлишку шкіри нижньої повіки, проводиться корекція жирових гриж на нижніх століттях.

При необхідності може бути виконана корекція ослабілої кругового м’яза ока для перекази мигдалеподібного розрізу очей. Далі виконується висічення надлишку шкіри нижньої повіки, і накладаються косметичні шви. Найчастіше відкритий вид блефаропластики поєднується з комплексом операцій – періорбітопластіка – верхня і нижня блефаропластика можливо в поєднанні з ендоскопічно. підтяжкою брів або чола.

Поєднання верхньої і нижньої блефаропластики

У деяких випадках можливе виконання поєднання верхньої блефаропластики з одним з видів нижньої блефаропластики, що дає можливість коригувати і верхні і нижні повіки за один раз.

Корекція верхніх повік у пацієнтів з «азіатськими очима»

В даний час багато пацієнтів з азіатським розрізом очей хочуть стати більш схожими на європейців. З цією метою виконується корекція верхньої повіки і складки шкіри у внутрішньому куті ока. При цьому верхню повіку набуває більш рельєфну форму і очі набувають європейського вигляду.

Післяопераційний період і реабілітація

Реабілітаційний період становить в середньому 10-12 днів. У деяких випадках на століттях можуть утворюватися невеликі синці і набряки, які найчастіше зникають протягом 7-10 днів. Для зменшення набряків і появи синців, після операції накладаються холодові пакети. Після операції протягом 3-5 днів рекомендується закапувати спеціальні краплі, які так само сприяють якнайшвидшої реабілітації. Шви знімають на 4-5 день. Набряклість на століттях поступово йде, в середньому в період до 3-4 тижнів.

Протягом місяця після операції необхідно виключити інтенсивні фізичні навантаження, походи в сауну.

Коли можна оцінити результат операції?

Найчастіше остаточний результат операції можна оцінити через 1,5-2 місяці після операції, коли йде припухлість, формується тоненький рубчик. Результат операції може зберігатися до 7-10 років, а іноді і більше, але все залежить від індивідуальних особливостей організму, від способу життя і від «дружби» з косметологом, який може значно продовжити хороший результат операції, шляхом відновлення і корекції якості шкіри на обличчі.

Блефаропластика — це та мінімальна операція, яка може давати дуже хороший омолоджуючий ефект, так як значно омолоджує очі і погляд. Як говорили класики «Очі – це дзеркало душі», так нехай же очі випромінюють молодість!!!

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Блефаропластика

Название процедурыСтоимость
Подтяжка нижних 2/3 лица (MACS lift, SMAS lift)110 000 – 150 000 грн
Подтяжка средней зоны лица через нижний блефаропластический доступ (чеклифтинг)60 000 грн
Эндоскопический фронто-темпоральный лифтинг, лифтинг средней зоны лица (подтяжка лба, бровей, средней зоны)45 000 – 50 000 грн
Подтяжка шеи (платизмопластика)37 000 – 70000 грн
Липосакция на лице и шее14 000 – 18000 грн
Хейлопластика - (коррекция формы верхних и нижних губ, Булхорн, операция Кисельринга, резекция ДАО)17 000 грн
Протезирование подбородка17 000 грн / Имплант 370 Евро
Верхняя блефаропластика18500 грн
Нижняя блефаропластика транс-конъюнктивальная19 500 - 23000 грн
Нижняя блефаропластика открытым доступом22 500 - 25000 грн
Подтяжка бровей (подбровный доступ, прямая подтяжка)от 15 000 до 20 500 гр
Височный лифтинг бровей25 000 грн
Отопластика10 000 – 17000 грн
Коррекция мочки уха с одной стороны (коррекция разрывов мочки, пластика тоннелей, реконструкция)2 500 – 5000 грн
Липофилинг лица 17 000 – 20000 грн
Удаление жировых комочков Биша16 000 грн
Нитевая подтяжка лицаот 380 евро
Инъекционные методики коррекции лица, губ (уколы красоты)от 3 500 грн