Зменшення грудей

Редукційна маммопластика

Зменшення грудей / Редукційна маммопластика

Зменшення грудей

Редукційна маммопластика

Поняття красивих грудей сприймається всіма по-різному. Комусь подобається невеликі груди, а хтось любить великі пишні форми – це естетика. Але напевно власниці великих об’ємної грудей скажуть Вам і про великі недоліки цієї краси. З’являються болі в шиї, хребті, можуть виникати попрілості під грудьми, є деякі труднощі в підборі білизни і т.д. Ось тоді і виникає бажання зменшити груди. Якщо ви втомилися від “великої краси”, варто задуматися про операцію по зменшенню грудей, ціна на яку, наведена нижче.

Гіпертрофія грудних залоз

Гіпертрофія грудних залоз– так називається надмірне розвиток молочних залоз. За своєю природою вона може бути двох причин – жирова і ендокринна. Ендокринна гіпертрофія проявляється ще в ранній молодості, має генетичну складову. При цьому груди можна зменшити тільки хірургічним шляхом, тому що гіпертрофія виникає за рахунок надлишку залізистої тканини. В цьому випадку ніякі фізичні навантаження, ні дієти не допоможуть зменшити розмір грудей.

Жирова ж гіпертрофія проявляється часто після пологів, годування грудьми, а так само після значного набору ваги. З назви зрозуміло, що при цьому типі гіпертрофії переважає жирова тканина. У деяких випадках можна обійтися і без хірургії, застосувавши фізичні вправи, дієтичне харчування і знизивши вагу. Звичайно ж, це все потрібно зробити на ранніх стадіях, коли ще не відбулося надмірне розтягування шкіри.

Підготовка до операціі

Підготовка до операції починається з первинної консультації з хірургом для з’ясування всіх побажань пацієнтки, обговорення варіантів корекції грудей, з’ясування всіх особливостей стану здоров’я пацієнтки. Так само позначаються передопераційні обстеження.

У деяких випадках при спадкових формах раку молочної залози може бути виконана профілактична підшкірна мастектомія. Для запобігання розвитку раку молочних залоз. Мастектомія доповнюється реконструкцією молочних залоз після видалення з установкою імплантів. Операція виконується під загальним знеболенням. Тривалість операції від 3 до 5 годин, в залежності від об’єму грудей і варіанти пластики.

В обов'язковому порядку необхідно виконати наступні процедури

  • здати аналізи крові;
  • пройти УЗД обстеження молочних залоз або мамографію;
  • пройти ЕКГ, огляд гінеколога, мамолога та можливі додаткові обстеження при виявленні супутньої патології.

Клініку залишають на 2-3 день. Шви знімаються на 10-12 добу. Після операції обов’язкове носіння компресійного білизни 2 місяці. За цей період йдуть набряки, синці. І остаточний результат операції можна побачити через 2-3 місяці.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Зменшення грудей (редукційна маммопластика)

Название процедурыСтоимость
Увеличение молочных желез4000 - 4500 евро. / Импланты В-Lite 5300–6000 евро
Подтяжка молочных желез (мастопексия) с установкой имплантов5000 – 6000 у.е. / Импланты B-lite 6300-6800 у.е
Подтяжка груди (мастопексия)75 000 - 95000 грн
Редукционная маммопластика (уменьшение груди)95000 - 110000 грн
Реконструкция молочных желез Коррекция тубулярной груди, повторные операции на груди с коррекцией, пластика сосково-ареолярного комплекса15 000 - 60000 грн
Липофилинг (липографтинг) груди45 000 грн
Коррекция гинекомастии (мужчины), спортивное липомоделирование груди.14 000 - 36000 грн