Пластика статевих губ

Лабіопластика

Пластика статевих губ / Лабіопластика

Пластика статевих губ

Лабиопластика

Лабіопластика – це операції по корекції (пластики) статевих губ. В даний час, ця операція стала отримувати досить велике поширення. Операція спрямована на естетичну корекцію статевих губ, так само на корекцію дефектів, які могли виникнути після пологів, травм. Одночасно може виконуватися як пластика великих і малих статевих губ, так і в поєднанні з корекцією тканин навколо клітора, збільшенням клітора, збільшенням точки G.

Як виконується пластика статевих губ?

До операції обов’язковий огляд гінеколога з висновком про відсутність гострої гінекологічної патології. Так само обов’язково необхідно виконати наступні аналізи крові:

  1. Реакція Вассермана (RW).
  2. Маркери гепатитів В і С .
  3. Загальний аналіз крові.
  4. При необхідності ЕКГ.

Повний список обстежень на сторінці Обстеження для підготовки до операції

Лабіопластика краще виконувати не пізніше ніж за 4-5 днів до очікуваної менструації.

Лабіопластика можна розділити на два види: Лабіопластика малих статевих губ і Лабіопластика великих статевих губ. Як правило, Лабіопластика проводиться під місцевим знеболенням, займаючи по часу до 20 – 30 хвилин. За бажанням пацієнтки, може проводитися загальне внутрішньовенне знеболювання.

Видео Лабиопластика

Показання для пластики статевих губ

• корекція форми і розміру статевих губ при їх гіпертрофії (збільшенні в розмірі) або асиметрії;
• рубцовая деформація малих статевих губ;
• надлишкова розмір малих статевих губ;
• відвисання статевих губ, пов’язане з в’ялістю, внаслідок вроджених або вікових особливостей;
• гіпотрофія малих статевих губ;
• естетична незадоволеність розміром і формою статевих губ.

Протипоказання для лабіопластики

• гострі та загострення хронічних запальних захворювань жіночих геніталій;
• гострі венеричні хвороби;
• менструація.

Видео Редукционная лабиопластика

Лабіопластика малих статевих губ

Як правило, виконується через гіпертрофії губ, що призводить до значного надлишку шкіри і труднощі з цим пов’язані. Лабіопластика такого виду виконується різними способами видалення надлишку малих статевих губ. Поле висічення накладаються шви, які знімаються на 7-8 день, або можуть самі розсмоктуватися. Слідів після операції практично не помітно. Через 2-3 години після операції пацієнтки залишають клініку.

Лабіопластика великих статевих губ

При даному виді втручання може проводитися корекція величини і обсягу великих губ. При малому обсязі, виконується введення яких препаратів на основі гіалуронової кислоти (філери), або введення власного жиру (липофилинг). Це дозволяє збільшити обсяг великих статевих губ. Якщо ж обсяг великий, може бути виконана мікроліпосакція, або висічення частини надлишку шкіри великих статевих губ. Так само, операція може проводитися під місцевим знеболенням або під внутрішньовенною анестезією.

Ліпофілінг великих статевих губ з пластикою промежини

Після операції, через 2-3 години, пацієнтка залишає клініку. Шви знімаються на 7-8 добу. В післяопераційному періоді може відзначатися набряк, невелика синюшність, синці. Всі ці зміни проходять через 5-7 днів. Після операції рекомендується обмежити статеве життя, фізичні навантаження, відвідування сауни, купання в гарячій воді протягом 2-3 тижнів.

Збільшення малих статевих губ

Іноді, навпаки, за бажанням пацієнтки, можна виконувати збільшення малих статевих губ шляхом введення яких препаратів на основі гіалуронової кислоти, або введення власного жиру. Після введення губи збільшуються в розмірі і кілька висуваються вперед.

Результати лабіопластики

Після операції Лабіопластика, всупереч існуючій думці, не відбувається зменшення чутливості статевих губ, а поліпшений естетичний і більш функціональний вид статевих губ, призводить до поліпшення якості інтимних відносин. Пластика статевих губ, в подальшому, не робить жодного впливу на майбутні можливі пологи.

Поєднання лабіопластики з іншими процедурами інтимної хірургії для жінок

Останнім часом, у пластичній хірургії, і зокрема в інтимній пластиці, все більше використовуються малоінвазивні або малотравматичні методи корекцій, що не менш ефективні, ніж стандартні методики, але при цьому дають відмінні результати. Однією з мініінвазивних методик інтимної пластики, є Стек гілок пластика піхви або Стек гілок перінеопластіка, збільшення клітора, збільшення точки G, освітлення промежини, і інші, з різновидом яких можна ознайомитись на моєму сайті в розділі інтимна пластика для жінок.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Інтимна пластика для жінок

Название процедурыСтоимость
Лабиопластика малых половых губ14 000 грн
Лябиопластика больших половых губ (хирургическая пластика, липофилинг)от 14 000 грн
Коррекция формы лобка25 000 - 35 000 грн
Инъекционные методики коррекции влагалища и промежности препаратами гиалуроновой кислоты. (Увеличение точки G, увеличение клитора, уменьшение объема влагалища, коррекция малых и больших половых губ)6 000 - 15 000 грн
Гименопластика (восстановление целостности девственной плевы)12 000 грн
Нитевая пластика промежности15 000 - 20 000 грн
Хирургическая пластика влагалища18 000 - 36 000 грн
Лазерная шлифовка промежности4 500 грн / сеанс