Видалення вен лазером

Ендовенозная лазерна коагуляція вен (ЕВЛК)

Головна Флебологія Видалення вен лазером
Видалення вен лазером

Видалення вен лазером

Ендовенозная лазерна коагуляція вен / ЕВЛК

Одним з найсучасніших способів усунення та боротьби з варикозним розширенням вен нижніх кінцівок є методики видалення вен лазером – ендовазальной термічної абляції, зокрема використання для процедури лазера – ендовенозная лазерна коагуляція вен (лікування вен лазером).

Видалення вен лазером – сучасний, малотравматичні спосіб, що дозволяє ефективно лікувати варикоз і в короткі терміни повністю відновиться після лікування. І що не менш важливо, особливо для жінок, це дуже естетичний спосіб лікування, в результаті якого практично не залишається слідів.

Ендовенозная лазерна коагуляція (ЕВЛК)

Ендовенозная лазерна коагуляція (ЕВЛК) – назва сучасного методу лікування варикозних розширених вен.

Методика набула більшого поширення в усьому світі, відбувається вдосконалення методу, і така популярність лазерного лікування варикозу цілком виправдана, після невеликої операції пацієнти встають з операційного столу і вже через 2-3 години самостійно можуть покинути клініку.

Переваги лікування лазером

• Процедура може проводиться амбулаторно;
• Можливість виконання під місцевим знеболенням;
• Процедура здійснюється через мікророзріз і проколи;
• Короткий період реабілітації, а в деяких випадках, реабілітаційний період відсутня, так як при невеликих варикозах пацієнти в той же або на наступний день можуть повернутися до звичного способу життя.
• Висока ефективність процедури з низьким відсотком рецидивів.

Протипоказання до проведення ЕВЛК

• Запальні захворювання шкіри в зоні проведення втручання;
• Виражений атеросклероз судин нижніх кінцівок;
• Тромбофілії – схильність до тромбозів (обговорюється індивідуально);
• Гострий тромбофлебіт (запалення вени);
• Хронічні захворювання в стадії декомпенсації;
• Вагітність і період годування груддю;
• Неможливість адекватно рухатися після операції (вибираються альтернативні хірургічні втручання);
• Неможливість застосування компресійного трикотажу.

Перший етап ЕВЛК

Процедура починається з проколу або розрізу шкіри довжиною до 1,5 см і введенням в вену лазерного світловоду на всю довжину ураженої ділянки вени. Процес проходить під контролем УЗ апарату. Навколо вени вводиться спеціальна речовина, що володіє анестезуючу дію і захищає навколишні тканини від перегріву в процесі лазерного впливу на вену.

Другий етап ЕВЛК

Надалі проводиться лазерне вплив на стінку вени з поступовим підтягуванням лазерного світловоду до повної обробки лазером ураженої вени. В результаті впливу лазерного опромінення з довжиною хвилі 1470 н.м. відбувається вплив на стінку вени, і вона спочатку заварюється, а в подальшому повністю розсмоктується.

Мініфлебектомія

Потрібно відзначити, що ендовенозная лазерна коагуляція переважно впливає на великі магістральні вени (велика підшкірна вена, мала підшкірна вена), при цьому виникає необхідність в проведенні видалення варикозних розширених приток вен. З цією метою застосовується процедура мініфлебектомія.

Суть процедури

Суть процедури полягає у видаленні приток вен з маленьких проколів до 2-3 мм. за допомогою спеціальних інструментів. При цьому ранки на стільки маленькі, що навіть не потрібно накладення швів. А після загоєння етик проколів сліду не залишається.

Підготовка до проведення процедури лікування лазером

При всій своїй мінімальної травматичності процедури, підготовка до проведення лазерного лікування вен стандартна, як і для будь-якої іншої операції. Все починається з огляду і бесіди з хірургом, який повинен визначитися з проблемою і визначити необхідний обсяг лікування.

Після цього проводиться передопераційна підготовка, яка включає в себе проведення дуплексного дослідження вен. Виконання аналізів крові, ЕКГ, огляд суміжних фахівців. І при відсутності протипоказань призначається день операції. За 3-5 днів до операції пацієнти повинні припинити прийом препаратів, що впливають на згортання крові (аспірин, віт Е і ін.), Або узгодити прийом усіх препаратів з хірургом-флебологом. Також, лікарю необхідно повідомити про алергічні реакції на препарати, якщо такі були.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Лікування варикозу лазером

Название процедурыСтоимость
Флебэктомия с использованием сосудистого лазера (ЭВЛК) + минифлебэктомия на одной ноге17 500 - 19500 грн
Минифлебэктомия (удаление вен из микропроколов и разрезов) на одной ноге10 000 – 17 500 грн
Склерозирование ретикулярных вен и сосудистых звездочек3 000 грн / процедура (нога). Последующие процедуры - 2000 грн / одна нога. Компрессионные чулки 2600 грн.
Склерозирование вен при варикозеот 3500 до 5000 грн за первый сеанс одна нога. Повторные сеансы 2000 грн за одну ногу. Компрессионные чулки 2600 грн
Лазерная коагуляция сосудистых звездочек, сосудистой сеточки, купероза400 грн – 3 000 грн
Прессотерапия1 сеанс от 200 грн + набор белья 100 грн
Подбор компрессионного трикотажа60 грн
Компрессионный трикотажа2 500 - 2 900 грн