Видалення шкірних утворень

Видалення папілом, атером, родимок, бородавок

Головна Загальна хірургія Видалення шкірних утворень
Видалення шкірних утворень

Видалення шкірних утворень

До шкірних утворень можна віднести: бородавки, папіломи, канділломи невуси (родимки), дерматофіброма, гідраденома, шкірний ріг, тріхоепітеліома, кератопапіломи, атероми.

Для видалення шкірних утворень в даний час в своїй практиці широко використовую: радіохвильове видалення, лазерне видалення, а при деяких формах утворень застосовую косметичне видалення з урахуванням онкологічних принципів з накладенням косметичних швів. Видалення утворень проходить під місцевою анестезією, абсолютно безболісно. Після видалення утворень виконується гістологічне дослідження видаленого матеріалу. При видаленні невусів (родимок), в деяких випадках, обов’язково необхідно виконання дерматоскопія, яка показує вид освіти і глибину зростання. А це впливає на варіант видалення невуса.

Що таке радіохвильова хірургія

Це сучасний метод поділу м’яких тканин. Метод заснований на впливі високочастотної енергії, при впливі якої не відбувається коагуляція тканин, а відбувається їх випарювання. Радіохвильовий метод дозволяє виконувати видалення утворень, практично не впливаючи на навколишні здорові тканини. Радіохвильової апарат здійснює одночасно кілька впливів, а саме: ріже, коагулює судини, знезаражує місце розрізу, при цьому, не залишаючи слідів. Спеціальні електроінструменти дозволяють досить тонко видаляти освіти, при збереженні навколишніх тканин.

Лазерне видалення шкірних утворень

Ще один конкуруючий метод з видалення шкірних новоутворень – це лазерний апарат з довжиною хвилі 1470 н.м. Така довжина хвилі дозволяє випаровувати тканини, так як 1470 н.м. чутливі до води, а наша шкіра багато в чому складається з води.

Ці два методи дають чудовий косметичний і лікувальний результат при видаленні шкірних новоутворень.

Для чого ж можна використовувати ці два методи:

• видалення бородавок, невусів (родимок), папілом і ін. Шкірних новоутворень на обличчі й тілі;
• виконання шліфування рубців;
видалення ліпом , атером, себорейний і старечих кератом;
• радиоволновая хірургічна корекція рінофіми (шкірна деформація поверхні носа);
• абляція (заварювання) судин на обличчі і тілі (лікування купероза, судинної сіточки, невеликих гемангіом).

Атерома

Атерома – це доброякісна пухлина шкіри, що з’являється в результаті закупорки вивідної протоки шкірної сальної залози, з подальшим накопиченням шкірного сала і збільшенням в розмірі. Атерома може локалізуватися на будь-якому місці на шкірі. Улюблена локалізація – особи, спина, голова, шия.

Атерома поступово зростає і може досягати розмірів кулака. Атероми можуть запалюватися і нагноюватися. Діагноз атероми не викликає труднощі для постановки. Лікування атероми хірургічне, амбулаторне. Для видалення атером використовується радіохвильова хірургія, а при невеликих освіти можна використовувати лазерне видалення. Операція проводитиметься під місцевим знеболенням. Тривалість операції близько 15-20 хв. Після видалення атероми, шкіра зашивається косметичним швом, який видаляється на 7-8 добу.

Папіломи

Папіломи – це утворення шкіри, причиною появи яких є вірус папіломи людини. Папілома має вигляд шкірного виросту на ніжці. Папіломи можуть локалізуватися в будь-якому місці на поверхні тіла. Поява папілом, ознака ослаблення імунітету. Верифікація діагнозу, як правило, не викликає труднощів.

Різновидом папілом є кондиломи, які так само викликаються вірусом і можуть передаватися статевим шляхом. Локалізуються поблизу статевих органів про заднього проходу.Папіломи видаляються за допомогою лазера або радіохвилі. Після видалення на поверхні ранки утворюється струп (корочка) під якою відбувається загоєння. Через 7-10 днів скоринки самостійно відходять, і на їх місці утворюється молода шкіра, яка протягом кількох тижнів порівнюється за кольором з оточуючими тканинами. Після видалення слідів не залишається.

Бородавки

Бородавки – це різновиди папілом, які так само викликаються вірусом папіломи людини, тільки іншим його серотипом. Бородавка виглядає як утворення округлої форми на широкій основі. Найчастіше бородавки з’являються на долонях, стопах, повіках.

