Розчинення жиру

Інтраліпотерапія

Розчинення жиру / Інтраліпотерапія

Розчинення жиру

Інтраліпотерапія

Методика розчинення жиру (інтраліпотерапія) з використанням препарату ліполітичного дії Аквалікс (Aqualyx) – це нова неінвазивна технологія корекції локальних жирових відкладень без виконання операції ліпосакції. Використання препарату Аквалікс не призводить до зниження ваги і не є методом для схуднення. Препарат має властивість розчиняти жир в підшкірно-жирової клітковини, надаючи місцеву дію на зону в яку проведено введення даного ліполітичного препарату.

Розчинення жиру (інтраліпотерапія) з використанням препарату Аквалікс

При введенні препарату Аквалікс, відбувається локальне розчинення жирових клітин без пошкодження навколишніх тканин і шкіри. За допомогою препарату в кілька етапів можна позбутися від локального відкладення жирової тканини в різних областях. Метод досить, ефективний на невеликих обсягах корекції. Інтраліпотерапія – дуже слабка альтернатива ліпосакції. Так як значний ефект можна отримати після декількох процедур на одній зоні і при невеликому обсязі корекції.

Внимание!Використовувати методику введення препарату Аквалікс - інтраліпотерапію, можуть тільки лікарі, які пройшли спеціалізоване навчання.

При правильному проведенні методу, досягається високий ступінь результату лікування без ускладнень. Проведення методики інтраліпотерапіі (розчинення жиру) практично безболісне і не вимагає використання місцевих анестетиків. Використання препарату Аквалікс призначене тільки для корекції локальних відкладень жиру і не використовується для лікування целюліту і загального ожиріння.

На сьогоднішній день процедура інтраліпотерапіі широко використовується так само для лікування «шийного горба» та інших локальних відкладень жирової клітковини.

Кількість процедур

На одну зону, а це приблизно розмір 10х10 см, можна використовувати від 1 до 3 флаконів препарату. Максимальна разова доза 3 флакона. Найчастіше використовується один флакон препарату на одну зону. Інтервал між процедурами, повинен бути не менше 3 тижнів. Кількість процедур залежить від обсягу жирової клітковини в корегуемой зоні. Тому чим більше жиру, тим більше процедур. Іноді це може бути від 2 до 6 процедур.

Після процедури

Після введення препарату в місці введення з’являється синець і відзначається хворобливість. Це пов’язано з тим, що препарат руйнує жирові клітини, а зруйновані клітини дають невеликі синці і хворобливість. Вкрай рідко використовуються аналгетики. Після процедури рекомендується більше пити рідини для видалення з організму розпався жиру. Після процедури, для посилення ефекту ліполізу, можна використовувати масаж і пресотерапія.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Розчинення жиру

Таблиця цін на Розчинення жиру