Пластика лобка

Ліпосакція лобка

Пластика лобка / Ліпосакція лобка

Пластика лобка

Ліпосакція лобка

Пластика лобка – хірургічна малоінвазівнуя процедура по видаленню надлишкового жиру і шкіри в лобкової зоні. Дане оперативне втручання може відбуватися як частина абдоминопластики, ліпосакції талії, ліпосакції живота або як окрема операція.

Хірургічна пластика лобка

Операція є досить інтимною та багато жінок вдаються до неї, прагнучи підвищити свою сексуальність і привабливість. Часто кількість жирової тканини в лобкової області підвищується в післяпологовий період, в період вікового дозрівання або при ожирінні. Накопичений підшкірний жир в цій області виглядає досить не естетично і може привести до виникнення комплексів, що стосуються своєї зовнішності у дівчини чи жінки.

Пластику лобка можна проводити тільки особам старше 18 років, які не мають протипоказань до хірургічного втручання.

Оперативне втручання

Оскільки при операції больові відчуття будуть виражатися слабо, то зазвичай лікар використовує місцеву анестезію. Перед самою операцією зону лобка ще раз вимірюють і розмічають. В процесі операції на лінії бікіні і пахових складках виконуються проколи діаметром 2 мм, через які і виконується видалення жиру.

Перед видаленням жир інфільтрується за допомогою спеціальних розчинів, а вже потім відсмоктується канюлею 2 мм. Іноді після видалення жиру необхідно провести підтяжку шкіри. Розріз, зроблений для підтяжки шкіри, вшиваються косметичним швом. Іншим методом корекції лобка є хірургічне видалення надлишків шкіри в зоні лобка і його підтяжка. При цьому проводяться розрізи шкіри, за допомогою яких виконується пластика лобка.

Протипоказання

Процедури по корекції лобка можна проводити будь-якій жінці, що досягла повноліття. Однак дана операція має деякі протипоказання:
• простудні захворювання або інфекції на момент операції,
• серцево-судинні захворювання,
• варикоз.

Реабілітаційний період

Весь реабілітаційний період може тривати не більше двох тижнів. Протягом трьох-п’яти днів після операції може мати місце підвищена температура, спостерігатися набряклість, хворобливі відчуття і синці в області інтимної зони. Заборонені фізичні навантаження, інтимна близькість, довгі піші прогулянки, заняття спортом тощо. Крім того, необхідна ретельна гігієна статевих органів, а також виконання всіх рекомендацій фахівців. Після ліпосакції лобка необхідно використовувати спеціальний компресійний білизна протягом 1-2-х місяців.

Поєднання ліпосакції лобка з іншими процедурами інтимної хірургії для жінок

Останнім часом, у пластичній хірургії, і зокрема в інтимній пластиці, все більше використовуються малоінвазивні або малотравматичні методи корекцій, що не менш ефективні, ніж стандартні методики, але при цьому дають відмінні результати. Однією з мініінвазивних методик інтимної пластики, є пластика статевих губ (лабіопластика), ниткова пластика піхви або никтова перінеопластіка, збільшення клітора, збільшення точки G, освітлення промежини і інші, з різновидом яких можна ознайомитись на моєму сайті в розділі інтимна пластика для жінок.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Інтимна пластика для жінок

Название процедурыСтоимость
Лабиопластика малых половых губ14 000 грн
Лябиопластика больших половых губ (хирургическая пластика, липофилинг)от 14 000 грн
Коррекция формы лобка25 000 - 35 000 грн
Инъекционные методики коррекции влагалища и промежности препаратами гиалуроновой кислоты. (Увеличение точки G, увеличение клитора, уменьшение объема влагалища, коррекция малых и больших половых губ)6 000 - 15 000 грн
Гименопластика (восстановление целостности девственной плевы)12 000 грн
Нитевая пластика промежности15 000 - 20 000 грн
Хирургическая пластика влагалища18 000 - 36 000 грн
Лазерная шлифовка промежности4 500 грн / сеанс