Підтяжка грудей

Мастопексія

Підтяжка грудей (мастопексія)

Підтяжка грудей

Мастопексія

Підтяжка грудей (Мастопексія)– це процедура, за допомогою якої можна скорегувати об’єм грудей, її висоту, контур і розмір. Операція з підтяжки грудей може виконуватися у пацієнток з опущенням (птоз) молочних залоз, який може виникати після годування грудьми, великого зниження ваги, втрати еластичності шкіри і сполучної тканини і т.д.

Підтяжка грудей і ціна операції в Україні

При недостатньому обсязі тканин грудної залози, можливе використання імплантів для перекази більш пишних форм і контурів молочних залоз. Питання ціни далеко не останній, в списку клієнтів, що бажають провести процедуру підтяжки грудей, і в наведеній нижче таблиці, ми готові відповісти на питання – Скільки коштує підтяжка грудей в Україні? Вартість на підтяжку грудей

Показання для підтяжки грудей (мастопексії)

Коли є залозистий або шкірний птоз залози з опущеними сосково-ареолярного комплексу різного ступеня. Найбільш якісні результати виходять у пацієнток з невеликою повислої грудьми зі збереженим або кілька зменшеним об’ємом молочних залоз. За допомогою мастопексії можна виконати підтяжку будь грудей, але якщо груди великого розміру, то необхідно виконувати процедуру зі зменшенням обсягу молочних залоз – редукційна маммопластика.

Перед операцією, в обов'язковому порядку, необхідно:

• провести обстеження;
• здати аналізи крові;
• провести УЗД молочних залоз;
• пройти ЕКГ, флюорографія, огляд гінеколога і при необхідності додаткові аналізи і консультації профільних фахівців при виявленні супутньої патології.

Як мінімум за 5 днів до підтяжки грудей необхідно припинити прийом препаратів, що підсилюють кровоточивість, таких як аспірин, вітамін Е, антикоагулянти, антиагреганти. Необхідно в обов’язковому порядку розповісти хірурга і анестезіолога про можливе мала місце непереносимості лікарських препаратів із зазначенням, яких.

Видео Увеличение груди с подтяжкой груди

Підготовка до операції

При первинній консультації пацієнтка і хірург повинні обговорити бажаний результат, проговорити всі можливі варіанти корекції грудей і можливі особливості післяопераційного періоду. Хірург детально розповість про особливості виконання процедури підтяжки грудей (мастопексії), варіанті перенесення сосково-ареолярного комплексу і варіанти крою при операції, а так само розповісти про варіанти розташування післяопераційних рубчиков.

Проведення операції з підтяжки грудей

Операція мастопексия може виконуватися як під місцевою анестезією при невеликої корекції, так і під загальним знеболенням. До операції виконується нанесення шкірної розмітки для виконання розрізів. В процесі реалізації, виконується висічення надлишку шкіри з перенесенням сосково-ареолярного комплексу на нове місце з формуванням обсягу молочних залоз. Розріз найчастіше виконується навколо соска з додатковим вертикальним розрізом або перевернутим Т-подібним розрізом. У деяких випадках встановлюються грудні імпланти для відновлення об’єму і форми залоз при значному відсутності залозистої і жирової тканини. Тривалість операції близько 2-3 годин.

З клініки пацієнтки йдуть через 1-2 дня. Період реабілітації близько 2-3 тижнів. В післяопераційному періоді обов’язкове носіння компресійного білизни протягом 2 місяців. Шви знімають на 10-12 добу.

У післяопераційному періоді може відзначатися зниження чутливості, набряклість тканин і невелика асиметрія, пов’язана з набряками і раннім періодом після операції. Надалі ці явища усуваються.

Перші кілька місяців після підтяжки грудей рекомендується обмежити фіз. навантаження, особливо навантаження на грудний відділ. Остаточно результат операції можна оцінити через 2-3 місяці. Дозрівання і формування рубців відбувається в період від 6 до 9 місяців, за цей час рубці стають практично не помітними.

Потрібно відзначити, що процедура підтяжки молочних залоз достовірно не впливає на розвиток злоякісних захворювань, не впливає на виконання в подальшому досліджень грудей (УЗД, мамографія, лікарського огляду). Як і всім жінкам, пацієнткам, які перенесли мастопексію, необхідно проходити профілактичний огляд молочних залоз 1 раз в рік.

Треба так само сказати, що результат операції залежить не тільки від майстерності хірурга, але і від розуміння і виконання всіх рекомендацій і правил в післяопераційний період.

Виконавши таку операцію, Ви повертаєте собі красиву груди і збільшуєте привабливість і сексуальність !!!

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Підтяжка грудей (мастопексія)

Название процедурыСтоимость
Увеличение молочных желез4000 - 4500 евро. / Импланты В-Lite 5300–6000 евро
Подтяжка молочных желез (мастопексия) с установкой имплантов5000 – 6000 у.е. / Импланты B-lite 6300-6800 у.е
Подтяжка груди (мастопексия)75 000 - 95000 грн
Редукционная маммопластика (уменьшение груди)95000 - 110000 грн
Реконструкция молочных желез Коррекция тубулярной груди, повторные операции на груди с коррекцией, пластика сосково-ареолярного комплекса15 000 - 60000 грн
Липофилинг (липографтинг) груди45 000 грн
Коррекция гинекомастии (мужчины), спортивное липомоделирование груди.14 000 - 36000 грн