Пластична хірургія

Головна Пластична хірургія
Пластична хірургія

Пластична хірургія

Пластична хірургія

Широкий спектр послуг, що надаються в нашій клініці, постійно оновлюється, в зв’язку з появою нових передових технологій в медицині, а також зростаючим попитом на пластичні та естетичні операції. Регулярна участь в майстер-класах, тренінгах та конференціях, присвяченим сучасним напрямкам естетичної хірургії, дозволяє надавати допомогу на європейському рівні. Наш центр пластичної хірургії надає наступні послуги:

Пластична хірургія в Запоріжжі

Моя практика в пластичної хірургії починалася з величезних гриж живота в комбінації з різними видами абдоминопластики, в поєднанні з ліпосакції. Результатом цієї роботи, стала захист дисертації в 2009 році – «Комплексний підхід до хірургічного лікування рубцевих вентральних гриж з використанням поліпропіленових імплантатів».

Протягом всього періоду моєї діяльності, я постійно продовжую освоювати і впроваджувати нові, передові методи естетичних операцій з використанням сучасних матеріалів і обладнання. Використання високотехнологічного обладнання і сучасних видів шовного матеріалу, імплантів та ін. Дозволяє проводити операційні втручання на високому рівні з прекрасними результатами.

Сучасна пластична хірургія в Україні, знаходиться на високому рівні медицини і завдяки прогресивним, інноваційним технологіям будь-яке хірургічне втручання виконується безпечно, швидко і без наслідків для здоров’я в майбутньому.

Звичайно ж, шлях до мрії може бути складним і тернистим, але це не означає, що він непереборний.

Естетична і пластична хірургія – це не та область, де можна допускати помилки, і не звертати уваги на дрібниці, пов’язані зі здоров’ям пацієнтів. Для того, щоб знизити кількість непередбачених ситуацій, до операції проводиться повне медичне обстеження, проводиться бесіда з пацієнтами, де уточнюються всі деталі і варіанти майбутнього втручання.

Що ж може зробити пластичний хірург?

Мабуть, головна відповідь на це питання – це допомогти реалізувати мрію. Пластична хірургія поєднує в собі творчий потенціал хірурга і сучасні медичні технології, які в об’єднанні можуть зробити справжнє диво. Я з радістю допоможу Вам усунути або скоригувати вроджені чи набуті проблеми зовнішності, наслідки травм і попередніх операцій. Сучасний підхід і відмінне устаткування робить оперативне втручання максимально безпечним і точним. Також я гарантую своїм пацієнтам якісний догляд та реабілітацію в післяопераційний період.

Шлях до краси непростий і вимагає терпіння, довіри, чесності, як від пацієнта, так і від пластичного хірурга

«У кожного свій смак», і у кожної людини своє уявлення про красу. Але навряд чи хтось може не погодиться з думкою про те, що саме краса є однією з найважливіших складових формули успіху в даний час. Свіжий, молодий, підтягнутий вид людини дозволяє йому бути більш успішним, впевненим в собі.

І немає нічого дивного в тому, що за останній час пластична і естетична хірургія в Україні набирає все більше обертів за популярністю і стає все більш доступною для широкого кола людей. Велика кількість людей хочуть затримати хід часу, і в цьому їм може допомогти пластичний хірург, який скоректує недоліки зовнішності за допомогою сучасних технологій естетичної та пластичної хірургії.

Мій сайт надає Вам можливість ознайомиться з показаннями до операцій, особливостями перебігу післяопераційного періоду. Вся інформація, представлена ​​на сайті, допоможе вивчити можливості сучасної пластичної хірургії, подивитися інформацію про операції, показання до них, і ціни.

Завдяки застосуванню сучасних матеріалів і технологій пластична хірургія дозволяє отримувати гарантований результат, а так само відновлюватися після операції в найкоротші терміни.

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ОЛІВІЯ»

Існує думка, що проведення самої операції – це всього лише половина успіху, а друга половина – це правильно забезпечений післяопераційний період і реабілітація. Сучасне обладнання і багаторічний досвід роботи пластичного хірурга, дозволяє проводити реабілітацію в клініці пластичної хірургії після операції з відмінним результатом.

Людина в будь-якому віці може бути незадоволений своїм зовнішнім виглядом. Але при сучасних можливостях пластичної хірургії в Україні можна говорити лише про відносні обмеження. Пацієнтам в будь-якому віці ми пропонуємо добре переносяться і малотравматичні методи, які не впливають на загальний стан здоров’я. Пластична хірургія допоможе вам набути впевненості в собі, і знайти гармонію.

Для створення Вам максимального комфорту і всіх необхідних зручностей, в нашій клініці створені відмінні умови. Звернувшись в клініку пластичної хірургії “Олівія” в Запоріжжі, ви отримаєте комплексний підхід в послугах висококваліфікованого персоналу.

Я щиро вірю, що моя робота дозволить Вам знайти здоров’я, впевненість в собі, знайти сімейне благополуччя, а також надовго зберегти красу і молодість.

З повагою, пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук – Децик Д.А.