Підбір еластичного компресійного трикотажу

Головна Флебологія Підбір еластичного компресійного трикотажу
Підбір еластичного компресійного трикотажу

Підбір еластичного компресійного трикотажу

Сучасний підхід до лікування варикозної хвороби включає в себе кілька рівнозначних підходів – це хірургічне лікування варикозу, склеротерапія, медикаментозна терапія, підбір еластичного компресійного трикотажу. Проте, основою будь-якого лікування варикозу є компресійна терапія. В даний час визнано, що компресійна терапія при патології вен є єдиним патогенетично обгрунтованим, безпечним і практично не мають протипоказань методом. Еластичні бинти навіть при правильному застосуванні не можуть забезпечити лікувальний ефект, який можна порівняти з ефектом компресійного трикотажу.

При еластичної компресії відбувається

  • звуження вен і більш повне змикання венозних клапанів;
  • збільшення швидкості кровотоку;
  • зменшення застою крові в ногах;
  • поліпшення венозного і лімфатичного відтоку від нижніх кінцівок;
  • поліпшення мікроциркуляції;
  • уповільнення прогресування захворювання;
  • профілактика ускладнень варикозної хвороби (трофічна виразка, тромбофлебіт);
  • профілактика тромбозу глибоких вен.

Важливо розуміти і пам’ятати, що необхідною лікувальним дією володіє тільки компресійний трикотаж високої якості, який має ряд характерних ознак: маркується в міліметрах ртутного стовпа (але не в денах!); підбирається по анатомічних мірках ноги, а не за зростом і вагою; відповідає стандарту RAL-GZ 387; зберігає компресійні властивості протягом 6 місяців при щоденному використанні.

Компресійний трикотаж буває профілактичний, лікувальний і госпітальний. У кожного виду своє призначення.

Лікувальне використання компресійного трикотажу

Від 18 до 49 і більше мм.рт.ст. на рівні щиколоток:
1. Корекція синдрому важких ніг: зменшення тяжкості, набряків, поліпшення якості життя,
2. Під час лікування у флеболога: після оперативного втручання або склеротерапії на термін призначений фахівцем,
3. Для уповільнення прогресування варикозного синдрому,
4. Для лікування ускладнень варикозної хвороби (варікотромбофлебіт).

Госпітальний трикотаж використовується після операції на венах, склеротерапії, а також під час операції у пацієнтів з ризиком тромбоутворення

Протипоказання для використання компресійного трикотажу

1. Хронічні облітеруючі захворювання артерій нижніх кінцівок;
2. Важкі форми діабетичної полінейропатії і ангіопатії;
3. декомпенсована серцево-легенева недостатність;
4. Трофічні виразки невенозной етіології;
5. Гостра інфекція м’яких тканин;
6. Септичний флебіт.

При покупці лікувального вироби необхідно знати

– правильно підібрати виріб за розміром, класу компресії і типу зможе тільки лікар-флеболог, грунтуючись на індивідуальних даних і ступеня вираженості хвороби
– далеко не всі виробники дотримуються необхідні технологічні вимоги. Їхні вироби в кращому випадку просто не принесуть користі, в гіршому можуть завдати шкоди, тому що рівень тиску в області стегна виявиться вище рівня тиску в області щиколотки. При цьому відтік крові вгору блокується на рівні стегна, і відбувається ще більший застій венозної крові в ногах. Визначити на око, чи відповідає виріб всім вимогам, неможливо: пацієнт буде відчувати ефект здавлювання, але правильного розподілу тиску по нозі такий трикотаж не забезпечить
– у багатьох країн існують свої стандарти компресії, тому необхідно знати, за яким із стандартів виготовлено даний виріб.

Існують рекомендації по догляду за компресійним трикотажем, які потрібно дотримуватися, щоб він не втратив своїх якостей. Найголовніше правило: ці вироби не можна прати з порошком, тому що агресивні компоненти миючих засобів ушкоджують еластанових волокно, яке забезпечує компресійні властивості виробу. Найкраще компресійний трикотаж прати вручну з дитячим милом або спеціальними шампунями. Допускається використання пральної машини, але тільки в режимі делікатного прання. Також компресійний трикотаж не рекомендується викручувати, намагаючись віджати воду, це теж може пошкодити еластан.

Помните!Правильно підібрати компресійний трикотаж може тільки фахівець - флеболог!!!

OFA Bamberg GmbH — це високоякісний компресійний трикотаж однієї з найстаріших німецьких марок. Якість визнано в Європі, всі вироби відповідають стандарту RAL. Сучасний дизайн виробів, найвища якість і наявність широкої кольорової палітри роблять трикотаж OFA Bamberg привабливим для найвимогливіших покупців. Широка лінійка моделей, можливий індивідуальний замовлення нестандартних розмірів.

Основні лінії трикотажу OFA Bamberg GmbH

Memory

Компресійний трикотаж преміум класу. Візуально практично не відрізнити від звичайного трикотажу, виглядає модно і елегантно. У складі виробів міститься мікрофібра, що забезпечує їх високу еластичність, м’якість і повітропроникність. Панчохи випускаються з мереживною гумкою.

Lastofa

Компресійний трикотаж високої якості. Дуже комфортний, легко розподіляється по нозі. У лінійці представлені вироби в тому числі і з вмістом бавовни. При постійній шкарпетці і щоденному пранню гарантія збереження лікувальних властивостей (збереження і розподілу необхідного компресійного градієнта) 6 місяців!

Gilofa 2000

Профілактичний трикотаж для чоловіків і жінок. Лідируюча марка профілактичного трикотажу в Німеччині.

Gilofa Med

Трикотаж для хворих на діабет, з срібною ниткою, а також спеціальні шкарпетки при Hallux Valgus з відділенням великого пальця.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Підбір еластичного компресійного трикотажу

Таблиця цін на Підбір еластичного компресійного трикотажу