Ліпофілінг грудей

Ліпографтінг / Фетграфтінг

Ліпофілінг грудей

Ліпофілінг грудей

Ліпофілінг / Фетграфтінг

Ліпофілінг грудей або ліпографтінгом, (фетграфтінг) грудей називається операція, змістом якої є корекція форми і об’єму грудей за допомогою пересадки власного жиру. Ліпофілінг грудей є максимально природною процедурою, так як при цьому не використовуються синтетичні імпланти. З метою корекції грудей використовується власний жир, узятий з іншої частини тіла, де спостерігається його надлишок. Таким чином, липофилинг грудей дозволяє не тільки відкоригувати груди, але і дозволяє зробити свою фігуру більш стрункою і витонченою за рахунок коригування місць з надлишком жирової тканини.

Корекція форми і об'єму грудей за допомогою власного жиру

Липофілінг грудей  ції форми та об’єму грудей. Дана методика, безумовно, не може бути панацеєю для збільшення грудей. Так як є реальні можливості методики, але так, же є і обмеження методу для збільшення грудей власним жиром. На сьогоднішній день, методика липофилинга грудей набула більшого поширення у всіх країнах і за кількістю виконуваних процедур збільшується з кожним роком приблизно на 20%

Деякі особливості процедури липофилинга грудей

Найчастіше, збільшення грудей жиром виконується у тих пацієнток, у яких основна операція – це ліпосакція. Але останнім часом, все частіше звертаються пацієнтки, щоб зробити цілеспрямовано збільшення грудей жиром. Але потрібно чітко розуміти, що для того, щоб пересадити жирову тканину, перш її потрібно звідкись взяти, тобто у худих дівчат це викличе деякі проблеми. І це перше обмеження– липофилинг не може бути виконаний тим, у кого немає надлишків жиру на тілі.

Увеличение груди собственным жиром - липофилинг (фэтграфтинг) груди

Показання для проведення процедури

• Необхідність збільшення грудей на 1-1,5 розміру при достатній кількості жирової клітковини в проблемних зонах;
• Ситуації, коли потрібне проведення корекції грудей під час або після установки імплантів для додання гладких контурів грудей.
• Ліпофілінг грудей показаний: для збільшення товщини покривних тканин, для покриття країв імпланта, після реконструкції грудей або після первинної установки грудних імплантів;
• Корекція асиметрії грудей;
• Коррекція дефектів об’єму грудей після раніше проведених операцій на грудях (видалення фібром, злоякісних утворень і т.д.).

Протипоказання для проведення липофилинга грудей

• Процедуру не рекомендується проводити в період за 3 дні до, під час і 3 дні після місячних. Проведення процедури в цей період може збільшити кількість синців та набряків, а так же подовжується час реабілітації;
• Вагітність і годування груддю;
• Декомпенсація захворювань серцево-судинної системи і цукрового діабету;
• Діагностовані онкозахворювання молочних залоз;
• Гострі та хронічні інфекційні захворювання шкіри в зоні передбачуваного паркану жиру і в області грудей.
• Відсутність достатнього обсягу жирової тканини.

Переваги методики липофилинга грудей

 • В результаті виконання липофилинга пацієнтка отримує натуральну за формою, розміром і по м’якості груди.
 • За одну процедуру можна реалізувати два завдання – прибрати локальне відкладення жиру в проблемних зонах і збільшити обсяг і скорегувати форму грудей;
 • Проведення липофилинга грудей можна поєднувати і з установкою грудних імплантів. Це дозволяє встановлювати імпланти невеликого розміру, що в подальшому, значно знизить ймовірність, асоційованих з великими имплантами проблем у віддаленому періоді, а введення власного жиру, зробить груди ще більше природного;
 • Корекція грудей власним жиром не викликає алергічних реакцій і можливі реакції відторгнення організму на чужорідну тканину;
 • Процедура забору жиру і введення жиру здійснюється через проколи шкіри, тому рубців після проведення процедури немає;
 • Досить швидкий відновлювальний період. Не потрібно носіння компресійного білизни. Синці та набряки йдуть, в середньому через 2 тижні.
video lipofiling grudi - Децик Дмитро Анатолійович

Перший етап

Першим етапом до операції проводиться розмітка зони, звідки буде взято жир і зони на грудях, куди буде вводитися жир. Процедура може проводитися як під місцевим знеболенням, так і під внутрішньовенним наркозом. Вибір методу знеболення здійснює хірург, з урахуванням побажання пацієнтки.

Другий етап

Далі здійснюється забір жирової тканини. Це може робитися або ручним шприцевим методом, ліпосакції, за допомогою спеціального апарату. Я в своїй практиці використовую як шприцевий методику, так і апарат для вібраційного ліпосакції, що дозволяє малотравматично, швидко робити забір жиру і максимально швидко готувати жир для введення в тканини.

