Підтяжка грудей з встановленням імплантів

Мастопексия з встановленням імплантів

Головна Пластична хірургія Пластика грудей Підтяжка грудей з установкою імплантів
Мастопексія з установкою імплантів

Підтяжка грудей з установкою імплантів

Мастопексія з установкою імплантів

Підтяжка грудей (мастопексія) з установкою імплантів – це поєднана естетична операція, метою якої є корекція форми, обсягу і розміру грудей. Операція складається з двох етапів – перший це підтяжка грудей одним з методів, і другий етап це установка імпланту для корекції форми та об’єму грудей. Підтяжка грудей проводиться пацієнткам з птозом (опущенням) грудей, який часто виникати внаслідок годування грудьми, значного зниження маси тіла, втрати еластичності шкіри і при вікових змінах.

Коли ж виконується підтяжка грудей (мастопексія)

Коли у пацієнтки є птоз молочних залоз залозистий або шкірний, з опущеним сосково-ареолярную комплексом різного ступеня. Найкращий результат операції можна очікувати у пацієнток з невеликим птозом залози, зі збереженим тонусом шкіри і трохи зменшеним об’ємом тканин залози. Використовуючи різні методики мастопексії (підтяжки) можна виконати корекцію практично будь-який грудей, але якщо є гіпертрофія тканин, тобто збільшений обсяг, то виконується операція мастопекціі з редукцією (зменшенням обсягу) молочних залоз – редукційна маммопластика. У разі нестачі обсягу тканин залози або бажанні пацієнтки збільшити обсяг, мастопексия може поєднуватися з установкою імплантів або проведенням процедури ліпофілінгу (збільшення об’єму залози за рахунок власного жиру).

Проведення підтяжки різних зон можуть проводитися як етапи однієї операції – кругової підтяжки обличчя, так і може виконуватися підтяжка кожної з цих зон ізольовано. Для отримання максимального омолоджуючого ефекту, підтяжка обличчя може доповнюватися виконанням пластики носа, блефаропластики, пілінгу, корекцією губ, видалення грудочок Біша, або іншими процедурами

Як проходить підготовка до підтяжки грудей

Все починається з первинної консультації. Пацієнтка і хірург повинні обговорити можливий бажаний результат, і так само обговорити всі можливі варіанти пластики грудей. Так само проговорюються всі можливі особливості перебігу післяопераційного періоду. Пластичний хірург детально роз’яснює усі особливості виконання обраного варіанту пластики, особливості розташування рубчиков і особливості післяопераційної реабілітації.

Далі проводиться обов’язкове обстеження пацієнтки. Воно включає в себе виконання аналізів крові, УЗД молочних залоз або мамографія, ЕКГ, флюорографія, консультація гінеколога, і при необхідності, додаткові консультації профільних фахівців.

За 5 днів до операції, пацієнтка повинна припинити прийом препаратів, таких як антикоагулянти, аспірин, вітамін Е, антиагреганти, які можуть посилювати кровоточивість під час операції. В обов’язковому порядку, необхідно повідомити пластичного хірурга і анестезіолога про можливу непереносимості будь-яких лікарських препаратів, і особливості зі здоров’ям, про які пацієнтка, може бути, забула вказати на первинній консультації.

Проведення операціі

Операція з підтяжки грудей може проводитися як під місцевим знеболенням, при невеликих коригувань, так і під загальною анестезією. До операції хірург виконує розмітку шкіри для планування розрізів і виконується обов’язково фотодокументування. У процесі корекції виконується висічення надлишкових шкірних клаптів з перенесенням ареоли на нове місце з ремоделюванням обсягу молочних залоз. Розрізи, найчастіше, виконується навколо соска, або з додатковим вертикальним розрізом або перевернутим розрізом у вигляді букви Т. В деяких ситуації, при нестачі обсягу молочних залоз, встановлюються силіконові імпланти.

Тривалість операції від 1,5 до 3 годин в залежності від варіанту корекції. Після операції протягом 1-2 дня пацієнти знаходяться в клініці. Після операції необхідно носити компресійну білизну протягом 1 2 місяців. Остаточний результат операції може бути оцінений через 2-3 місяці. Шви видаляють на 10-12 добу.

В післяопераційному періоді може бути зниження чутливості, набряклість тканин і невелика асиметрія, обумовлена ​​набряком тканин. Надалі ці прояви йдуть. У період до 2-х місяців рекомендується обмеження фіз. навантажень, особливо навантажень на верхній плечовий пояс. Остаточне формування рубців відбувається в терміни від 6 до 9 місяців і за цей період рубці стають малопомітними.

Неодмінно потрібно сказати, що мастопексия або підтяжка молочних залоз, достовірно не призводить до розвитку будь-яких пухлинних захворювань молочних залоз, так само не впливає на проведення в подальшому УЗД, мамографії, лікарських оглядів. Як і всім жінкам, пацієнткам після мастопексії, необхідно проводити профілактичні огляди з виконання УЗД або мамографії 1 раз в рік.

Необхідно так само сказати, що остаточний результат після операції залежить не тільки від майстерності пластичного хірурга, але від правильного виконання всіх необхідних рекомендацій в післяопераційному періоді.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Підтяжка грудей (мастопексія) з установкою імплантів

Название процедурыСтоимость
Увеличение молочных желез4000 - 4500 евро. / Импланты В-Lite 5300–6000 евро
Подтяжка молочных желез (мастопексия) с установкой имплантов5000 – 6000 у.е. / Импланты B-lite 6300-6800 у.е
Подтяжка груди (мастопексия)75 000 - 95000 грн
Редукционная маммопластика (уменьшение груди)95000 - 110000 грн
Реконструкция молочных желез Коррекция тубулярной груди, повторные операции на груди с коррекцией, пластика сосково-ареолярного комплекса15 000 - 60000 грн
Липофилинг (липографтинг) груди45 000 грн
Коррекция гинекомастии (мужчины), спортивное липомоделирование груди.14 000 - 36000 грн