Ліпофілінг статевих губ

Лабіопластика великих статевих губ

Ліпофілінг статевих губ

Ліпофілінг статевих губ

Лабіопластика великих статевих губ

Лабіопластика великих статевих губ підрозділяється на кілька різновидів. Це може бути редукційна або зменшуюча лабіопластика – при цьому проводиться хірургічне видалення надлишкових тканин великих статевих губ, або проводиться мікроліпосакція. Метою цієї операції є зменшення збільшених в обсязі статевих губ, надаючи їм більш витончені обриси, щоб губи не так виражено контурували через білизну. І другий варіант лябіопластика великих статевих губ спрямований на відновлення втраченого обсягу великих статевих губ. При даному виді втручання може проводитися корекція величини і обсягу великих губ. При малому обсязі, виконується введення яких препаратів на основі гіалуронової кислоти (філери), або введення власного жиру – ліпофілінг статевих губ. Це дозволяє збільшити обсяг великих статевих губ.

Лабіопластика великих статевих губ

Хірургічні втручання на статевих губах можуть проводиться як під місцевою анестезією, так і при необхідності під внутрішньовенним наркозом, щоб по максимуму уникнути неприємних відчуттів. Корекція препаратами на основі гіалуронової кислоти проводяться з мінімальними введеннями анестетика і амбулаторно в маніпуляційному кабінеті.

Післе пластики

Після операції, через 2-3 години, пацієнтка залишає клініку. При наявності швів, вони знімаються на 7-8 добу. Якщо проводився ліпофиілінг статевих губ або ліпосакція, то на проколи до 2 мм шви не накладаються і знімати їх не потрібно. В післяопераційному періоді може відзначатися набряк, невелика синюшність, синці. Всі ці зміни проходять через 5-7 днів. Для прискорення реабілітації призначаються нанесення протинабрякових гелів і призначаються препарати, що прискорюють процес відновлення. Після операції рекомендується обмежити статеве життя, фізичні навантаження, відвідування сауни, купання в гарячій воді протягом 2-3 тижнів.

Результати лабіопластики

Після операції лабіопластики, всупереч існуючої думки, не відбувається зменшення чутливості статевих губ, а поліпшений естетичний і більш функціональний вид статевих губ призводить до поліпшення якості інтимних відносин. Пластика статевих губ, в подальшому, не робить жодного впливу на майбутні можливі пологи.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Інтимна пластика для жінок

Название процедурыСтоимость
Лабиопластика малых половых губ14 000 грн
Лябиопластика больших половых губ (хирургическая пластика, липофилинг)от 14 000 грн
Коррекция формы лобка25 000 - 35 000 грн
Инъекционные методики коррекции влагалища и промежности препаратами гиалуроновой кислоты. (Увеличение точки G, увеличение клитора, уменьшение объема влагалища, коррекция малых и больших половых губ)6 000 - 15 000 грн
Гименопластика (восстановление целостности девственной плевы)12 000 грн
Нитевая пластика промежности15 000 - 20 000 грн
Хирургическая пластика влагалища18 000 - 36 000 грн
Лазерная шлифовка промежности4 500 грн / сеанс