Гіменопластика

Рефлорація / Відновлення невинності

Гіменопластика / Рефлорация / Відновлення невинності

Гіменопластика

Рефлорація / Відновлення невинності

Гименопластика – это хирургическая процедура, направленная на восстановление целостности девственной плевы. Медицинское название этой процедуры – рефлорация. Сделать гименопластику может любая девушка, утратившая девственность. Опасности для здоровья в этой процедуре нет

Що ж таке гіменопластика?

Відновлення невинності в медичній практиці називається гіменопластика (рефлорація). Така процедура проводиться в амбулаторних умовах. Причини, за якими дівчата вирішують відновити дівочу пліву, майже завжди соціальні або релігійні, рідше – психологічні. Останнім часом з’явилася ще одна причина, яка набирає все більше популярності – це бажання зробити коханому чоловікові сюрприз, таким незвичайним і вельми оригінальним способом!

На сьогоднішній день існує декілька варіантів гіменопластики:
• довгострокова;
• короткострокова.

Довгострокова гіменопластика

Операція проводиться під місцевою анестезією, але при бажанні пацієнтки можна використовувати і внутрішньовенний наркоз. Виконується переміщення ділянок слизової оболонки в переддень піхви і їх зшивання між собою, відновлюючи природну дівочу пліву. Операція триває близько 30 хв., та через 2-3 години після операції пацієнтка може покинути клініку.

Відновлена таким чином дівоча пліва практично не відрізняється від справжньої, і навіть іноді, гінеколог не може її відрізнити. Це більш складна операція. Після такої пластики в статевий акт можна вступати тільки після повного загоєння ран, а це не раніше, ніж через 2 – 2,5 тижні після операції. Ефект може зберегтися до 3-5 років.

Короткострокова гіменопластика

Проводиться так само під місцевою анестезією. Виконується за кілька днів до передбачуваної дати статевого контакту. Так як для такої пластики використовуються швидко розсмоктуються нитки, і тривалість результату такої пластики становить 7-10 днів. А після закінчення цього часу нитки розійдуться і “ефект невинності” зникне.

Це менш складна операція. Здійснювати статевий контакт без шкоди здоров’ю можна вже через кілька годин або днів після операції. Така гіменопластика може проводитися багаторазово.

Як правильно вибрати варіант гіменопластики

Вибір відповідного способу гіменопластики залежить від ваших бажань (короткострокове або довгострокове відновлення цноти та інших моментів), тривалості та активності статевого життя, а також індивідуальних анатомічних особливостей будови. Всі ці моменти визначаються на первинній консультації.

Так, дійсно, правильно зроблена операція дає вашому партнерові почуття подолання перешкоди і перешкоду при введенні статевого члена в піхву, і навіть поява крові, при цьому почуття дискомфорту у жінки мінімальні.

Як правильно вибрати варіант гіменопластики

Але потрібно розуміти, що гіменопластіка – це одноразовий ефект! А ось відчуття вашим партнером Тугість і пружності піхви, як у справжніх незайманих, можуть дати тільки нехірургічні методи звуження піхви – застосування лазера, препаратів гіалуронової кислоти. Подумайте про доцільність такої корекції. Комбінація методик може давати 100% результат тривалого ефекту незайманого піхви. Вартість проведення гіменопластики, а також інші подробиці цієї процедури, можна дізнатися у мене на консультації!

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Гіменопластика

Название процедурыСтоимость
Лабиопластика малых половых губ14 000 грн
Лябиопластика больших половых губ (хирургическая пластика, липофилинг)от 14 000 грн
Коррекция формы лобка25 000 - 35 000 грн
Инъекционные методики коррекции влагалища и промежности препаратами гиалуроновой кислоты. (Увеличение точки G, увеличение клитора, уменьшение объема влагалища, коррекция малых и больших половых губ)6 000 - 15 000 грн
Гименопластика (восстановление целостности девственной плевы)12 000 грн
Нитевая пластика промежности15 000 - 20 000 грн
Хирургическая пластика влагалища18 000 - 36 000 грн
Лазерная шлифовка промежности4 500 грн / сеанс