Видалення поліакріламідного гелю

Головна Пластична хірургія Пластика грудей Видалення поліакріламідного гелю
Видалення поліакріламідного гелю

Видалення поліакріламідного гелю

Поліакріламідний гель – це синтетичне, що не розсмоктується з’єднання. Гель, деякий час тому почав застосовуватися в пластичної хірургії для збільшення обсягу тканин і зокрема для збільшення обсягу молочних залоз. Однак через деякий час стали фіксуватися в віддаленому періоді ускладнення від його запровадження, це отримало назву поліакріламідний мамарний синдром. Через деякий час, після введення гелю почали відзначатися утворення капсул навколо гелю і перетворення його в гранули з формувань щільних фіброзних утворень з подальшою деформацією грудей. Введений гель має властивість вільної міграції по тканинах з формуванням затекло або кишень, що проявляється формуванням бугристости в місцях набряків. Міграція гелю може бути в область передньої черевної стінки, спини, в область плеча. Навіть відзначені деякі випадки міграції гелю в пахвові області, середостіння і шию і навіть на передню поверхню стегон.

Застосування поліакріламідного гелю

На жаль, в даний час, деякі фахівці продовжують вводити поліакріламідний гель для різних корекцій, в тому числі і з метою збільшення грудей . Не дивлячись на те, що препарати на основі поліакріламідного гелю у всіх цивілізованих країнах заборонені для введення з метою корекції контурів тіла. І як наслідок, розвиваються різного роду ускладнення, такі як міграція гелю, утворення кіст, запалення і т.д. Що вимагає видалення поліакріломідного гелю. На сьогоднішній день, видалення поліакріламідного гелю, при розвитку, так званого, поліакріламідного мамарного синдрому є досить часто виконуваної операцією.

В ході операції проводиться витяг гелю хірургічними методами і дренування зон розташування гелю.

Методи лікування і профілактики

Єдиним радикальним методом лікування і профілактики поліакріламідного мамарного синдрому є видалення гелю хірургічним шляхом. Чим більший період пройшов з моменту введення гелю, тим складніше його видалення. Іноді з метою видалення гелю вимагається від однієї до трьох операцій.

Наслідки при застосуванні поліакріламідного гелю

Введення гелю може призводити до розвитку запалення з інфікуванням з розвитком гнійного запалення з формуванням гнійного маститу, затекло, флегмон грудної стінки. Ці ускладнення досить погано піддаються лікуванню і схильні до рецидиву. Є дані між введенням поліакриламідних гелем з розвитком раку молочних залоз.

Перед видаленням гелю, необхідна точне топическое розташування гелю і кишень. З метою топічної діагностики виконується комп’ютерна томографія або УЗД з виконанням передопераційної розмітки для більш точного виявлення всіх затекло і кишень для дренування цих скупчень гелю.

Операція з видалення ПАГ може виконуватися або під місцевою, або під загальною анестезією.

У післяопераційному періоді протягом 6-12 міс. потрібні візити до хірурга з виконанням узі і при необхідності повторне видалення гелю. При необхідності, після затихання процесу і повного загоєння, може проводитися установка імплантів з метою збільшення об’єму грудей.

У легких випадках можливе одномоментне видалення гелю з установкою грудних імплантів. Іноді, затекло гелю по тканинах видалити повністю не виходить, і це може стати джерелом розвитку ускладнень.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Видалення поліакріломідного гелю

Таблиця вартості Видалення поліакріламідного гелю