Протезування яєчок

Протезування яєчок

Протезування яєчок

В даний час проблема відсутності яєчок одностороннього або двостороннього вирішується за допомогою протезування яєчок шляхом імплантації в мошонку спеціальних синтетичних протезів, які за формою і консистенції практично не відрізняються від нормальних яєчок.

Операція з протезування яєчок

Перед операцією проводиться підбір імплантів відповідно до розмірів мошонки, а так само відповідно до розмірів протилежної яєчка при односторонньому відсутності.

Операція виконується, як правило під місцевою анестезією або під внутрішньовенним знеболенням, за тривалістю займає від 30 до 50 хвилин.

Протезування яєчок іноді поєднуються з іншими операціями з арсеналу чоловічих інтимних операцій, таких як збільшення довжини і товщини статевого члена.

Процедура операції

Проводиться розріз на мошонці, по можливості виділяються залишки сім’яного канатика і до них, спеціальними нитками, проводиться підшивання імпланта для його фіксації. В цьому випадку можна домогтися фізіологічного скорочення м’язів сім’яного канатика і при цьому буде підніматися яєчко, як в нормі.

Відсутність канатика

Якщо ж канатик відсутня, імплант фіксується до тканин мошонки. Далі на шкірну рану накладаються шви, і вже після загоєння рани слідів в після операції практично не помітно.

Видео Протезирование яичек

Реабілітація після операції

Після операції я рекомендую прийом антибактеріальних препаратів протягом 5-7 днів з профілактичною метою. Обмеження статевого життя на 2 тижні. Після операції необхідно носіння щільних трусів для фіксації імпланта в заданій позиції.

Якщо Вас турбує проблема відсутності яєчка, в даний час цю проблему можна повністю вирішити і вже ніколи не хвилюватися про це.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Інтимна пластика для чоловіків

Название процедурыСтоимость
Хирургическая стерилизация мужчин (вазэктомия)450 євро
Обрезание крайней плоти (циркумцизио)410 євро
Пластика уздечки полового члена125 євро
Протезирование яичек550 євро /+ Импланты 380 у.е./шт.
Лечение варикоцеле (операция Мармара с одной стороны)500 євро
Операция по коррекции длины полового члена (лигаментотомия, V-Y пластика)700-900 євро
Липофилинг полового члена550 євро