Корекція довжини і об'єму статевого члена

Лігаментотомія / Збільшення члена

Головна Пластична хірургія Інтимна пластика для чоловіків Корекція довжини і об’єму статевого члена
Корекція довжини та обсягу статевого члена

Корекція довжини і об’єму статевого члена

Лігаментотомія

Одне з сучасних напрямку в естетичній інтимної хірургії є розділ хірургічна корекція довжини і об’єму статевого члена. Останнім часом каліцтва число пацієнтів, які бажають зробити свій “інструмент” більш значущим по довжині і обсягом. І цей розділ про те як можна вирішити цю проблему.

Лігаментотомія

Анатомічна особливість фіксації статевого члена обумовлює можливість виконання операції по подовженню члена. Статевий член фіксований до лонного зчленування зв’язкою, яка підтримує член і створює кут між статевим членом і черевною стінкою при максимальній ерекції. Ця операція спрямована на усунення цієї зв’язки.

Операція лігаментотомія

Даний вид операції зветься лігаментотомія, тобто розсічення зв’язки підвішують член – це сама широко поширена хірургічна методика по подовженню статевого члена. Даний вид пластики поєднується з шкірним типом пластики по типу V-Y образної шкірної пластики біля основи статевого члена, що так само дає можливість подовжити шкірний чохол члена. Даний вид операції дозволяє подовжити член від 3 до 5 см. Але потрібно сказати, що ця операція лише подовжує статевий член тільки в не ерегованому стані.

Протипоказання для лігаментотоміі

• наявність активного запального процесу в зоні передбачуваної корекції;
• наявність алергічних реакцій на препарати гіалуронової кислоти;
• схильність до патологічного рубцювання;
• порушення в системі згортання крові;
• психічні розлади.

Видео Коррекция длины и объема полового члена

Види доступу

Розрізняють декілька видів доступу – чрезмошоночний – найбільш поширений в даний час, здійснюється розріз шкіри на бічній поверхні мошонки з перетином утримує зв’язки. Так само надлобковий, який часто поєднується з шкірною пластикою по типу V-Y образної. Після операції накладається спеціальний пристрій, який запобігає повторну фіксацію зв’язки в відсікання місці.

Збільшення головки статевого члена гіалуроновою кислотою

Збільшення головки статевого члена проводиться з метою збільшення відтворення обсягу, корекції форми члена, а так само для зниження чутливості головки статевого члена з метою подовження статевого акту. Методика корекції статевого члена з використанням препаратів на основі гіалуронової кислоти є досить ефективною і безпечною, що дозволяє змінити якість сексуального життя не тільки для чоловіків, але і для їх других половинок, так як збільшена в обсязі головка статевого члена значно може продовжувати тривалість статевого акту.

Термін дії препарату

Потрібно знати, що препарати на основі гіалуронової кислоти є повністю біодеградуючий (розсмоктуючий), так і термін їх дії обмежений і індивідуальний для кожного з пацієнтів. В середньому тривалість дії препаратів досягає від 8 до 12 міс.

Процедура і реабілітаційний період

Процедура амбулаторна, тривалістю близько 30 хв. Реабілітаційний період займає близько 7-10 днів, тобто в цей період необхідно утриматися від статевих зв’язків. Вартість процедури залежить від обсягу необхідної корекції, а відповідно обсяг використовуваного препарату визначається на первинній консультації.

Ліпофілінг статевого члена

Ліпофілінг статевого члена – це процедура, пов’язана з введенням власного жиру в статевий член з метою корекції об’єму.

Ліпофілінг статевого члена досить безпечна і ефективна процедура, що дозволяє в значній мірі виконати корекцію обсягу статевого члена. Важливо розуміти, що після введення жиру, приблизно 30-40% обсягу розсмокчеться. Процес цей індивідуальний і передбачити його до операції неможливо.

Іноді для досягнення бажаного результату, проводиться не одна процедура. Для досягнення більш естетичного результату виконується комбінація методики ліпофілінга стовбура статевого члена з введенням препаратів гіалуронової кислоти в головку члена. А іноді це комбінується і з хірургічними методами корекції довжини або корекції крайньої плоті (обрізання). Всі ці комбінації дозволяють досягти оптимального результату.

Процедура ліпофілінгу статевого члена

Процедура проводиться амбулаторно. Тривалість процедури в середньому 1,5 години. Реабілітаційний період в середньому 3-4 тижні.

Протипоказання для ліпофілінгу статевого члена

• хронічні соматичні захворювання в стадії декомпенсації;
• активний запальний процес в організмі;
• психічні захворювання;
• порушення в системі згортання крові.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Інтимна пластика для чоловіків

Название процедурыСтоимость
Хирургическая стерилизация мужчин (вазэктомия)450 євро
Обрезание крайней плоти (циркумцизио)410 євро
Пластика уздечки полового члена125 євро
Протезирование яичек550 євро /+ Импланты 380 у.е./шт.
Лечение варикоцеле (операция Мармара с одной стороны)500 євро
Операция по коррекции длины полового члена (лигаментотомия, V-Y пластика)700-900 євро
Липофилинг полового члена550 євро