Збільшення грудей: круглі або анатомічні?

Збільшення грудей. Круглі або анатомічні?

Які ж імпланти вибрати для збільшення грудей: круглі або анатомічні?

Вибрати круглі або анатомічні імплантати допоможе пластичний хірург, виходячи з показників ширини і форми грудної клітини, а також комплекції пацієнтки. Круглі імплантати дозволять отримати більший обсяг і піднімуть груди вище, створюючи ефект push-up. Завдяки круглим імплантам декольте буде виглядати просто чудово. Однак, багатьом жінкам не подобається великий об’єм грудей у ​​верхній частині – для них він виглядає недостатньо натуральним і привабливим – тому вони вибирають анатомічні імплантати. На користь круглих імплантатів варто сказати, що вони можуть зробити обриси грудей неприродними тільки при розташуванні занадто високо, або пацієнтка не має достатнього обсягу власних тканин молочної залози.

Таким чином, форма не має значення. При неправильному підборі навіть анатомічні імплантати можуть виглядати ненатурально. Саме тому при підборі обов’язково враховують індивідуальні обриси тіла пацієнтки, її комплекцію.

Так які вибрати?

Анатомічні імплантати рекомендують пацієнткам, які:

  • відрізняються худорбою;
  • мають вузьку грудну клітку;
  • мають малий обсяг своїх тканин молочної залози;
  • мають яскраво виражений мастоптоз при невеликому обсязі грудей;
  • мають залози різних розмірів.

Круглі імплантати рекомендують:

  • молодим пацієнткам з добре розвиненими молочними залозами;
  • жінкам, які мають достатній обсяг і невеликий мастоптоз грудей;
  • пацієнткам, які хочуть отримати більш збалансовану форму грудей.

Не так важливо які імпланти для збільшення грудей, круглі або анатомічні вибрати. Це справа смаку. Головне, щоб вони були високої якості і підбір був проведений з усіма вашими особливостями і побажаннями.

У своїй роботі для попередньої візуалізації бажаного обсягу і форми грудей, я застосовую примірочні зовнішні сайзер. Які допомагають моїм пацієнткам зрозуміти і побачити який обсяг грудей може вийти в результаті операції. І в деяких випадках зменшити або дещо збільшити обсяг бажаної грудей на основі примірки сайзер. Це дієвий і ефективний спосіб спробувати на своєму тілі бажані розміри майбутніх грудей.