Лікування варикоцеле

Лікування варикоцеле

Лікування варикоцеле

Варикоцеле — це варикозне розширення вен яєчка і сім’яного канатика. Найчастіше варикоцеле спостерігається з лівого боку, що обумовлено анатомічними особливостями венозної системи, але іноді буває як справа, так і з 2-х сторін.

Причини варикоцеле

  • вроджені особливості анатомії венозного відтоку, слабкість венозної стінки і клапанного апарату;
  • процеси, що призводять до застою крові в області органів малого тазу: тривале стояння або сидіння, часті або тривалі ерекції статевого члена, частий або нерегулярний секс, часті запори;
  • проблеми поперекового відділу хребта, що призводять до порушення іннервації судин і зниження тонусу венозної стінки;
  • надмірна вага і ожиріння.

Прояв варикоцеле

Варикоцеле найчастіше проявляється болями, що тягнуть в області яєчка, які виникають або посилюються у вертикальному положенні або при фізичному навантаженні, ерекції статевого члена, під час напруження при дефекації. Може спостерігатися зменшення яєчка в розмірі на стороні поразки. Наявність пальпованих або візуалізуються розширених вен в мошонці.

Найчастіше варикоцеле розвивається у підлітків в період статевого дозрівання і протікає, практично, безсимптомно. У цих випадках хвороба виявляється випадково, під час медичних оглядів. Згодом процес прогресує і може призводити до чоловічого безпліддя, атрофії яєчка.

1 ступінь

Розширення вен діагностується при спеціальних методах дослідження (УЗД) або при проведенні проби Вальсальви.

2 ступінь

Визначаються розширені вени сім’яного канатика в положенні стоячи при пальпації (вени не видно при зовнішньому огляді мошонки, але пальпуються без проведення навантажувальної проби)

3 ступінь

Вени пальпуються в лежачому положенні. Третя ступінь характеризується появою періодичних болів в області мошонки, яка може бути дещо збільшена в розмірі.

4 ступінь

Розширені вени яєчка і сім’яного канатика вже видно при огляді, яєчко зменшено в розмірах.

Видео Лечение варикоцеле

Операція Мармара - сучасний метод лікування варикоцеле

Операція Мармара (Мarmar) – це сучасна, високоефективна, мінімально травматична операція лікування варикоцеле. Принцип операції полягає в мікрохірургічної перев’язці вен розовідний сплетення яєчка. В Європі та Америці операція Мармара є основним методом корекції варикоцеле, до того ж саме цю методику, як найефективнішу, рекомендують Європейська та Американська асоціації урологів. Наукові дані показують, що настання вагітності в перший рік після проведення операції Мармара, настає у 50% пар, де причиною безпліддя стало варикоцеле.

Показання до проведення операції Мармара

• варикоцеле 2 4 ступенів;
• чоловіче безпліддя, обумовлене наявністю розширених вен яєчка;
• біль і важкість у області яєчка, обумовлені варикоцеле;
• зменшення яєчка з частковою втратою функції сперматогенезу;
• наявність естетичного дефекту в області мошонки обумовлені візуалізацією розширених вен.

Етапи проведення операції Мармара

Операція проводиться під місцевим знеболенням. У пахової області проводиться розріз шкіри 2-3 см. Насіннєвий канатик виділяється з навколишніх тканин і виводиться в рану. Далі за допомогою мікрохірургічної оптики виділяються і перев’язуються всі розширені вени лозовидного сплетення. Далі канатик укладається на своє місце, і рана зашивається косметичним швом. Після загоєння рани слідів практично непомітно.

На закінчення необхідно сказати, що операція Мармара є безпечним і малотравматичним методом лікування варикоцеле. Тривалість операції близько 30-40 хв. Рубець зовсім непомітний і ховається нижньою білизною. Рецидиви після даного методу лікування зустрічаються вкрай рідко.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Інтимна пластика для чоловіків

Название процедурыСтоимость
Хирургическая стерилизация мужчин (вазэктомия)450 євро
Обрезание крайней плоти (циркумцизио)410 євро
Пластика уздечки полового члена125 євро
Протезирование яичек550 євро /+ Импланты 380 у.е./шт.
Лечение варикоцеле (операция Мармара с одной стороны)500 євро
Операция по коррекции длины полового члена (лигаментотомия, V-Y пластика)700-900 євро
Липофилинг полового члена550 євро