Пластика вуздечки статевого члена

Френулотомія / Френулопластика

Пластика вуздечки статевого члена / Френулотомія / Френулопластика

Пластика вуздечки статевого члена

Френулотомия / Френулопластика

Френулотомія або пластика вуздечки крайньої плоті (пластика вуздечки статевого члена) — це хірургічна операція, спрямована на формування необхідної довжини вуздечки статевого члена шляхом її розтину.

Вуздечка крайньої плоті

Вуздечка розташована по задній поверхні головки статевого члена, формується в місці переходу крайньої плоті до голівки статевого члена. Скорочення вуздечки може бути як вродженим, так і набутим внаслідок частого травмування і надривів вуздечки, а так само на тлі перенесених венеричних хвороб.

При короткій вуздечці під час інтимної близькості відбувається її надмірне натягнення і можливі надриви, що погіршує якість статевого життя. На тлі короткої вуздечки може розвиватися передчасне сім’явиверження. Загалом радості від цієї проблеми не багато.

Класичний метод

Перший метод класичний, коли виконується перетин вуздечки в поперечному напрямку і зшивається рана в поздовжньому напрямку. Це дозволяє подовжити вуздечку.

Подовження вуздечки за допомогою радіохвильового апарату

Наступний метод це подовження вуздечки за допомогою радіохвильового апарату, виконується поперечні насічки на вуздечці, що дозволяє подовжити її до 2-4 см. Операції виконуються амбулаторне, під місцевою анестезією. Тривалість операції від 10 до 30 хвилин в залежності від виду пластики.

Обрізання крайньої плоті

У деяких випадках проблема короткої вуздечки вирішується більш радикально за допомогою операції обрізання крайньої плоті. Операція виконується з застосуванням радіохвильового апарату, що дозволяє це робити безкровно з мінімальними неприємними відчуттями. Фактично безкровна процедура. Після операції, через 1-2 години пацієнт іде з клініки. Загоєння рани зазвичай йде до 10-12 днів. У цей період рекомендується утриматися від статевих стосунків.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Френулотомія

Название процедурыСтоимость
Хирургическая стерилизация мужчин (вазэктомия)450 євро
Обрезание крайней плоти (циркумцизио)410 євро
Пластика уздечки полового члена125 євро
Протезирование яичек550 євро /+ Импланты 380 у.е./шт.
Лечение варикоцеле (операция Мармара с одной стороны)500 євро
Операция по коррекции длины полового члена (лигаментотомия, V-Y пластика)700-900 євро
Липофилинг полового члена550 євро