Реконструкція грудей

Реконструкція грудей

Реконструкція грудей

Як правило, часткове або повне видалення тканини молочних залоз відбувається при операції з приводу злоякісних утворень молочних залоз. При цьому відбувається не тільки фізична травма, але і психологічна. З’являються комплекси, пов’язані з відсутністю грудей. Це дуже заважає нормального життя, знижуючи її якість. На сьогоднішній день в пластичної хірургії є різні методи по реконструкція грудей і її відновленню.

Застосування ліпофілінгу

При невеликих ділянках резекції тканини молочної залози, коли є дефіцит обсягу – можна використовувати введення аутологічного жиру (ліпофілінг або ліпографтінг грудей). Використовується власний жир, який забирається в різних місцях на тілі. Після обробки, за допомогою тонких трубочок (канюль) вводиться в місце з відсутньою обсягом. Потрібно від однієї до трьох процедур ліпофілінга, в залежності від обсягу дефіциту тканин.

Тканинна дерматензія еспандерами

Існує методика відновлення втраченої грудей за допомогою установки спеціальних тканинних експандерів Ця операція виконується в кілька етапів. На першому етапі під м’язи і шкіру вводиться спеціальний пристрій – тканинної експандер. Це силіконова камера зі спеціальним портом для пункції, яка встановлюється на строк від 2 до 4 місяців, в залежності від передбачуваного обсягу заповнення. Через два тижні після установки, за допомогою пункції в експандер вводиться рідина для його заповнення. Рідина наповнює експандер і при цьому він розтягує м’язи і шкіру і таким чином формує кишеню для установки в подальшому силіконового імпланту. Процедура введення рідини може повторитися один раз в 10-14 днів до тих пір, поки не створиться порожнину потрібного обсягу. Після цього виконується операція з видалення експандера і установка силіконового імпланту.

Потрібно відмітити, що етап з експандером потрібен не у всіх. Він використовується тільки в тих випадках, коли є значний дефіцит покривних тканин і неможливо відразу встановити імплант.

У деяких випадках установку силіконового імпланту проводять відразу, а для зміцнення покривних тканин на імплант під шкіру встановлюється спеціальний матеріал – дермальний матрикс Аллодерм. Це спеціальним чином оброблена людська шкіра, яка позбавлена ​​антигенних властивостей і її основа це сполучна тканина. Установка Аллодерма потрібно для того, щоб поліпшити покривні властивості імпланту і не викликати пролежні на шкірі (погано загоюються рани).

Реабілітація

Після установки імплантів пацієнтка, через 2 – 3 тижні може повернутися до звичайного життя. Протягом 2 місяців рекомендується носіння спеціального еластичного підтримує трикотажу.

В післяопераційному періоді, протягом 2 місяців слід виконувати деякі рекомендації

• Не здійснювати підйом рук вище рівня плечей;
• не піднімати тяжкості;
• уникати важких фізичних навантажень.

Можливі післяопераційні ускладнення

• Можливий розвиток запалення навколо експандера або імпланта, яке може зажадати його видалення і після стихання запалення проведення повторної установки.
• Деформація грудей за рахунок формування грубої сполучнотканинною капсули навколо імпланта, що проявляється появою ущільнення і деформації грудей.
• Можливо, розвиток пролежнів або погано гояться ран, за рахунок поганого харчування покривних тканин, особливо у пацієнток перенесли променеву терапію.
• Різного роду ускладнення частіше зустрічаються у хворих з діабетом і жінок, що палять.

Видалені груди - це не вирок, це всього лише етап в житті, яку можна налагодити, використовуючи сучасні підходи пластичної хірургії !!!

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Реконструкція грудей

Название процедурыСтоимость
Увеличение молочных желез4000 - 4500 евро. / Импланты В-Lite 5300–6000 евро
Подтяжка молочных желез (мастопексия) с установкой имплантов5000 – 6000 у.е. / Импланты B-lite 6300-6800 у.е
Подтяжка груди (мастопексия)75 000 - 95000 грн
Редукционная маммопластика (уменьшение груди)95000 - 110000 грн
Реконструкция молочных желез Коррекция тубулярной груди, повторные операции на груди с коррекцией, пластика сосково-ареолярного комплекса15 000 - 60000 грн
Липофилинг (липографтинг) груди45 000 грн
Коррекция гинекомастии (мужчины), спортивное липомоделирование груди.14 000 - 36000 грн