Корекція зморшок

Корекція зморшок

Корекція зморшок

Одним з перших і найбільш помітних ознак старіння шкіри є зморшки. Причинами виникнення є біохімічні та фізіологічні зміни в шкірі, що виникають з віком, які посилюються впливом зовнішнього середовища, силою гравітації, а так же зміщенням і розтягуванням, викликаним зсувом і розтягуванням мімічної мускулатури.

Ін'єкції краси з ботулотоксином

Ботулотоксин той препарат, який усуває мімічні зморшки. Крім Ботулотоксина в Україні представлено ще кілька препаратів, що діють за таким же ознакою. Фахівці мають свою думку з приводу тих чи інших. Найшвидше омолодження дають препарати ботулотоксину. Контролювати свою міміку дуже складно. Але якщо вам ввели препарат з ботулотоксином, ви перестаєте гримасувати, хмуритися, жмуритися, зморшки лоб. Міміка зменшується в тій мірі, яка вам комфортна. Доктором підбирається необхідна дозування препарату і місце введення препарату. Вибірково вводиться в проблемні ділянки обличчя (найчастіше лоб, міжбрів’ї, область навколо очей – гусячі лапки), з метою розслаблення мімічної мускулатури. Дозування препарату підбирається індивідуально. Процедура займає мало часу, переноситься легко навіть людьми з шкірою, що має підвищену чутливість до болю.

Так само ін’єкції краси з ботулотоксином з успіхом застосовується і для усунення підвищеного потовиділення на долонях і в пахвових западинах. Ін’єкції краси ботулотоксину (ботулотоксин, нейронокс) визнані найшвидшим, ефективним і безпечним способом усунення зморшок і омолодження обличчя, усунення надмірної пітливості пахв, долонь та стоп.

В наш час, чоловіки є такими ж активними прихильниками ін’єкцій краси, як і жінки. Правда, представниці слабкої статі не поспішають повідомляти про чудесне ефекті ін’єкцій краси. Виглядати молодшим чоловікам подобатися так само, як і жінкам. І відчувши одного разу силу ін’єкцій краси, вони стають постійними клієнтами.

Препарати на основі гіалуронової кислоти

Так само для усунення статичних зморшок – ті зморшки, які вже сформовані і не йдуть навіть у спокої, застосовуються різні методики корекції. Один з методів – це введення препаратів на основі гіалуронової кислоти для вирівнювання поверхні шкіри, як-би виштовхуючи зморшки зсередини.

Методика нідлінга

Ще одним з методик – це застосування методики нідлінга. Вплив спеціальним пристосуванням для дермапрессу. При цьому проводиться вплив на шкіру безліччю дрібних голок, які проникають на глибину до 2,5 мм. При цьому можна додатково в дрібні проколи на шкірі вводити різні препарати для біоревітализації, наприклад плазму збагачену тромбоцитами, наножір – нанолипофілінг, або інші мезотерапевтические препарати.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Корекція зморшок

Таблиця цін на Корекцію зморшок