Поява бородавок, це так само ознака ослаблення імунітету. Бородавки мають властивість спонтанного регресу, тобто як з’явилися, так можуть безслідно самостійно зникнути. Але при довгоіснуючих бородавках їх потрібно видаляти.Видалення бородавок можна виконувати як лазерним апаратом, так і радіохвильові методом.

Гігрома

Гігрома – це доброякісна пухлина, що виходить з суглобової оболонки і пов’язане з суглобом. Гігрома по виду локалізується в області суглобів, частіше в області лучезапястного суглоба, округлої форми, діаметром до 3-5 см, щільно-консистенції, не рухлива.

Чітких причин появи гігроми не відзначено, хоча, як правило, є зв’язок з навантаженням або травмою суглоба, але іноді поява її може бути спонтанним. У зв’язку з тим, що гігрома має зв’язок з суглобом, іноді вона може зменшуватися або тимчасово зникати, але потім з’являється. Гігрома не несе ніяких загроз для організму, вона може завдавати дискомфорт і естетичні незручності. У цих випадках гігро потрібно видаляти.

Лікування гігроми

Консервативні методи лікування (розчавлювання) не ефективні, болючі і дають великий відсоток рецидивів. Найбільш ефективним методом, є оперативне видалення гігроми. Операція проводиться під локальним знеболенням, займає близько 20-30 хвилин, шви видаляються на 7-10 добу після операції.

В даний час з’явилася можливість видалення гігроми за допомогою лазера. Виконується пункція освіту з введенням лазерного світловоду і абляцией (заварювання) порожнини гігроми. Метод мало травматичний, з хорошим косметичним і лікувальним ефектом.

Невуси (родимки)

Невуси (родимки) – це доброякісні шкірні новоутворення, виникнення яких пов’язано накопиченням клітин меланобластов в базальному шарі епідермісу. На місці родимок може формуватися грізне злоякісне утворення, як меланома.

Признаки перехода невуса в меланому:

• почавшеєся швидке зростання родимки;
• зміна кольору родимки;
• поява кровоточивості і виразок навколо;
• зміна країв, поява бугристости;
• поява неприємних відчуттів по типу свербежу, поколювання в області невуса.

Потрібно відзначити, що не всі невуси можуть перероджуватися в меланому. Прийнято розділяти невуси на меланонеопастние і меланоопастние.

До меланонеопастних невусів відносяться пігментний прикордонний невус, блакитний невус, невус Ота і гігантський пігментний невус, обмежений передракових меланоз Дюбрея.

До меланомонеопасним невусам відноситься фіброепітеліальний невус, Внутрідермальний невус, пігментний невус, папілломатозний і веррукозной невуси, «монгольське пляма», і так званий Halo-невус.

Надмірний вплив інсоляції, тепловий вплив, травма невусів відіграє негативну роль в розвитку меланоми.

Заборонено виконувати біопсії (відсікання частини утворення) для гістологічного дослідження. Перед видаленням невуса обов'язково виконання дерматоскопія.

Видалення невусів здійснюється після виконання дерматоскопія і консультації дерматолога або онколога. Видалення виконується під місцевим знеболенням за допомогою радіохвильового апарату або лазерного апарату з довжиною хвилі 1470 н.м. Після видалення препарат відправляється на гістологічне дослідження.

Видалення дерматофібром різної локалізації

Дерматофіброма – це різновид доброякісних пухлин шкіри, які при своєму збільшенні в розмірі призводять до деформації контурів тієї чи іншої частини тіла. Пухлини можуть озлакачествляться, тому раніше їх видалення заставу повного позбавлення від проблеми.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Видалення шкірних утворень

Название процедурыСтоимость
Удаление кожных новообразований: липома, атерома (удаление лазером или радиоволновым методом)1500 – 3 000 грн + гистологическое исследование 350 - 600 грн. за единицу. При множественных образованиях стоимость индивидуально.
Лазерное удаление гигромы3 500 – 5 000 грн
Удаление невусов (родинки), папиллом, бородавок, кондилом *РАДИОВОЛНОВОЕ УДАЛЕНИЕ *ЛАЗЕРНОЕ УДАЛЕНИудаление до 3 образований - 850 грн каждая последующая + 80 грн + гистологическое исследов. 350 - 500 гр
Вскрытие гнойных заболеваний кожи (нагноившиеся атеромы, абсцессы, панариции)1 500 – 3 000 грн
Операции при копчиковой кисте15 000 грн
Операция при вросшем ногте2 800 грн / 1 палец
Выполнение лапароцентеза7 500 грн