Видалення ліпом

Видалення липом

Видалення ліпом

Ліпома – це доброякісна пухлина з жирової тканини підшкірної жирової клітковини, що виникло в результаті гіпертрофії однієї або декількох жирових клітин. За локалізацією ліпоми можуть бути підшкірними, подфасціальной, міжм’язового. Ліпома це утворення мягкоеластіческой консистенції, рухлива, без хворобливе, шкіра над ліпомою не змінена.

Ліпоми найкраще видаляти поки вони невеликих розмірів

Ліпома з плином часу має тенденцію до зростання. Розвивається повільно. Розміри ліпом можуть бути найрізноманітнішими від 1 до 20-30 см в діаметрі. Зустрічаються і гігантські ліпоми, вагою і до 10-15 кг. Можуть бути поодинокі і множинні ліпоми. Множинні ліпоми називаються ліпоматозом. Найчастіше це буває при сімейному ліпоматозу. Це спадкова патологія, при якій в юності з’являється множинні дрібні ліпоми з повільним зростанням. Згодом вони збільшуються в розмірі.

Ліпоми, як правило, не несуть небезпеки для організму, але створюють естетичний дискомфорт, збільшуючись в розмірі.

Традиційний метод лікування ліпом

Виконується розріз шкіри в кілька разів менше діаметра ліпоми і виконується її видалення. Ложе ліпоми обробляється лазером, з метою знищити будь-які залишки, так само для запобігання синців. Після цього виконується накладення косметичних швів. Після загоєння рани, як правило, на 7-9 день шви знімаються. На місці кожного розрізу формується тонкий, ледь помітний невеликий рубчик білуватого кольору, який згодом стає практично непомітним.

Ліпосакція ліпоми

У деяких випадках, при великих розмірах ліпоми, можна виконувати ліпосакцію, тобто аспирировать ліпому за допомогою тонкої трубочки (канюлі). Для цього проводиться введення анастетика і розчину адреналіну в зону ліпоми і навколишні тканини.

Затем после небольшой экспозиции 10-15 мин, через прокол вводится тонкая трубочка канюля, подключенная к специальному аппарату и проводится аспирация содержимого. В результате данной процедуры на коже остаются один или два прокола, которые в дальнейшем не видны. Как правило, липоаспирация липом проводится при гигантских липомах, расположены под кожей и не распространяющихся в межмышечные пространства.

Лазерний ліполіз

І ще один метод видалення ліпом – це лазерний ліполіз. Виконується невеликий прокол шкіри, в який вводиться Світоволокно і подається лазерна енергія, після чого розплавлений жир видаляється через голку, а місце локалізації ліпоми закривається.

Результат лікування

За допомогою використовуваних мною методів видалення ліпом, досягається відмінний лікувальний і косметичний результат. Прогноз сприятливий

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Видалення ліпом

Название процедурыСтоимость
Удаление кожных новообразований: липома, атерома (удаление лазером или радиоволновым методом)1500 – 3 000 грн + гистологическое исследование 350 - 600 грн. за единицу. При множественных образованиях стоимость индивидуально.
Лазерное удаление гигромы3 500 – 5 000 грн
Удаление невусов (родинки), папиллом, бородавок, кондилом *РАДИОВОЛНОВОЕ УДАЛЕНИЕ *ЛАЗЕРНОЕ УДАЛЕНИудаление до 3 образований - 850 грн каждая последующая + 80 грн + гистологическое исследов. 350 - 500 гр
Вскрытие гнойных заболеваний кожи (нагноившиеся атеромы, абсцессы, панариции)1 500 – 3 000 грн
Операции при копчиковой кисте15 000 грн
Операция при вросшем ногте2 800 грн / 1 палец
Выполнение лапароцентеза7 500 грн