Лікування врослого нігтя

Головна Загальна хірургія Лікування врослого нігтя
Лікування врослого нігтя

Лікування врослого нігтя

Назва захворювання пов’язане з вростанням бічній поверхні нігтьової пластинки в нігтьової валик, це призводить до розвитку запалення і довго не загоюються ран, що заподіює великі незручності. Як правило, врослий ніготь буває на великих пальцях стопи. Найчастіше вростання відбувається по внутрішній поверхні нігтьового валика. Частіше буває з одного боку, але іноді з 2-х сторін. Вростання нігтя супроводжується запаленням, з’являється почервоніння валика, припухання і болючість пальця, може з’явитися гіпергрануляцій «в народі дике м’ясо», гній – це все ознаки врослого нігтя.Прояви носять періодичний характер. При самостійному вирізання нігтя, Ви ще сильніше травмує нігтьової валик, а це посилює запалення. Самолікування, в запущених стадіях, може призводити до серйозних ускладнень – гнійного запалення стопи і остеомієліту кісток фаланги.

Сучасні методики - лікування врослого нігтя

У ситуації, коли Ви тільки відзначили вростання нігтя в так званій ранній стадії, можна спробувати проводити консервативне лікування врослого нігтя, що полягає в проведенні сольових ванночок з гіпертонічним розчином кімнатної температури до 15 хвилин 2-3 рази на день. Після гіпертонічної ванночки необхідно висушити палець спробувати зрізати вростають частина нігтя, але, як правило, зрізати її неможливо, так як вростання починається від росткової зони. Потрібно накласти пов’язку з антисептиком. Процедуру з ванною і антисептиком можна проводити до 5 днів. Але якщо ефекту немає, звичайно ж, необхідний візит до хірурга для повноцінного лікування.

Єдиним радикальним методом, що дозволяє відмовитися від вросшим нігтем, є хірургічна корекція.

Хрургічна корекція

Операція з лікування врослого нігтя проводиться під місцевим знеболенням, виконується, за допомогою радіохвильового апарату, або гострих ножиць, крайова резекція нігтьової пластинки, при якій видаляється вся вросла частина нігтя і гіпергрануляцій. За допомогою радіохвильового апарату або лазерного апарату виконується видалення паросткової зони нігтя (нігтьової матриці), що в подальшому дає повне позбавлення від цієї проблеми. Потім формується нове ложе, що дає хороший косметичний результат.

У чому причина вростання нігтя?

• Спадковість (форма нігтьового ложа);
• Травми пальців;
• Тривала носка вузької, тісного взуття;
• Грибкові ураження стопи;
• Але найчастіше, причиною розвитку вростання нігтя, є погано виконаний педикюр, тобто досить глибоке зрізання нігтя у його бокового краю.

Видео Лечение вросшего ногтя

Операція при лікуванні врослого нігтя

Операція при лікуванні врослого нігтя виконується амбулаторно. Тривалість операції близько 20 хвилин

При необхідності, після операції приймаються знеболюючі препарати. У деяких випадках, при запущеному запаленні або грибкової природи захворювання, призначаються антибактеріальна терапія або протигрибкові препарати.

В даний час повне зривання нігтя - це варварство, чи не кваліфікований підхід до лікування цієї проблеми. Такий метод не повинен використовуватися !!!

У своїй практиці, для лікування проблеми врослого нігтя, я використовую радіохвильової апарат. Використання цього методу дозволяє проводити радикальну корекцію росткової зони нігтя, що дозволяє зменшити больові відчуття і підвищити косметичний ефект. Так само, в даний, час для лікування врослого нігтя, в своїй практиці став використовувати сучасний лазерний апарат з довжиною хвилі 1470 н.м.

Запис на консультацію


Уважно заповніть форму запису на консультацію, що б уникнути втрати або неточності інформації


ЗАПИСАТИСЯ

Вартість послуг Лікування врослого нігтя

Название процедурыСтоимость
Удаление кожных новообразований: липома, атерома (удаление лазером или радиоволновым методом)1500 – 3 000 грн + гистологическое исследование 350 - 600 грн. за единицу. При множественных образованиях стоимость индивидуально.
Лазерное удаление гигромы3 500 – 5 000 грн
Удаление невусов (родинки), папиллом, бородавок, кондилом *РАДИОВОЛНОВОЕ УДАЛЕНИЕ *ЛАЗЕРНОЕ УДАЛЕНИудаление до 3 образований - 850 грн каждая последующая + 80 грн + гистологическое исследов. 350 - 500 гр
Вскрытие гнойных заболеваний кожи (нагноившиеся атеромы, абсцессы, панариции)1 500 – 3 000 грн
Операции при копчиковой кисте15 000 грн
Операция при вросшем ногте2 800 грн / 1 палец
Выполнение лапароцентеза7 500 грн