Пластика мочки вуха

Корекція мочок

Пластика мочки вуха / Корекція мочок

Пластика мочки вуха

Корекція мочок

Хірургічна корекція мочок вух (пластика мочки вуха), як правило, виконується в косметичних цілях. Причин, за якими проводиться пластика мочок вух, може бути кілька.

Хірургічна корекція мочок вух

З метою поліпшення результату і для підвищення якості лікування, при виконанні цих видів пластики, я широко застосовую радіохвильовий хірургічний апарат, який дозволяє більш тонко, косметично, виконувати розрізи тканин, перешкоджає утворенню синців, набряків, зменшує неприємні відчуття в післяопераційному періоді. Як правило, слідів після операції практично не помітно.

Однак протягом 2-3 місяців після операції, потрібно утриматися від носіння сережок або проколювання нових дірок під них. Надалі нові проколи повинні виробляються безпосередньо хірургом з урахуванням варіанту сформованого рубця.

За допомогою пластики можна:

• змінити розмір мочки вуха;
• змінити або відновити її форму;
• зменшити величину проколів для сережок;
• провести інші естетичні та функціональні корекції мочки.

Для корекції вроджених деформацій, застосовуються різні реконструктивні методики, що дозволяють змінити форму і розташування мочок вух.

Зміни мочки вуха через носіння важких прикрас

Зміна мочки вуха в результаті носіння важких сережок. Мочка вуха це не хрящ, а шкіра з підшкірної жирової клітковиною, яка при постійному навантаженні має властивість розтягуватися, тим самим відтягуючи мочку. Особливо виражена розтяжність в зрілому віці, тому що еластичність шкіри знижується.

Деформація мочки вуха

Деформація мочки у вигляді тунелю, за рахунок великого діаметру вставленого прикраси. Вставивши великі прикраси в вухо, Ви повинні розуміти, що розтягнулося отвір самостійно до вихідного розміру не повернеться і для відновлення мочки потрібно хірургічна корекція.

Розрив тканини мочки вуха

Розрив тканини мочки внаслідок механічного пошкодження, є найчастішою причиною звернення до пластичного хірурга. Якщо стався розрив або надрив мочки вуха, необхідно відразу зняти сережки. У деяких ситуаціях розрив може зажити самостійно і вже через 2 місяці можна знову всунути сережки.

Вроджена деформація

Вроджена деформація мочки вуха – приріст мочка, відстовбурчена мочка. Усунення утворень на вухах та мочках вух.

Як проводиться корекція форми мочки вуха?

Операція по корекції мочок вух проводиться під місцевою анестезією і займає близько 30-40 хв. Існує безліч різних методик корекції мочок, вибір яких залежить від варіанту деформації і цілі корекції. У кожному конкретному випадку метод вибирається індивідуально для конкретного пацієнта.

Якщо необхідно усунути розриви або розтягнуту мочку, виконується видалення невеликих частин тканини по контуру дефекту і подальша пластика спеціальними найтоншими нитками.

При необхідності зменшення розмірів мочки вуха, січуть надлишок тканин по внутрішній поверхні мочки, для маскування післяопераційних рубців. Шви знімаються на 5-7 добу.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Пластика мочки вуха

Название процедурыКатегорияСтоимость
Коррекция мочки уха с одной стороны1 категория80 євро
Коррекция мочки уха с одной стороны2 категория160 євро