Уколи краси

Омолоджуючі ін'єкції

Збільшення губ гіалуроновою кислотою

Контурна пластика обличчя препаратами гіалуронової кислоти «Уколи краси»

Гіалуронова кислота є продуктом, який виробляє наш організм. Гіалуронова кислота має можливість накопичувати і утримувати рідину в сотні разів, що перевищує власний обсяг. У молодих людей гіалуронової кислоти в шкірі значно більше, але з віком, активність її знижується, шкіра втрачає вологу, знижується еластичність, пружність. Як наслідок з’являються зморшки, які без належного догляду з часом прогресують.

З появою ін’єкційних препаратів гіалуронової кислоти, з’явилася можливість впливати на процеси старіння шкіри і тканин обличчя, за коштами введення препаратів гіалуронової кислоти «Уколи краси». Препарати гіалуронової кислоти, після введення в шкіру, дають миттєвий ефект. За допомогою препаратів, що містять гіалуронову кислоту, можна проводити корекцію носогубних складок, «гусячих лапок», зморшки в області міжбрів’я і чола. Такі препарати називаються філери. Ефективність введеного препарату помітна протягом від 3 до 8 місяців, в залежності від зони введення і варіанти препарату. Після чого, під впливом власного ферменту гіалуронідази, гіалуронова кислота повністю розщеплюється і виводиться з організму. Але іноді, ефект від введеного філлера, може спостерігатися на протязі до 1,5 – 2 років.

Потрібно відзначити, що введення філерів надає не тільки заповнює ефект, але і стимулюють вироблення еластину і колагену. Ці структурні елементи сполучної тканини сприяють виправленню складок і зморшок на шкірі. І навіть після повного розсмоктування філерів, помічається деяке зменшення глибини зморшок. Регулярне введення гіалуронової кислоти дозволяє довго зберігати молодість шкіри.

Так само потрібно не забувати, в перші кілька днів, після введення філерів, вживати достатню кількість води, для того, щоб філлер наситився водою і виконав свою функцію.

Показання для «Уколов краси»

• корекція форми губ;
• збільшення обсягу губ;
• відновлення опущених куточків рота;
• підйом брів;
• корекція надбрівних дуг;
• корекція носо-сльозних борозен;
• корекція носогубних складок;
• відновлення об’єму в області вилиць;
• корекція підборіддя;
• корекція деформацій спинки і крил носа;
• корекція мочок вух;
• корекція рубців.

Моделювання контурів особи за допомогою філерів (уколи краси), в даний час, набуває все більшої популярності. З кожним роком в світі зростає число пацієнтів, що використовують гіалуронову кислоту з цією метою. Причому використовують «Уколи краси» як жінки, так і чоловіки не залежно від віку. Навіть в самому молодому віці може знадобитися змінити, наприклад, або провести корекцію гіпотрофичного рубця. Контурна пластика з використанням філерів на основі гіалуронової кислоти є безпечною і тому цілком допустимо застосування «Уколов краси» і для корекції особи і створення модного образу і т.д.

Виходячи з цього, можна сказати, що можливості контурної пластики препаратами гіалуронової кислоти досить широкі. А враховуючи, що побічних реакцій на препарати гіалуронової кислоти трохи, а зміни форми м’яких тканин тимчасове, такі процедури отримують велике поширення. Введення філерів на основі гіалуронової кислоти, дозволяє довше зберігати молодість і покращувати риси обличчя.

В даний час активно розвиваються і хірургічні методи корекції форми та об’єму губ – хейлопластика. Дані методики дають відмінний естетичний, довготривалий і стабільний результат в порівнянні з ін’єкційними методиками.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Уколи краси

Название процедурыСтоимость
Контурная пластика препаратами гиалуроновой кислоты и гидроксиапатита кальция150 - 400 у.е (1 шприц) (в зависимости от фирмы производителя и вида коррекции)
Введение ботокса или диспортаот 1 800 грн / одна зона
Интралипотерапия (введение препарата Акваликс)60 у.е / 1 зона (флакон)
Нитевая подтяжка лица и тела / Нити Aptosот 380 у.е