Про доктора

Децик Дмитро Анатолійович

Головна Про доктора
Пластичний хірург Децик Дмитро Анатолійович

Децик Дмитро Анатолійович

  • Кандидат медичних наук
  • Пластичний хірург вищої категорії
  • Судинний хірург – флеболог
  • Провідний хірург медичної клініки «Олівія»
  • Дійсний член ВАПРЕХ
  • Дійсний член USAPS

Чому обирають доктора Децика

Індивідуальний підхід

Я пропоную широкий вибір різних хірургічних методик. Я підберу дуже вдалий рішення проблеми, з урахуванням ваших побажань, щоб забезпечити Вам добре самопочуття і досягнення бажаного результату.

Більше 20 років хірургічної практики

Тривала хірургічна практика у провідній клініці, дозволяє надавати допомогу в різних розділах хірургії, при цьому поєднуючи різні методи, не вдаючись до допомоги інших суміжних фахівців.

Зручне місце розташування

Клініка «Олівія», в якій я проводжу прийом і оперую, має зручне розташування за адресою м Запоріжжя, вул. Перемоги 131-В. Поруч з клінікою розташована автомобільна стоянка, зупинки громадського транспорту.

Особиста відповідальність

Приватна клініка - це означає персональну відповідальність. Ми забезпечуємо унікальні умови під час операцій і в післяопераційному періоді, гарантуючи відмінний результат і абсолютну конфіденційність.

Новітні технології

У своїй повсякденній практиці я використовую тільки сертифіковані технології та матеріали, а також імплантати провідних виробників, високоякісні медикаменти і матеріали для ін'єкцій. Постійно в свою роботу впроваджую новітні досягнення медичної науки.

Кращі фахівці та персонал

У моїй команді працюють кращі фахівці в своїх областях - відмінний анестезіолог, косметолог-реабілітолог, відмінні лікарі ультразвукової діагностики, найкращі медичні сестри та адміністратори. Нас об'єднує професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми будемо Вашими кращими союзниками на шляху до краси і здоров'ю.

Пріоритетні напрямки роботи

Широкий спектр послуг, що надаються в нашій клініці, постійно оновлюється, в зв’язку з появою нових передових технологій в медицині, а також зростаючим попитом на пластичні та естетичні операції.

Біографія

Децик Дмитро Анатолійович є автором і співавтором 14 патентів, галузевих нововведень, більше 80 наукових робіт, присвячених сучасним напрямкам хірургії.

У 1999 році закінчив Запорізький державний медичний університет, медичний факультет за спеціальністю лікувальна справа.

З 1999 по 2001 рік інтернатура в клініці госпітальної хірургії ЗДМУ (завідувач кафедри член-кореспондент НАН України, д.мед.н., професор А.С. Никоненко на базі Запорізької обласної клінічної лікарні).

З 2001 по 2011 рік – лікар – хірург відділення хірургії Запорізької обласної клінічної лікарні.

З 2004 по 2008 рік проходив заочне навчання в аспірантурі в клініці госпітальної хірургії ЗДМУ (зав. кафедрою член-кореспондент НАН України, д.мед.н., проф. О.С. Никоненко).

З 2004 року член асоціації хірургів-герніологів України.

У жовтні  2009  року після проходження атестації присвоєно вищу категорію по хірургії.

У жовтні 2009 року захищена дисертація на тему: «Комплексний підхід до хірургічного лікування рубцевих вентральних гриж з використанням поліпропіленових імплантатів»

У 2010 році ВАК України присвоєно вчений ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.03 Хірургія.

У 2010 році лауреат проекту «Гордість Запорізького краю».

З 2011 року – по вересень 2016 року асистент кафедри госпітальної хірургії ЗДМУ (Завідувач кафедри Академік АМН України, член-кор. НАН України, д.мед.н., проф. Никоненко А.С.)

З 2010 року Член міжнародної асоціації баріатричних хірургів (International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders IFSO), член Української асоціації баріатричних хірургів.

У 2011 році курси підвищення кваліфікації за фахом “Пластична та реконструктивна хірургія” г. Киев.

З 2011 року член ВАПРЕХ – Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних і естетичних хірургів.

З 2011 року робота в медичній клініці «ОЛІВІЯ», провідний хірург клініки.

У 2015 році цикл вдосконалення за фахом “Пластична та реконструктивна хірургія” г. Киев

У  2015 році спеціалізація за фахом «Судинна хірургія».

З року член USAPS (Українська асоціація пластичних хірургів)

Про доктора

У своїй роботі доктор Децик дотримується принципу– «Немає двох однакових людей, тому жоден метод не підходить для всіх випадків». Доктор Децик відноситься до кожного пацієнта, якого бачить, з універсальністю, неупередженістю творчий підхід в поєднанні з досвідченим і захопленим увагою до деталей. Більш того, велика підготовка за участю світових легенд і новаторів в області пластичної хірургії, флебології привела доктора Децик до здатності інтегрувати традиційні підходи з останніми досягненнями в області процедур і технологій.

За роки роботи виконано більш 5000 оперативних втручань різної складності, в різних областях хірургії, включаючи пластичну і естетичну хірургію, флебологію, операції при ожирінні, в тому числі з використанням ендоскопічних методів оперативного доступу.

Протягом 12 років активно займається питаннями пластичної хірургії. Дисертаційна робота «Комплексний підхід до хірургічного лікування рубцевих вентральних гриж з використанням поліпропіленових імплантантів» присвячена реконструкції передньої черевної стінки при лікуванні гігантських післяопераційних вентральних гриж в поєднанні з абдомінопластикою і ліпосакцією.

За роки практики освоєні і впроваджені безліч різних оперативних втручань на обличчі, грудях, пластики живота, тіла. Освоєно та впроваджено в практичну діяльність мінімально травматичні методики Нитяні ліфтингу, липофилинга, використовуються різні методики «уколи краси» і багато іншого. Постійно проводиться освоєння і впровадження новітніх методик естетичної хірургії. Розробляються і впроваджуються в повсякденну практику нові методи ліпоскульптурірованія контурів тіла.

Є членом Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ) і USAPS – Української асоціації пластичних хірургів.

З 2006 року займається питаннями хірургії ожиріння. Вперше в Запоріжжі в 2007 році виконано перший лапароскопічне регульоване бандажування шлунка. Одним з перших в Запоріжжі виконав лапароскопічне шунтування шлунка і лапароскопічну трубчасту резекцію шлунка. У 2013 році одним з перших в Україні почав виконувати лапароскопічне мініжелудочное шунтування (mini gastric bypass). Член асоціації баріатричних хірургів України та IFSO – міжнародної федерації хірургії ожиріння.

З 2010 року активно займається проблемами флебології (лікування захворювань вен). Освоєно і широко впроваджені сучасні методики ендовенозной лазерної абляції, склеротерапії для лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок.

Є постійним учасником і доповідачем різних міжнародних курсів і конференцій. Постійно бере участь в різноманітних майстер-класах та практичних стажуваннях.