Третій етап

Дуже важливий момент, щоб жир не знаходився довгий час поза організмом. Використання апарату для вібраційного ліпосакції вкорочує час забору і введення жиру, а це значно підвищує відсоток приживлення клітин жиру в тканинах, а відповідно покращує результат липофилинга грудей. Після забору і підготовки жиру для введення, через проколи жир рівномірно вводиться в місця, попередньо відмічені для введення, так щоб все виглядало красиво і натурально.

Реабілітаційний період

Перші результати липофилинга вже можна оцінити через тиждень, коли зменшиться набряк. Остаточний же результат липофилинга грудей оцінюється по тому, в середньому, 2 місяці. За цей період жирові клітини приживляється, а ті які не змогли прижитися лизируются і йдуть. Після того, як в пересаджені жирові клітини проростають капіляри, втрата обсягу, за рахунок лізірованіе жирової тканини зупиняється. В наслідок, прижилася жирова тканина поводиться як будь-який інший жир на тілі, тобто якщо вага збільшується, груди збільшуються, якщо вага зменшується, то і об’єм грудей стає менше.

Можливі ускладнення

 • Набряки тканин є стандартним проявами будь-якого оперативного втручання і в принципі не є ускладненням. І липофилинг грудей не є винятком. Зазвичай набряк тканин сильно не виражений, і проходить самостійно без спеціального лікування.
 • Гематоми, які розвиваються при травматизації судин шкіри і нижчих тканин, так само можуть бути в процесі липофилинга, так як введення жирової тканини супроводжується безліччю поступальної ходи канюлі в різних площинах для рівномірного розподілу жирової тканини в грудях. Розміри гематом можуть бути різними і можуть серйозно спотворювати форму і об’єм грудей перший час після процедури. Але при цьому швидко «відцвітають» і розсмоктуються на тлі застосування спеціальних гелів.
 • Фіброз тканини. Як правило, розвивається тоді, коли локально велика кількість жирових клітин не проростає судинами і при цьому не розсмоктується, тоді відбувається процес формування на їх місці щільної сполучної тканини. Іноді фіброз може прощупується в тканини грудей, а іноді і визуализироваться на поверхні грудей. Але на щастя, при сьогоднішньому розвитку технології липофилинга, ці проблеми зводяться до мінімуму.
 • Асиметрія молочних залоз. Припустити під час процедури липофилинга з якого боку і яка кількість жиру приживеться, на даному етапі часу неможливо, тому можлива мінімальна асиметрія грудей за рахунок нерівномірного розсмоктування жирових клітин в молочних залозах, тому з часом молочні залози можуть відрізнятися один від одного. Але потрібно пам’ятати те, що Ваші молочні залози не близнюки, а всього лише сестри. А це говорить про те, що ідеальної симетрії в природі не існує.
 • Запальні процеси в місцях введення жирової тканини спостерігаються вкрай рідко. Причиною цього процесу може бути рясне відмирання введених жирових клітин з приєднанням вторинної інфекції. Дана проблема потребує невідкладного лікування у вашого доктора.
 • Міграція лу клітин пересадженого жиру може призводити до формування олеогранулем, коли навколо лизировать жиру утворюється оболонка, в просвіті якої є рідкий жир. Так звані кісти.
 • Некроз окремих ділянок введеної жирової тканини з відкладенням в них солей кальцію, дає формування кальцинатів – твердих утворень, неприємних на дотик і ускладнюють обстеження грудей.

Потрібно відзначити, що сучасні технології липофилинга значно зменшили можливість розвитку ускладнень, а спостереження в післяопераційному періоді хірурга і чітке виконання рекомендацій по реабілітації, зводять цю статистику практично до нуля.

Переваги методики липофилинга грудей очевидні. Головне – відсутність алергічних реакцій і ризику відторгнення донорського матеріалу. Ліпофілінг дозволяє знизити вартість корекції грудей в порівнянні з аугментація грудей імплантами, так як в процесі використовуються власні жирові клітини.

Процедура щодо нетривала. Період відновлення короткий і не викликає таких неприємних відчуттів, як після традиційної пластики.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Ліпофілінг грудей

Название процедурыСтоимость
Увеличение молочных желез4000 - 4500 евро. / Импланты В-Lite 5300–6000 евро
Подтяжка молочных желез (мастопексия) с установкой имплантов5000 – 6000 у.е. / Импланты B-lite 6300-6800 у.е
Подтяжка груди (мастопексия)75 000 - 95000 грн
Редукционная маммопластика (уменьшение груди)95000 - 110000 грн
Реконструкция молочных желез Коррекция тубулярной груди, повторные операции на груди с коррекцией, пластика сосково-ареолярного комплекса15 000 - 60000 грн
Липофилинг (липографтинг) груди45 000 грн
Коррекция гинекомастии (мужчины), спортивное липомоделирование груди.14 000 - 36000 грн