Видалення судинних зірочок

Телеангіектазія

Головна Флебологія Видалення судинних зірочок
Видалення судинних зірочок

Видалення судинних зірочок

Телеангіектазія

Мікросудинна патологія шкіри зустрічається досить часто. Найбільш частими проявами даної проблеми є телеангіектазії (судинні зірочки і судинна сіточка), ретикулярної варикоз на нижніх кінцівках та купероз на обличчі. Сучасний напрямок естетичної флебологии дозволяє проводити видалення судинних зірочок і позбутися від цих проблем.

Телеангіектазія

Телеангіектазія  – це розширення дрібних, поверхневих, внутрішньошкірних мікросудин шкіри у вигляді судинних «зірочок», «судинної сіточки», синюшно-червоних плям. Як правило, діаметр таких судин становить 0,1 до 2 мм. Телеангіоектазії можуть різнитися за кольором: червонуватого кольору – це дрібні артеріоли, частіше бувають на обличчі – купероз, синюватого кольору – це венули, як правило, розташовані на ногах і нижніх частинах тіла.

Телеангіектазії зустрічаються досить часто: за даними літератури телеангіоектазії зустрічаються у 30% людей молодого віку, частіше вони зустрічається у жінок. Зі збільшенням віку частота цієї патології збільшується. Так вже до 50 років цей показник збільшується до 40%, а вже до 70 років, даною проблемою страждає близько 70% жінок. У чоловіків частота появи судинних зірочок в половину менше.

Типи телеангіектазії

• прості або лінійні
• деревоподібні (деревовидні)
• зірчасті, або павукоподібні
• плямисті

Причини

• дисбаланс синтезу жіночих статевих гормонах
• генетична схильність
• вагітність, пологи
• тривалий прийом оральних контрацептивів
• робота, яка пов’язана з тривалим перебуванням в сидячому або стоячому положенні
• виражена слабкість судинних стінок
• зловживання тепловими процедурами (сауни лазні)
• шкідливі умови праці

Існують кілька різновидів телеангіоектазій: одинично розташовані судини, розташовані групами по розсипний типу, можуть різнитися за формою, за кольором, і розмірами. За формою можуть бути лінійні, розгалужені, точкові, так само можуть мати вигляд зірочок і сіточок.

Як же бути, якщо Ви у себе виявили телеангіоектазії, звичайно ж, необхідно записатися на консультацію до фахівця флеболога. Спеціаліст визначить причину появи судинних зірочок, а так же підбере ефективний метод корекції судинних зірочок.

Які ж в даний час існують сучасні способи видалення телеангіоектазій

Сучасна медицина пропонує різні способи видалення судинних утворень. Що стосується локалізованих на нижніх кінцівках судинних сіточок, то оптимальним рішенням є застосування микросклеротерапіі або вплив лазером,, на більш дрібні освіти. Якщо судинна сіточка або зірочки розташовані вище пояса на тілі, обличчі, то оптимальним варіантом лікування буде термоабляції або використання лазера або радіохвильового апарату для заварювання судин.

Мій досвід корекції судинної патології шкіри у вигляді різних проявів, і дані світової літератури, свідчать про ефективність використання склеротерапії, лазерної та радіохвильової абляції на телеангіоектазії, а в деяких випадках поєднання даних методик. Це дозволяє зробити висновок, що дані методики є високо ефективними, безлопатева і дають відмінний лікувальний і естетичний результати.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Видалення судинних зірочок

Название процедурыСтоимость
Флебэктомия с использованием сосудистого лазера (ЭВЛК) + минифлебэктомия на одной ноге17 500 - 19500 грн
Минифлебэктомия (удаление вен из микропроколов и разрезов) на одной ноге10 000 – 17 500 грн
Склерозирование ретикулярных вен и сосудистых звездочек3 000 грн / процедура (нога). Последующие процедуры - 2000 грн / одна нога. Компрессионные чулки 2600 грн.
Склерозирование вен при варикозеот 3500 до 5000 грн за первый сеанс одна нога. Повторные сеансы 2000 грн за одну ногу. Компрессионные чулки 2600 грн
Лазерная коагуляция сосудистых звездочек, сосудистой сеточки, купероза400 грн – 3 000 грн
Прессотерапия1 сеанс от 200 грн + набор белья 100 грн
Подбор компрессионного трикотажа60 грн
Компрессионный трикотажа2 500 - 2 900 грн